Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija nėštumo metu

Sveikos supermamos,

laukiuosi jau 6 savaitė - labai džiaugiuosi ir aš, ir būsimas tėvelis...
Depresija sirgau dar iki nėštumo, dabar nebegaliu gerti antidepresnatu.. Juolabiau, man negali taikyti terapijos...

Gal kuri buvote susidūrusi?
Nekenčiu savo vyro, vis noriu jį palikti, nors išties labai jį myliu - jis aišku ne tobulas... Kiekvieną dieną verkiu iki kūkčiojimo...Ir vis liūdžiu...juk turėčiau džiaugtis...ir pan.
Esu tikra, kad mano leliukui tai tikrai nieko gero... Santykiai su vyru tik blogeja...

Ka daryt?...

verysad.gif
Atsakyti
kodel negali taikyti terapijos? ka psichologas negali isklausyti? g.gif
Atsakyti
Isklausyti gali - bet kas is to? blush2.gif

gydytoja sake, kad jei taikys man terapija, tai rezultatas bus toks, kad is kabineto gales isleisti tik raminamuju suleidusi...tad tas pats ar antidepresantai ar raminamieji...
isklausymas cia jau nepades...
ji mane ir dabar isklauso, kai noriu...
Atsakyti
QUOTE(Bumburum @ 2009 04 28, 11:51)
Isklausyti gali - bet kas is to?  blush2.gif

gydytoja sake, kad jei taikys man terapija, tai rezultatas bus toks, kad is kabineto gales isleisti tik raminamuju suleidusi...tad tas pats ar antidepresantai ar raminamieji...
isklausymas cia jau nepades...
ji mane ir dabar isklauso, kai noriu...

Netiesa, kad negalima gerti jokių vaistų. Jūsų gydytoja gal neturi patirties tokiose situacijose. Paskaitinėkite Moters ir šeimos forume temą apie antidepresantus, ten moterys su visokia patirtim. Gal ką naudingo sužinosite. O pačioje pradžioje dėl hormonų labai paaštrėja tokie negalavimai. Iš savo patirties žinau verysad.gif Sėkmės ir ramybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 28 balandžio 2009 - 11:00
QUOTE(Bumburum @ 2009 04 28, 10:51)
gydytoja sake, kad jei taikys man terapija, tai rezultatas bus toks, kad is kabineto gales isleisti tik raminamuju suleidusi...tad tas pats ar antidepresantai ar raminamieji...


Na tai labai priklauso ir kokia depresijos kilmė - galų gale ir tos pačios psichologijos yra labai skirtingų metodų, jeigu vieno gydytojo metodika nepadeda, galbūt reikėtų pagalvoti apie kitą gydytoją. g.gif

Man tik truputėlį keista, kad pastojot tokioje situacijoje kad be antidepresantų niekaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 04 29, 01:00)

Man tik truputėlį keista, kad pastojot tokioje situacijoje kad be antidepresantų niekaip.  g.gif

Turbūt todėl, kad ne visada pavyksta suplanuoti taip, kaip norisi mirksiukas.gif Juk pastoja ir kitomis ligomis sergančios, ir tos, kurioms vaistus tenka gerti visą gyvenimą. Negali žinoti, kaip atsitiks schmoll.gif
Atsakyti
man jau per men., antra karta depresija, tai isgeriu valerjono tabletes, per diena 2 tab., tai lyg ramesne, bet rosiuosi ieskoti psihologo pagalbos, nes man cia ne tik del niestumo
Atsakyti
QUOTE(Bozinda @ 2009 05 03, 22:20)
man jau per men., antra karta depresija, tai isgeriu valerjono tabletes, per diena 2 tab., tai lyg ramesne, bet rosiuosi ieskoti psihologo pagalbos, nes man cia ne tik del niestumo

Man irgi prasidejo ne nuo niestumo - o dar nuo senu senoves... Pries kokius 9 - 10 metu. Paskutiniu metu labai pablogejo, o dabar isvis kosmaras...

Bet vat isvykom su vyru keliom dienom atostogu - labai padejo... Mano psichoterapeute pasake, kad "dabar svarbiausia - tu". Stenkis ir tu taip galvoti...

