Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojam serialus

neradau tokios temos, aš serialų fanatikė. šiuo metu žiūriu Margoša. labai neblogas. laukiu jūsų rekomendacijųs tiek senų gerų, tiek naujų.
http://www.intv.ru/view/?film_id=84080
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 04 18, 06:55)
neradau tokios temos, aš serialų fanatikė. šiuo metu žiūriu Margoša. labai neblogas. laukiu jūsų rekomendacijųs tiek senų gerų, tiek naujų.
http://www.intv.ru/view/?film_id=84080

pritariu,bet kol kas neturiu ką rekomenduoti blush2.gif
Atsakyti
negi negali pasakyt, kuris didžiausią įspūdį tau yra palikęs serialas?
Atsakyti
man įspūdį paliko serialas rusiškas "ir visgi aš myliu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2009 04 18, 20:39)
man įspūdį paliko serialas rusiškas "ir visgi aš myliu"  smile.gif

o man Rubi ir Viktorija,rusų serijalus žiūriu,bet jie perdaug primena tikrovę,o man patinka pasakos suaugusiems---meksikos,kolumbijos serijalai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2009 04 18, 20:39)
man įspūdį paliko serialas rusiškas "ir visgi aš myliu"  smile.gif

man irgi drinks_cheers.gif ir ta pabaiga tokia...
Atsakyti
Gal geriau skambetu temos pavadinimas "Kokius serialus noretume pamatyti dar karta (arba noretume pamatyti tesini)" rolleyes.gif
Noreciau, kad LNK toliau rodytu "Dvasiu uzkalbetoja" bigsmile.gif
Visada esu uz "Draugus" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 04 20, 11:53)
Gal geriau skambetu temos pavadinimas "Kokius serialus noretume pamatyti dar karta (arba noretume pamatyti tesini)"  rolleyes.gif
Noreciau, kad LNK toliau rodytu "Dvasiu uzkalbetoja"  bigsmile.gif
Visada esu uz "Draugus"  thumbup.gif


"rekomenduoju serialus" šiaip manau skiriasi nuo "noriu pamatyti dar kartą, ar tęsinį" lotuliukas.gif Aš irgi norėčiau, kad toliau rodytų Dvasių užkalbėtoją ir draugus, bet tai nereiškia kad kitiems tai rekomenduoju lotuliukas.gif
Atsakyti
manau dar karta noreciu paziureti seriala Rozalinda wub.gif
Atsakyti
"Amor en custodia" - su Paola Nunez ir Andres Palacios ! Kaip noreciau dar karta paziureti vnuo pradziu smile.gif Pats geriausias !!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Iš Lotynų Amerikos tai labiausiai patiko POBRE DIABLO, nežinau ar teisingai parašiau pavadinimą. Pas mus rodos vadinosi FIORELA. Patinka man aktorė Angie Cepeda. O šiuo metu užsikabinau už Robin Hood. Na moka anglai tiek filmus tiek serialus kurti. Toks su humoru šiek tiek, ir vaikystę priminė, kai prilipę prie teliko Robin Hudą žiūrėjom. mirksiukas.gif Tik šis aišku naujo pastatymo.
Atsakyti
,,Жизнь которой не было,, thumbup.gif
Atsakyti