Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos kampeliuose-IId.

kadangi ka tik senoji tema buvo uzdaryta,tai kvieciu diskutuoti apie aukliu atlygi sioje temoje.juk tai tikrai daug kam aktualu. 4u.gif diskutuokime toliau.
Papildyta:
QUOTE(jeila @ 2009 04 04, 11:18)
blink.gif
Jei jusu pajamos ir islaidos nesikeicia,tai tikrai mazint alga auklei reikalo nera(yra firmu kur irgi atlyginimu nemazina),bet jei jusu pajamos sumazetu,o islaidos liktu tokios pat dideles,tai logiska,kad reiktu mazint islaidas... sumazejus prabangiai algai(pvz nuo 20.000 iki 17.000) gal galima atsisakyt kitu dalyku,bet nuo 3.000 iki 2.300,tai sumazint auklei alga kazkuria dalim yra normalu... cia mano nuomone...


manau,kad jus teisi esate.ko gero,viskas labai individualu.bet tikrai nieko smerktino nematau,jeigu aukles alga taip pat siek tiek(pabreziu-SIEK TIEK,pagal susitarima)mazetu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2009 04 06, 15:02)
kadangi ka tik senoji tema buvo uzdaryta,tai kvieciu diskutuoti apie aukliu atlygi  sioje temoje.juk tai tikrai daug kam aktualu. 4u.gif diskutuokime toliau.
Papildyta:
manau,kad jus teisi esate.ko gero,viskas labai individualu.bet tikrai nieko smerktino nematau,jeigu aukles alga taip pat siek tiek(pabreziu-SIEK TIEK,pagal susitarima)mazetu. 4u.gif

smile.gif Domina,koks atlygis dabar Kaune,jei ,tarkim,valandinis darbas ,arba jei reiktu vazineti su visuomeniniu transportu i uzmiesti?
Atsakyti
AusraR 2009 03 16, 10:07
taigi....ziuriu as dabr i savo vaikus ir galvoju...uz dvieju menesiu jiems bus du metai...jei dar nei vaiksciot nei kalebt nei valgys patys nemoka ir neismoks per tuos du menesius....nu ir kaip toki vaika palikt darzely???? na ka daryt jei neturi pinigu auklei? o net ir jeigu turi, juk vaikuciui tokia trauma tokiam mazam likt be mamos visa diena.....tame ir beda kad seimunai yra vyrai daugumoj, todel jiems ne motais tie vaikai...na, bet cia temea ne apie tai.



Darzelyje zinokit ismokina vaikucius valgyt.ir i tualeta nueit.nera cia ko bijot.Nepaliks juk alkano vaikelio smile.gif
Ir moket juk reikes maziau,nei auklei,o ir pripras,be jusu pabut..su vaikais zais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 07 balandžio 2009 - 22:57
QUOTE(AsataN<-- @ 2009 04 07, 23:54)

Darzelyje zinokit ismokina vaikucius valgyt.ir i tualeta nueit.nera cia ko bijot.Nepaliks juk alkano vaikelio  smile.gif
Ir moket juk reikes maziau,nei auklei,o ir pripras,be jusu pabut..su vaikais zais..


Aha "ismokins"..pampersa uzdes ir pasibaigs visi mokymai...grupeje 15 vaiku, jei bent 4-5 nemoka, nejaugi naiviai manote kad paskui kiekviena aukle vaikscios paskui...Nebent auklytei dovaneles pasiulyt, bet tada kiti vaikai liks nuskriausti
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 04 08, 16:59)
Aha "ismokins"..pampersa uzdes ir pasibaigs visi mokymai...grupeje 15 vaiku, jei bent 4-5 nemoka, nejaugi naiviai manote kad paskui kiekviena aukle vaikscios paskui...Nebent auklytei dovaneles pasiulyt, bet tada kiti vaikai liks nuskriausti