Su mamytes diena! 4u.gif

Susitvarkysim! Ania ?... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bumburum @ 2009 05 03, 22:20)
Man irgi prasidejo ne nuo niestumo - o  dar nuo senu senoves... Pries kokius 9 - 10 metu. Paskutiniu metu labai pablogejo, o dabar isvis kosmaras...

Bet vat isvykom su vyru keliom dienom atostogu - labai padejo... Mano psichoterapeute pasake, kad "dabar svarbiausia - tu". Stenkis ir tu taip galvoti...

Su mamytes diena!  4u.gif

Susitvarkysim! Ania ?...  drinks_cheers.gif

taip sutinku kad kai buna tokia bloga nerimo nuotaika svarbiausia As, bet kazkaip mintys sussuka taip kad svarbiausia As nebepatampi o tik kazkokios berysio mintys, nei is sio bei to ilendancios i makaule ir isvyti ju neina:( beje ar tu vartojo kokius vaistukus ar tik homeopatines zolytes?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 05 04, 09:25)
taip sutinku kad kai buna tokia bloga nerimo nuotaika svarbiausia As, bet kazkaip mintys sussuka taip kad svarbiausia As nebepatampi o tik kazkokios berysio mintys, nei is sio bei to ilendancios i makaule ir isvyti ju neina:( beje ar tu vartojo kokius vaistukus ar tik homeopatines zolytes?

Puikiai suprantu! Man net mintys apie savizudybe kyla! O juk laukiuosi... Tureciau buti pati pati laimingiausia...Vartojau antidepresantus, bet dabar man nei gine, nei psichoterapeute nerekomendavo ju toliau vartoti. Tai teks palaukti, kol isnesiosiu ir ismaitinsiu...
Man skirtumas buvo nerealiai didelis - gyvenimo kokybe pagerejo 200 proc. Aplinkiniai net nesuprato, kas man darosi - speliojo ar isteku, ar laukiuosi...ir pan.

Pries kokius 5 metus lankiausi pas psichologe (terapija truko apie 2 metus) (ji vaistu israsyti negali, tai tik kalbedavome) - labai padejo, buvo nuolatine atrama. Bet pradzioje buvo labai sunku, nes kapste is paciu sielos gludumu visas imanomas nuoskaudas - neivardinciau, kiek kartu is kabineto iseidavau visa apsiverkusi ir prisiekinejanti, kad "daugiau cia niekada negrisiu". Nestumo metu toks stresas irgi nelabai geras...

Dabar mano gydytoja susitinka su manimi 1 karta per 2 svaites - pakalbam, paklausineja, jei reikia ir su vyru galiu ateiti...(kaip tik taip ir darysiu).

Dar variantas: girdejau, kad tokiais atvejais, kai negalili gydyti taves, terapija taiko tavo artimiausiam zmogui (vyrui, draugui ar pan.) ir jis savo besikeicianciu elgesiu padeda tau...
Jei idomu, galiu daugiau parasyti, nes sindien eisiu pas gydytoja?

ax.gif
Papildyta:

Man tik truputėlį keista, kad pastojot tokioje situacijoje kad be antidepresantų niekaip. g.gif
[/quote]

Na, depresija - ne narkomanija ar kita liga, kuria sergant negalima butu (ar butu nerekomenduojama) pastoto. Juolab, kad dazniausiai nestumas ir gimdymas su moterimis, kurios serga depresija, padaro stebuklus, t.y., depresija tiesiog praeina.. Bet visokiu atveju buna. Negali gi nuspeti, kaip bus - ar busi viena is 1000, kuriai bus blogiau, o ne geriau, kaip turetu buti...
Be to, geriau vaistus - gyvenimas tikrai atrode kitaip smile.gif

Atsakyti
Ir man kazkokia depresija prasidejo, net nzn kas tai, nzn ka daryt... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 05 30, 12:04)
Ir man kazkokia depresija prasidejo, net nzn kas tai, nzn ka daryt...  unsure.gif

Sveika o kas tau darosi kokie simptomai ir del ko nerimas paemes doh.gif
Atsakyti