Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema

Štai kaip mes išmokom puošt tortus:

user posted image

user posted image

user posted image
Daividija
user posted image

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visuokius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrežti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprasymą iš ko padaryti tie papuošimai (beze, saldainių masė ir t.t.) ir dar būtų gerai įdėti nuorodą receptų,kas tai per tortas. Taip pat nepamirstam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-e barbi ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jus esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Cia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomes, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulejam.


Paplėpeti renkamės CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 03 gegužės 2009 - 09:39
Kokia grazi temyte musu laukia jau thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Va cia mano tortukas pagamintas motinos dienai is biskvito bei su gretinele perteptas ir pirmos mano rozystes is marsmalow mases wink.gif

Biskvito receptas:
3 kiausyniai
120 g. miltu
150 g. cukraus
2 a. š. kepimo milteliu

Baltymus ir trynius isplakti atskirai padalynus cukru per puse, plakant trysnius i juos ipilama 3 v. š. karsto vandens, tada viskas sujungiama ir kepama orkaiteje 170-170 laipsniai temperaturoje 20-30 min smile.gif gaunasi labai skanus ir minkstutis biskvytas wink.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 03 gegužės 2009 - 10:57
Ateinu ir as su savo tortuku,prisiziurejau kokiu grozybiu jus cia prikepet,tai neatsispyriau ir as ka nors pagaminti.Tortas keptas pagal si recepta,tik vietoj bananu dejau braskes,ir kakavos niekur nedejau.
Atsakyti
Daina ....jetau koks tortas bigsmile.gif bigsmile.gif ....jau koks apetitnas , nu noriu nors rėk blush2.gif .....einu užvalgysiu braškyčių , gal aprimsiu laugh.gif

Irute1984 ....ir tu nenervink , noriu .... blush2.gif
Atsakyti
O aš jau neturiu svečių unsure.gif ....balius baiktas , ir tortuko nebėra , tik foto liko photo.gif
Vidui " MARGARITA ".....dengta mase pagal Meian , gėlytės cukraus pudra su želatinu ( mano receptukas ax.gif ) , kvalbonai ....geriau patylėsiu doh.gif , aplinkui gėlyčių įspaudai , aš juos teptuku paspalvinau nes buvo balti , smulkus raštelis darytas aisingu , purkšta perlamutru .......na va pasirodžiau , aprašiau ir nešu kudašių user posted image , nes tortas taip perkrautas doh.gif ....bet man baisiai norėjosi išbandyti tuos ispaudus blush2.gif

Tiesa , tai širdelės formos tortukas .... rolleyes.gif

user posted image

user posted image

Čia raštas iš arčiau , gal kas susigundys užsisakyti , per kitą užsakymą ... blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Na labai grazus tortukas 4u.gif visai jis neperkrautas... o as jau ispaudu noriu... unsure.gif nors dar cukrines net mases nebandzius laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 03 gegužės 2009 - 19:43
CIPCIUK, SUPER, KAIP NE TORTAS bigsmile.gif
Atrodo, kad pagalvele kokia silkine.

Sakykit, dabar Jus isbandet visas mases (saldainiu, Jusu su aliejum, su glicerinu ir meian), kuri Jums pagal skoni ir konsistencija yra geriausia
Atsakyti
CIPCIUK, VAU blink.gif , trūksta žodžių thumbup.gif pasaka thumbup.gif man net žandikaulis atvėpo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 03 gegužės 2009 - 19:53
Su medum , jis vietoj gliukozės dedasi .... rolleyes.gif
Atsakyti
As dar atejau paziureti i ta silkine pagalvele. wub.gif wub.gif wub.gif
Vis gi, kaip ten tie klientai nesakytu, kad jiems ta mase neskani, bet kaip ispudingai atrodo TOKIE tortai.
Atsakyti
Bet tiktai ....įspūdingai , nes visa šiukšlinėje guli laugh.gif
Atsakyti
swoon.gif swoon.gif swoon.gif Na tortas tai neilinis, tikrai. Grožis, pjauti tokį gaila būtų blush2.gif wub.gif
Atsakyti