Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos IV

pakartosiu jau sumažintas smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(357 @ 2010 01 21, 11:04)
pakartosiu jau sumažintas  smile.gif

Labai labai gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Labai grazu! thumbup.gif . Kažin sunku ta kombinezoniuką išmodeliuot ?g.gif Iš keturių dalių mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Peliux @ 2010 01 21, 11:14)
Labai grazu!  thumbup.gif . Kažin sunku ta kombinezoniuką išmodeliuot ?g.gif Iš keturių dalių mezgei?

ačiū 4u.gif smile.gif

šiaip terliojausi labai ilgai, vieną numezgiau permažą doh.gif

numezgiau 'kojas' abi, tada uždėjusi po pusę tų 'kojų' akių numezgiau nugarą. uždėjau po likusią pusę 'kojų' atskirai nuemzgiau dvi dalis priekio. Atskirai rankoves. Būtų galima nuo klyniuko megzti vieną dalį aplinkui (nuo užtrauktuko iki užtrauktuko, bet paskaičiavau, kad persiaura mašina doh.gif ), tai teko taip žaistis atskirai. Rankovės - reglanas, nežinau, ar matosi. Atnaros megztos rankom visos rolleyes.gif

Siūlai - 75 proc. merino, 25 proc. angora, tai išskalbus toks purutis, minkštutis drabužėlis gavosi. thumbup.gif Man jis labai labai patinka, o ir mažius mielai dėvi wub.gif
Atsakyti
357, fainuolis koks sūnelis wub.gif wub.gif wub.gif ir kombinzoniukas labai gražiai numegztas thumbup.gif thumbup.gif

Parodysiu paskutinį darbelį, bliuskutė megzta iš vernito plonos pusvilnės, iš 3 šakų. blush2.gif Vaizdas tik kabantis ax.gif

user posted image
Atsakyti
LaimužeX, ačiū labai 4u.gif

O tavo bliuzelė tai išvis.. kiek laiko jau mezgi?

O 3 šakos reiškia, kad 3 siūlus sudėjus mezgei ar ne? g.gif Nes toks plonytis lengvas drabužėlis atrodo bigsmile.gif Liuks tikrai 4u.gif
Atsakyti
Sveikute,

Aciu uz pagyras labai pakelet nuotaika tai ligoninej su mazaja gulejau sad.gif

Per ta laika labai graziu darbeliu padirode thumbup.gif

kombinzoniukas labai fainas ( briedziukai )

o mano suknele taip ir guli neuzbaigta, na kita savaite ir as gal jau pasyrodysiu su savo darbeliais rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2010 01 22, 23:25)
Sveikute,

Aciu uz pagyras labai pakelet nuotaika tai ligoninej su mazaja gulejau sad.gif

Per ta laika labai graziu darbeliu padirode  thumbup.gif

kombinzoniukas labai fainas ( briedziukai )

o mano suknele taip ir guli neuzbaigta, na kita savaite ir as gal jau pasyrodysiu su savo darbeliais  rolleyes.gif

Oj kaip nesmagu unsure.gif Sveikit 4u.gif
Aš šiandien pradėsiu megzt vyrišką megztinį - iki šiol man jie kaip užkerėti nesigaudavo. Tai prisipirkau gerų siūlų ir bandysiu lemtį apgaudinėti biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi šitoji jau baigiasi, atidariau
Naują temą
Atsakyti
Ačiū, Merisier, už naujus namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti