Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

Įdomu būtų sužinoti, kokią naudojate žoliapjovę pievos priežiūrai?
Aš tai labai susižavėjau bendzinine savaeige žoliapjove. Ji yra HUSGVARNOS firmos. Gali žolę ir mulčiuoti, tai yra susmilkinti, ir gali pjauti tokio dydžio kokio ji yra, nebūtinai lygi pieva, svarbu nebūtų akmenų. Mums reikalinga šienauti 20 arų. O kaina 1500 lt.
Pasidalinkit patirtimi kokia naudojatės ir kokios firmos. Gal yra gerų ir pigesnių?
Atsakyti
Taip, tokiam plotui savaeigė vejapjvė- būtinybė. Gerai kuo platesnis peilis- 50 cm pločio. Beje, Husgvarna, jei peiliai platesni, korpusas- metalinis, turėtų kainuoti truputį brangiau g.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Mergelė @ 2005 08 09, 13:04)
Įdomu būtų sužinoti, kokią naudojate žoliapjovę pievos priežiūrai?
Aš tai labai susižavėjau bendzinine savaeige žoliapjove. Ji yra HUSGVARNOS firmos. Gali žolę ir mulčiuoti, tai yra susmilkinti, ir gali pjauti tokio dydžio kokio ji yra, nebūtinai lygi pieva, svarbu nebūtų akmenų. Mums reikalinga šienauti 20 arų. O kaina 1500 lt.
Pasidalinkit patirtimi kokia naudojatės ir kokios firmos. Gal yra gerų ir pigesnių?

Mes naudojame Stigą. Prieš tai turėjome irgi Stigą, bet atsirado "gerų žmonių", kuriems irgi tos žoliapjovės prireikė taigi pavogė. Teko pirkti antrą. Pasirinkome tokią pačią, kadangi mums ji pasirodė visai gera. Na jei sklypas 20 a., tai tikrai reikia, kad žoliapjovės plotis būtų apie 50 cm., nes kitaip pjovimo procesas gali gerokai užtrukti. Taip pat gerai jei ji yra savaeigė, nes į darbo pabaigą l.puiku kai ji dar ir pjovėją truputį patraukia. Na o akmenis bet kuriuo atveju teks išrinkti, kadangi aš nemačiau tokios žoliapjovės, kuri priedo dar ir akmenis tarkuotų... smile.gif
Atsakyti
As irgi keliu ranka uz STIGA. Jei nera staciu slaitu - ji labai tinka. Jei status slaitai, greiciau susidevi priekiniu ratu guoliai, nes jie plastmasiniai, bet ir tai nebeda, vienas guolis kainuoja 12 lt. Linkmenu gatveje servisas ir parduotuve.
HONDA dirba tyliau, bet jei pjauni ilga zole, palieka per viduri vagos nenupjauta usa, bet to zoles surinkimo talpa - medziagine - uzsikemsa akutes ir silpniau siurbia.
Atsakyti
QUOTE(Pirma @ 2005 08 09, 13:01)
Taip, tokiam plotui savaeigė vejapjvė- būtinybė. Gerai kuo platesnis peilis- 50 cm pločio.  Beje, Husgvarna, jei peiliai platesni, korpusas- metalinis, turėtų kainuoti truputį brangiau g.gif


Pločio tai nežinau. Dabar atkreipsiu dėmesį ir į plotį. Korpusas irgi nepasakysiu koks, bet ji be surinkimo maišo.
QUOTE(elese @ 2005 08 10, 14:30)
As irgi keliu ranka uz STIGA.  Jei nera staciu slaitu - ji labai tinka.  Jei status slaitai, greiciau susidevi priekiniu ratu guoliai, nes jie plastmasiniai, bet ir tai nebeda, vienas guolis kainuoja 12 lt.  Linkmenu gatveje servisas ir parduotuve.
HONDA dirba tyliau, bet jei pjauni ilga zole, palieka per viduri vagos nenupjauta usa, bet to zoles surinkimo talpa - medziagine - uzsikemsa akutes ir silpniau siurbia.

