Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės

Va cia tai liudesys mane apeme verysad.gif Liudna,kad mano panele nebus su graziausiomis kepurytemis.Nu ,bet sveikata svarbiausia.Tikekimes,kad per ziema pasveiksite,o pavasariui gal ir nunersite koki grozi mirksiukas.gif
Atsakyti
Didelis AČIŪ moderatorei, sugrąžinusiai mano darbelius 4u.gif

Po ilgo tylos sezono, bandau sugrįžti į rinką blush2.gif Ruduo-žiema - ne mano sezonas, todėl ilgai tylėjau. Tikiuos, kad artėjant pavasariui ir mano ranktyės atsigaus, ir aš vėl kibsiu į darbą.
Žiemą visiškai netinginiavau, po truputį nėriau kalėdines dekoracijas, snaiges, varpelius ..

user posted image

Ir dukrai žieminukę numezgiau...

user posted image

ir pradėjau svajoti apie pavasarį-vasarą...

user posted image
Atsakyti
ir kadangi nenuleidžiu rankų, kol rezultatu nebūnu pilnai patenkinta, todėl paskutiniąją "tiuningavau" biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Na, čia ne visai į temą, bet...Su dukra sergam, tai vietoj poilsio miške nutarėm ruoštis Kaziuko mugei mokykloje ir darželyje. Aišku, iki idealumo laaaaabai toli, ale jau bus ką nunešt mokyklon blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Truputį aptvarkiau savo katalogą blush2.gif

http://public.fotki.com/vilmusia75/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmusia: 27 sausio 2013 - 17:39
Kadangi labai mėgstam vasarą, tai prisimenam ir braškių sezoną. Šįkart išbandėm braškytę su rasos lašeliais wub.gif Nors žiema, bet saulutėje ir šviesoje lašeliai labai gražiai blizga. Ir, žinoma, kaip visada, gyvai kepurytė daug gražiau atrodo negu nuotraukose doh.gif
O ragiukai po kepuryte - nuo monikienės kasyčių biggrin.gif

user posted image

Čia gal geriau matysis rasos lašiukai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Artėja tautinės šventės.... Šių spalvų kepurytės labai populiarios Anglijoj.. jau ne viena ten iškeliavus. Kažin, kodėl biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Kad ir kaip bebūtų graudu, nu nepatinka man šis modelis doh.gif (kokybė prasta, nes fotografuota telefonu blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
user posted image

Pasižadu įkelti gražesnes nuotraukas, nes šitoji ir futbolkė fotografuotos telefonu. kai tik turėsiu prie savęs fotiką, pademonstruosiu kokybiškesnius vaizdelius pioneer.gif
Atsakyti
Čia žadėta nuotrauka ale geresnės kokybės blush2.gif bet su manekenais nėra kaip susišnekėti, maivosi abudu, tai vaizdeliai ne ką geresni doh.gif

user posted image


O čia futbolkė 3D. Juodi fragmentai šiek tiek iškilę, kaip pas "gyvą" kamuolį biggrin.gif gyvai daug geriau atrodo nei nuotraukoje blush2.gif

user posted image

Kepurytės aprimo...dabar kiaušinių nėrimo metas. gavau nemažą užduotį, tai "ridenu' vąšeliu naktim kiaušinukus...

P.S. eina š...kiek bemažinčiau, įkelia milžiniškas nuotraukas doh.gif doh.gif doh.gif bandysiu kitą dieną cry.gif Gerą pusvalandį vargstu, o jos vistiek vos telpa į ekraną aggressive.gif

pabandžiau per Radikalą, nes per Photobucket'ą nesąmones išdarinėja... Ale pasišneku pati su savim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmusia: 26 vasario 2013 - 21:08
user posted image
Atsakyti
oi, kaip gražiai tas raštelis žiūrisi wub.gif
Atsakyti