Įkraunama...
Įkraunama...

Veido joga

Netycia radau youtube pratimus veidui kurie lygina rauksleles treniruodami veido raumenis. Pradejau ieskoti daugiau informacijos - pasirodo tai jau senas isradimas, o plastikos chirurgai rekomenduoja pratimus vietoj botokso injekciju.
Nusprendziau pabandyti ir likau sokiruota rezultatu - jie matosi jau po 3 dienu! Ypac kaklo ir skruostu srityje, veido oda paskaistejo, pastangrejo.
Idomu butu pasidalinti ispudziais, jei dar kas nors tuo uzsiima. Lietuviskai radau tik si puslapi , na o angliskai yra daugybe informacijos ir pratimu.

As dariau is sio puslapio

O cia gyvas irodymas kaip viskas veikia - veido jogos treneris jaunystej o cia sulaukes 80 metu

Yra visokiu nuotrauku ir klipuku daugybe. Tiesiog man butu idomi jusu nuomone, o ypac tu, kurios isbande.

Jei ziurite i tai skeptiskai - pries rasydami komentara padarykit pratimus bent 3 dienas ir pakomentuokit 4u.gif
Atsakyti
Labai įdomu. Reikės išbandyti.
Atsakyti
Labai įdomu 4u.gif reikės pabandyti 4u.gif aišku įdomu ir kursus būtų pabandyti, bet čia jau sudėtingiau ax.gif
Atsakyti
Labai patiko Jack Lalanne (tie senoviniai) pratimai. Ju yra gal kokia 10 klipuku ar daugiau - vakar vakare padariau visus pratimus, tai siandien atsikeliau kaip po veido proceduru, veidelis svyti.
Dar pastebejau, kad pratimukai padeda sumazinti odos sausuma, nes dirbant veido raumenims oda geriau aprupinama deguonim ir daugiau dregmes atsiranda. Tikras geris, negaliu atsidziaugti.
Atsakyti
pažiūrėjau, tai nustebau, kai kuriuos pratimus, atsimenu, maža darydavau. atsisėdus prieš veidrodį visokias grimasas nutaisydavau ir judindavau yahoo.gif hihihi.gif tada aišku, ne kokia veido joga rūpėjo. jungiuosi ir aš daryti tų pratimų, brač, rytais draugą gąsdinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vėlyvė @ 2009 04 26, 13:27)
jungiuosi ir aš daryti tų pratimų, brač, rytais draugą gąsdinsiu  lotuliukas.gif


Papasakok, kaip seksis
Atsakyti
Sitas labai geras lupoms - lieka papustos kaip biciu sugeltos flirt.gif
Buciuokliu manksta
Atsakyti
reikia pries veidrodi padaryti,idomu,ar tikrai pasikeis kazkas lotuliukas.gif
Atsakyti
Visą pusdienį šiandien ieškojau įvairiausių pratimukų ir visus juos dariau, dabar dar jaučiu deginantį jausmą kai kuriuose veido zonose, manau tai į gerą, veido spalva neabejotinai pagražėjo, tapo skaisčiai rožinė, aišku gal per daug aš vaipiausi šiandien, bet norėjosi išbandyt viską ką radau.
Dabar reikia nuspręsti ties kuo apsistoti. Nemoku parsisiūst tų filmukų, tai negi kas kart reiks lįst į netą...na kol išmoksiu...
Atsakyti
Aš irgi labai susidomėjau Svetes nurodytai pratimukais. Bandau juos daryti. Rezultatas gal nebus toks greitas, nes čia kaip su sportu - turi kruopščiai ir nuolat mankštintis, kad pamatytum rezultatą. Bet kad nuo tų pratimų pagerėja veido kraujotaka - tai tikrai.
Štai ką radau:

Gimnastika modeliuoja veidą ir dailina jo išraišką.

Prieš pradėdami mankštą veidą bei kaklą gerai nuvalykite ir patepkite kremu. Kvėpuokite ramiai ir tolygiai.

Mankšta:

• Išplėskite akis, kiek tik galite pakelkite ir vėl laisvai nuleiskite antakius. Pakartokite tai kelis kartus vis greitesniu ritmu.
• Pakilnokite antakius aukštyn - žemyn.
• Tempkite veido raumenis tarsi sakytumėte "a-o-e-i-u".
Atsakyti
Aš panašiai kaip Tarela, tiek prisižiūrėjau internete pratimų, kad galva susisuko ir nebežinau kokius ir kaip daryti doh.gif .
Atsakyti
Dabar jau svajoju apie gerą išsamų DVD su visais reikalingiausiais pratimais. ax.gif
Atsakyti