Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės iš OTTO katalogo

Sveikutes, bandziau ieskoti per paieska tokios temos, bet neradau - gal kas is jusu uzsisakinejo prekes per OTTO kataloga? Gal pasidalintumet ispudziais?
Atsakyti
Užsisakinėjam viską iš katalogų: pradedant drabužiais ir baigiant baldais.
Esu patenkinta daiktais, o servisu ne visu 100 proc.
Tačiau aš ne per paštą, o per žmones, kurie tuo užsiima.
Atsakyti
....zinau as tuos OTTO katalogus,bet niekada nieko neuzsisakinejau,sakykit,o jei preke netinka,ja galima grazinti ir kaip ten kainos?
...Kur galeciau toki kataloga nusipirkti su tuo uzsakymu blanku?.
Kazkada paste maciau budavo priristas,bet dabar lyg nera?
Ar verta?
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 11 18, 18:09)
....zinau as tuos OTTO katalogus,bet niekada nieko neuzsisakinejau,sakykit,o jei preke netinka,ja galima grazinti ir kaip ten kainos?
...Kur galeciau toki kataloga nusipirkti su tuo uzsakymu blanku?.
Kazkada paste maciau budavo priristas,bet dabar lyg nera?
Ar verta?

Pažvelk štai čia : http://www.otto.lt/. Viskas parašyta.
Atsakyti
o panos kaip prisitaikyti dydzius?
Mane zavi daug kas, taciau del dydziu nerimauju.
Atsakyti
QUOTE (petrute @ 2004 11 19, 16:00)
o panos kaip prisitaikyti dydzius?
Mane zavi daug kas, taciau del dydziu nerimauju.

Pagal kataloge nurodytus išmatavimus (1302 psl.) - išsimatuoji krūtinės, pečių, liemens ir t.t. apimtis ir pasižiūri į šalia jų parašytą dydį; yra kelios lentelės su švarkų ir suknelių; sijonų ir kelnių; megztinių; apatinių drabužėlių dydžiais.
Nors praktikoje nebandžiau, ar tai tikrai patikima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (petrute @ 2004 11 19, 18:00)
o panos kaip prisitaikyti dydzius?
Mane zavi daug kas, taciau del dydziu nerimauju.

Beveik ant visų drabužių mūsų parduotuvėse būna nurodyti dydžiai įvairiose šalyse, pvz.:
D 38
I 36
GB 12
ir pan. D reiškia vokišką dydį. Taip ir sužinai, kuris yra tavo. O jei užsisakai per žmones visada gali grąžinti ir nieko nereikia mokėti.
Atsakyti
Ką tik gavau kelnes iš Otto. Kokybė schmoll.gif . Modelis toks pat, bet turiu įtarimų, kad Lietuvoje ar Lenkijoje siūta..
Atsakyti
Kažkaip ir man praėjo noras užsisakinėti iš Otto katalogo. O dėl kokybės,tai galit tų prekių pasižiūrėti Thomas Philips parduotuvėje.Nes visos neparduotos prekės važiuoja į TP parduotuves.
Atsakyti
na, del kokybes, tai nezinau...atsimenu as irgi kazkada buvau kelnes pasiemus, irgi nepatiko tai ir grazinau...o siaip uzsisakineju zinomu firmu daigtus, tai kokybe ir nesiskundziu. Esu uzsisakius kelis daigtus firmos ARIZON, ESPRIT, MORGAN, HIS, LEVIS batus, nesenai NIKE sportine tashyte, planuoju dar Puma sportbacius (norejau DEASEL, bet neisdrysau ryskiai raudonu blush-anim-cl.gif ) ir tikrai dar uzsisakysiu demisezoninius batus... tiesa daugiausia esu uzsisakius maikiu, bet zinau irgi, kad reikia imti tas, kur daugiausia elastano, tada ir kokybe ju buna geresne smile.gif
Atsakyti
nerizikuociau pirkti, nes:
1. kas grazu nuotraukoj - ne visada grazu tikrovej, pvz: man UT reklamose drabuziai visai graziai atrodo, bet tik nueinu i parduotuve - tokie nutyse kazkokie, grynos drapaneles schmoll.gif
2. gali neatitikti dydziai. paprastose parduotuves issimatuoju pora drabuziu, kol randu kad ant manes graziai "guletu". pvz. italiski rubai daznai buna pasiuti persiprasau - merginom be krutines - nes nebuna isiuvu:per krutine verzia, o per liemeni kadaruoja ir t.t.
3. atima puse malonumo biggrin.gif vaiksciojimas po parduotuves pramoga (bent man, isskyrus atvejus kai laba ko reikia , o negali rasti, tada kancia)
as nerizikuociau... megalol.gif

Atsakyti
Mano draugė iš katalogų užsisako tokius daiktus kaip rankinukai, patalynė. Sako, kai kurie daiktai tikrai gerokai pigesni.
Joooo, rūbų šitaip pirkt nesusiviliočiau. Parašytas dydis man nieko nereiškia. Neseniai Ravel parduotuvėj išsimatavau visus baltinukus, net XL. Visi buvo per maži. Nu nesu aš labai stora, paprastai nešioju M. Kitoj parduotuvėj nusipirkau tą savo M. O Ravel'y pasijaučiau tikra karvė...
Atsakyti