Įkraunama...
Įkraunama...

pomidorai

Sveikutes,ar jau isneset savo pomidoru daigelius i balkonus ir i siltnamius? g.gif
Atsakyti
user posted image
Maniskiai dar namuose,antrame aukste.Mano siltnamis toks dar paplyses,tai nakti palikti bijau.
Papildyta:
Kol pomidorai vazoneliuose nemanau,kad gerai ten jiems ta zuvis,jau visus gardumus as dedu lieju ir visa kita,kai sodinu i siltnami i pastovia vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AveM: 11 balandžio 2009 - 18:18
Ačiū, Satanėl už temą..smile.gif)))

Tikiuos mano 12-os rūšių pomidorų derlius margumu neatsiliks:

user posted image

PIRMA TEMA

ANTRA TEMA
Atsakyti
kalbam toliau naujoje temoje thumbup.gif snd ispykiavau paskutinius pomidorus ir palikau siltnami uzdegtus po agro plevele ax.gif loveliu nebeturejau teko sodint i senas geldas o ju juk i namus netempsi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 11, 19:20)
Sveikutes ,tai tinka bet kokia zuvis?

ne, reik lašišos filė, orientacinė kaina 39,99 lito už tūkstantį gramų. rolleyes.gif

QUOTE(satanele @ 2009 04 11, 20:15)
Ojei mano dar vazoneliuose ,gal ir jiems po truputi pdeti ?

tadar reikia rūkytos voblos. rolleyes.gif


Su šv. Velykom 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,negazdinkit zmoniu,o tai sodinimas brangiau kainuos,nei patys pomidorai. biggrin.gif
user posted image
Su sv.Velykom.
Atsakyti
Gausios Dievo palaimos ir prasmingos prisikėlimo šventės!.. Atsinaujinimo ir atgyjimo, supratimo, tarpusavio meilės šeimose, viens kito palaikymo, dvasinio bendrumo.. user posted image

Gėrio, šilumos ir daug šypsenų .. user posted image


Ir..velykinių Jums pomidorų:user posted image

Atsakyti
mergaites, gal as ka praziurejau bet labai noriu Jusu patarimu: mano daigeliai pomidoru turi po du tikruosius lapelius ir leidzia treciaji, taciau ptys daigeliai tokie isstype ir lapeliai svieseni, nors turtu buti tamsesni, sakykit gal jiems azoto truksta g.gif patarkite man kuo juos patresti ax.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 04 11, 23:21)
Mergaites,negazdinkit zmoniu,o tai sodinimas brangiau kainuos,nei patys pomidorai. biggrin.gif

aš negąsdinu, aš šposiju.. mane užkniso juodai tie pomidorų daigai... neauga, susitraukę tokie.. o jau gegužis čia pat doh.gif jau maniškiai tai jokiu būdu nepavys tų turginių daigu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 13, 14:18)
aš negąsdinu, aš šposiju.. mane užkniso juodai tie pomidorų daigai... neauga, susitraukę tokie.. o jau gegužis čia pat  doh.gif  jau maniškiai tai jokiu būdu nepavys tų turginių daigu  unsure.gif


Maniskiai tai vieni salto vejo gavo, ir susisuko, suvargo, bet lygtai gyvens, nemirsta, siltai pastovejo ir pradeda atsigauti. "Viltis" ir kiti konserviniai tai labai graziai auga, o kitos veisles kazko nelabai schmoll.gif Bet as nenusimenu, pernai pasodinau balandzio pabaigoje lauke, visai mazucius daigiukus, kaip tystelejo per savaite ir derlius buvo tikrai geras pomidoru, beje, as skyniau pomidorus anksciau, negu mama, pasejus kova ir pasodinus stikliniam siltnamyje smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 04 13, 18:12)
Maniskiai tai vieni salto vejo gavo, ir susisuko, suvargo, bet lygtai gyvens, nemirsta, siltai pastovejo ir pradeda atsigauti. "Viltis" ir kiti konserviniai tai labai graziai auga, o kitos veisles kazko nelabai schmoll.gif Bet as nenusimenu, pernai pasodinau balandzio pabaigoje lauke, visai mazucius daigiukus, kaip tystelejo per savaite ir derlius buvo tikrai geras pomidoru, beje, as skyniau pomidorus anksciau, negu mama, pasejus kova ir pasodinus stikliniam siltnamyje smile.gif  ax.gif

Labukas ,tikriausiai uzuovejoj sodinot,as truputi siemet zadu ir lauke sodinti ,bet kazko bijau schmoll.gif
Atsakyti
na jei ryt spesiu pritempti zemiu i siltnami tai iskomadiruosiu savo pomidorus i siltnami smile.gif
Atsakyti