O jūs naudojote STIGĄ savaeigę ar ne? Ir kokia jos kaina?
Atsakyti
tik ne naudota pirkti schmoll.gif pazistami jau antra pagaileja pinigu naudota pirko ir abiem amen .. nors ir buvo vokishkos geros firmos.. naudota yra naudota ..
Atsakyti
pas mane tai Viking.Jau naudoju du metus ir nesiskundziu ir nupjoviau jau su sita zoliapjove apie 40ha.Jos kaina 1600lt
Atsakyti
QUOTE(Dvyne @ 2005 08 13, 06:45)
pas mane tai Viking.Jau naudoju du metus ir nesiskundziu ir nupjoviau jau su sita zoliapjove apie 40ha.Jos kaina 1600lt



O kurioj firmoj jūs ją pirkę? ax.gif
Atsakyti
Manau, kad toks daiktas perkamas pakankamai ilgam laikui. Reiketu atsizvelgti, kad but pakankamai geras aptarnavimo ir remonto servisas. Turiu omeny, kad firma butu pakankamai senai zinoma Lietuvoje, kad nebutu problemu remontuojant ja ar perkant atsargines dalis..
Atsakyti
Lyg ir neradau tokios temelės unsure.gif
Noriu išgirsti patarimų /atsiliepimų apie sodo įrankius, turiu omenyje kauptukus, kastuvus, grėblius ir visus kitus panašius.
Anksčiau maniau, kad kam leisti pinigus, jei gali tokį patį kauptuką nusipirkti maximoje (made in china) ir naudoti, nei išleisti krūvą pinigų ir įsigyti brangų spec. parduotuvėje. Tačiau dabar taip nemanau. Visi kinietiški neištverdavo nei sezono - tai neaiškią formą įgaudavo, tai sulūždavo ar dar koks biesas jiems nutikdavo. Pradėjau pirkti brangesnius įrankius ir likau maloniai nustebinta - su jais tikrai patogiau dirbti. Kastuvai, žemės šakės, įvairūs kauptukai, sekatoriai puikiai tarnauja ir yra daug patogesni (nors gal čia tik įsitikinimas ).
O mano atradimas yra Lux prekinio ženklo įrankiai iš PC Žaliasis centras (Šiaurės miestelyje), jie pagaminti Vokietijoje ir kas svarbiausia nėra labai brangūs (lyginant su Gardena tikrai pigiau).

Kokia jūsų patirtis??
Atsakyti
Na,su kinietisku irankiu tik vadovaut..Karta vyras isiteigdamas man-nupirko kastuva.Kota pritaike sena.Lengvas kaip pukas..Kaip tik ta kart reikejo iskast serbenta.Pasieme nauja kastuva.Is pacio pirmo kastuvo ibedimo atsoko krastas.Teko prisimint sena-tarybiniu laiku,kuris iskase ir nesubraskejo..Kinietiska veze "pas daktarus",kad sulipdytu..Zinau,kad geriausias tarybiniu laiku,tik kur ju tokiu gaut???
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 08 29, 15:56)
veze "pas daktarus",kad sulipdytu..Zinau,kad geriausias tarybiniu laiku,tik kur ju tokiu gaut???


Dar tokių 'senoviškų' įrankių pasitaiko pas baltarusius gariūnų turguj... smile.gif Ir esu mačiusi daug tokių įrankių Latvijoje, tiek turguje, tiek pvz. Tukume ūkinių prekių parduotuvėlėje (gal kartais latviai juos ir gamindavo?).

Nusiziurejusi į giminaitę, nusipirkau Senukuose komplektėlį mažyčių įrankių (2 mažiukai kastuvukai (gal biški didesni už šaukštą) ir grėbliukas (3 riesti nagai)). Medinėm rankenėlem. Gamintojo nežinau, gal irgi kitaicai. Labai gerai ir patogu vazoninėm gėlėm smile.gif Ir žemes dėlioti ir paviršių papurenti. ax.gif
va radau senukų kataloge, tik be foto:
http://www.senukai.l...id=000050647213
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elos: 29 rugpjūčio 2005 - 15:33