Jus gal auklyte darzelyje? jei nezinote,tai kuriuos bent as zn darzelius,kaip tik mokins i puoduka daryt,valgyt paciam,nei kiekviena karta pampersus keist mirksiukas.gif Taip kad kalbekite ne apie visus darzelius. smile.gif kad ir 15 vaikuciu,aukletoja yra ir yra jos padejeja smile.gif mirksiukas.gif Taip ,kad vistiek tvirtinu,kad nesijaudintu..beja jau 2 metukai..ir senai jau pratint reiketu vaikucius i puoduka daryt. rolleyes.gif ir moketi reiktu juk maziau..kiek zn dbr apie 200lt reik uz darza moketi smile.gif
Atsakyti
sveikutes, viena labai tolima giminaite noretu,kad as savo namuose priziureciau jos mergyte,kuriai 8 men.kaip jus manote,kiek dabar prasyti uz valanda,cia Kaune,dar...ji uzsimine,kad kartais noretu,kad as ir savaitgaliais paziureciau, o kaip tada savaitgalinis uzmokestis,ar dvigubinasi?patarkite,auklytes,prasau...
Atsakyti
Kokia valandines ir ligos atveju aukles valandos kaina???? uz viena vaika pvz??? 2,6 metu... Vilniaus mieste... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2009 04 09, 14:48)
Kokia valandines ir ligos atveju aukles valandos kaina???? uz viena vaika pvz??? 2,6 metu...  Vilniaus mieste...  g.gif

as moku 6 lt/val ligos atveju, tada vaika reikia ziureti 8-17, jei vaikas neserga tai uz men moku 500 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 04 09, 15:17)
as moku 6 lt/val ligos atveju, tada vaika reikia ziureti 8-17, jei vaikas neserga tai uz men moku 500 lt  4u.gif


Cia tai pigumelis.... blink.gif blink.gif
Maniske aukle uzsiprase 12-15 lt uz val. Apakau . Tai ir pradejau ieskot informacijos. Ziuriu, cia toli grazu tokiu kainu nera.... bigsmile.gif
Teks ieskot kito zmogaus schmoll.gif
Atsakyti
as iskabinau skelbimus gretimuose namuose, na apie 50 skelbimu ir sulaukiau kokiu 20 skambuciu, is ju 10 tiko salygos ir radau puikia aukle, pensininke aisku, bet jegu ir energijos turi daugiau nei mano uosve nepensinio amziaus, jie ir paiso ir soka ir mokosi eilerasciu, knygutes skaito, kai sveikata leidzia....esu labai patenkinta, beto labai gerai kad gyvena uz gatves, nes kartais liga ryte pasireiskia, tai paskambinu ir buna uz 15 min 4u.gif beje dirba nuo gruodzio pradzios.
mano vaikas nuo rugsejo labai serga nes i darza ejo, tai sirgo karta ir visa men, tada man i men isejo 1200, bet tai tik karta buvo, daznai po sav serga/ dvi i men 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliana: 09 balandžio 2009 - 14:50
QUOTE(Viliana @ 2009 04 09, 15:49)
as iskabinau skelbimus gretimuose namuose, na apie 50 skelbimu ir sulaukiau kokiu 20 skambuciu, is ju 10 tiko salygos ir radau puikia aukle, pensininke aisku, bet jegu ir energijos turi daugiau nei mano uosve nepensinio amziaus, jie ir paiso ir soka ir mokosi eilerasciu, knygutes skaito, kai sveikata leidzia....esu labai patenkinta, beto labai gerai kad gyvena uz gatves, nes kartais liga ryte pasireiskia, tai paskambinu ir buna uz 15 min  4u.gif  beje dirba nuo gruodzio pradzios.
mano vaikas nuo rugsejo labai serga nes i darza ejo, tai sirgo karta ir visa men, tada man i men isejo 1200, bet tai tik karta buvo, daznai po sav serga/ dvi i men 4u.gif


Aciu,turbut ir man teks tokiu budu ieskot,nes is pazystamu tarpo nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2009 04 09, 13:48)
Kokia valandines ir ligos atveju aukles valandos kaina???? uz viena vaika pvz??? 2,6 metu...  Vilniaus mieste...  g.gif


Nu persiprasau, bet manau, kad cia tai jau aukliu darbo virsune schmoll.gif Tai tada gal pradekim is viso atlyginima auklem diferencijuoti, vaikas miega tiek, eina aukle pasivaikscioti tiek, daro valgyti dar pora lituku primetam ir taip toliau. As jeigu aukle samdau tai manau, kad i ta jos sudereta atlyginima ir ieina visos sios tos pareigos taip pat ir vaiko prieziura ligos metu, koks cia dar gali buti algos pakelimas. Manau tai siekimas pasipinigauti ir tiek, o meiles vaikui ir rupescio jam tiek kiek pinigeliu nubyra schmoll.gif
Atsakyti