Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

Diskutuojam toliau 4u.gif


Sena Tema


user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 04 13, 18:23)
o jos nekemsa poru?


Būtent dėl to, kad nekemša porų, dedu Clinique krempudroms pliusiuką. mirksiukas.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju toki kremuka, veidas pagrazejo, visi issausejimai praejo, poru nekemsa nei kiek, kazkiek riebokas mano riebesniai odai, tai tepu nakciai. Labai patinka.
user posted image
Atsakyti
Naudoju 2 Clinique produktus ir tikrai esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors siunčiatės šią kosmetiką pigiau? ax.gif
Atsakyti
As nauduoju Clinique anti-blemish solutions spot treatment gel thumbup.gif truputuka persti kaip pasitepi bet spuogelis greitai dingsta neduoda jam "augti"toliau
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 04 26, 21:34)
As nauduoju Clinique anti-blemish solutions spot treatment gel thumbup.gif truputuka persti kaip pasitepi bet spuogelis greitai dingsta neduoda jam "augti"toliau

aga,as irgi turiu ji ,net antra pirkau biggrin.gif mane draugas uzgula,kad nesidauzyciau,nes man labai persti,kai jis tepa spuogelius verysad.gif as musu ji,nes man skauda lotuliukas.gif bet labai super dalykiukas drinks_cheers.gif thumbup.gif turiu ir the body shop,kazkoki panasu spuogam tepti,bet guli jis...tas nepakeiciamas thumbup.gif
Atsakyti
O kaip tusai is Clinique?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 04 27, 16:22)
O kaip tusai is Clinique?

Man nieko ipatingo. Paprastas. Niekuom neissiskiriantis. Nei blogas nei geras.

O va kas labai patiko man tai Pore Minimizer Instant Perfector.
user posted image
Turiu tokio meginuka. Tai labai patiko. Gerai sutriaukia poras, o kadangi turi spalva tai ir uzmaskuoja raudomunus. Beto jis toks kaip talkas, tai ta vieta tampa tokia matine. Vienu zodziu pirksiu dydesni kieki.
Atsakyti
[quote=v-i-k-a,2009 04 27, 18:55

O va kas labai patiko man tai Pore Minimizer Instant Perfector.
user posted image
o man visai netiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 04 27, 19:13)
o man  visai netiko  verysad.gif

O kodel? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 04 27, 15:22)
O kaip tusai is Clinique?

Man tai labai patiko, kitokio ir nenaudoju thumbup.gif
Atsakyti