Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai, papildai kepenims

Sveikos,vakar nusprendziau pasidaryti kepenu valyma pagal Polio Brego knyga apie organizmo valyma ir tinkama mityba.Viska dariau kaip ten parasyta,t.y badavau diena pries tai ir t.t,tik nedariau sau klizmos.Taciau rezultato nebuvo jokio.Visa nakti jauciuasi klaikiai,vemiau.Ryte neviduriavau ir issitustinau normaliai kaip visada.Ar kas nors bandete?Ar tikrai isejo akmenys?ir ka as dariau ne taip?
Atsakyti
Pries daug metu ir as dariau ir ne viena karta. Isejo daug zaliu tokiu akmenuku (kaip zadejo). Bet savijauta buvo klaiki, galvojau, kad numirsiu, bet ne nuo skausmo. Tiesiog buvo toks ispudis, kad kazkas istraukia vidinius organus ir atgal sudeda.... cry.gif Po valymo buvo labai geras jausmas, toks lengvas kunas pasidare. Bet, kiek as zinau, ta valyma rekomenduoja derinti su Melulio faze. Pats geriausias laikas kepenu valymui yra vasaris-kovas per pilnati.
Atsakyti
Natūralios medicinos centruose kepenų valymą atlieka ir visą procesą kontroliuoja tik gydytojas-reanimatologas, o kažkas išdrįsta namuose eksperimentuot su savimi blink.gif Jei rasiu, pacituosiu jums straipsnį, dar Lietuvos Ryte skelbtas buvo: kalbėta apie kepenų valymą ir kiek po to dalyko patenka žmonių į reanimaciją. Tai labai gerai įsidėmėjau, jog gydytojas įspėjo, jog tarkim išgėrus apie pusę stiklinės aliejaus, jis visiškai realiai nuvaro kapus (na, jis ten apie metodus valymop kalbėjo..beje, kai ten buvo pasakytam, visiškai nepagrįstus). netgi po keletos išgertų valgomųjų šaukštų aliejau "ant tuščio" galima žmogaus nebeišgelbėti, nes vystosi kepenų nepakankumas ax.gif Aš stebiuosi žmonių drąsa..gal dėl to, jog pati manau, kad žmogus yra pakankamai tobula sistema, kad jo nereiktų dirbtinai valyti, jei tik gyveni sveikai (nervartoji alkoholio, sportuoji, normaliai maitiniesi, nerūkai ir pan.).
Aš čia iš tikrųjų ne bambėt atėjau, bet va, bambu kaip matau smile.gif Nepykit 4u.gif Būkit atsargios su tais valymais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 10 05, 11:45)
Natūralios medicinos centruose kepenų valymą atlieka ir visą procesą kontroliuoja tik gydytojas-reanimatologas, o kažkas išdrįsta namuose eksperimentuot su savimi blink.gif Jei rasiu, pacituosiu jums straipsnį, dar Lietuvos Ryte skelbtas buvo: kalbėta apie kepenų valymą ir kiek po to dalyko patenka žmonių į reanimaciją. Tai labai gerai įsidėmėjau, jog gydytojas įspėjo, jog tarkim išgėrus apie pusę stiklinės aliejaus, jis visiškai realiai nuvaro kapus (na, jis ten apie metodus valymop kalbėjo..beje, kai ten buvo pasakytam, visiškai nepagrįstus). netgi po keletos išgertų valgomųjų šaukštų aliejau "ant tuščio" galima žmogaus nebeišgelbėti, nes vystosi kepenų nepakankumas ax.gif Aš stebiuosi žmonių drąsa..gal dėl to, jog pati manau, kad žmogus yra pakankamai tobula sistema, kad jo nereiktų dirbtinai valyti, jei tik gyveni sveikai (nervartoji alkoholio, sportuoji, normaliai maitiniesi, nerūkai ir pan.).
Aš čia iš tikrųjų ne bambėt atėjau, bet va, bambu kaip matau smile.gif Nepykit 4u.gif Būkit atsargios su tais valymais smile.gif

As su tavimi visiskai sutinku. Dabar ir as nedrisciau namuose pati viena valyti kepenis g.gif Bet pries 10 m. buvau labai gerai pasiruosus: 2 men is eiles pries tai valiau zarnyna, sveikai maitinausi ir t.t. Bet pojuciai buvo konkretus: proceduros metu galvojau, kad mirstu, bet po valymo - lengvumas ir gerumas lyg galeciau skraidyti smile.gif
Atsakyti
Nu kam taip smarkiai save kankinti yra nuostabus preparatas Essentiale kepenu funkcijai atstatyti , pageri ir susitvarko kepenys ir ju funkcija , man tai tikrai uztenka pavartoti sio vaistuko jis normalizuoja viska, palengvina energijos issiskyrimais kepenu, skatina kepenu audinio regeneracija,stabilizuoja tulzi, tai kam save kankinti tokiomis proceduromis g.gif ,

As asmeniskai profilaktikai pradejau vartoti Essentiali, nes pasiskaiciau apie ji kad normalizuoja sutrikusia kepenu funkcija ir fermentu aktyvuma, palengvina energijos issiskyrima is kepenu,skatina kepenu audinio regeneracija, tai va idomu ar is jusu kuri pasirupina savo kepenimis ax.gif
Atsakyti
Aš irgi mąstau pradėti pavartoti tik neapsisprendžiu ar Carsil ar Essentiali g.gif O kaip tau ar yra koks poveikis?
Atsakyti
Aš carsil ilgą laiką naudojau(tik prieš savaitėlę nustojau), nes teko labai daug vaistų naudoti ir bijojau pakenkti kepenims, gydytoja rekomendavo carsil ir aš patenkinta, kad jį naudojau smile.gif
Atsakyti
Aš kadangi sirgau hepatitu,tai gėriau Carsil....
Atsakyti
apie riebalingas kepenis:
http://www.pasveik.l...a-kepenys/39170
Atsakyti
Eneja, klausei ar yra poveikis, na vartoju Essentiali jau apie koki menesi, man kazkaip jis artimesnis nei carsilis, carsilio ten daug tableciu reikia gerti, na o del poveikio tai kolkas tas jausmas toks kad gerinu kepenu funkcija ir tiek, as ir nesijutau kad man jas skaudetu ,tiesiog taip sumasciau pavartoti, nes pagalvojau kad is vis ju nesaugau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyytee @ 2009 05 27, 17:18)
Eneja, klausei ar yra poveikis, na vartoju Essentiali jau apie koki menesi, man kazkaip jis artimesnis nei carsilis, carsilio ten daug tableciu reikia gerti, na o del poveikio tai kolkas tas jausmas toks kad gerinu kepenu funkcija ir tiek, as ir nesijutau kad man jas skaudetu ,tiesiog taip sumasciau pavartoti, nes pagalvojau kad is vis ju nesaugau rolleyes.gif

Šiaip carsil'io nereikia po daug tablečių gerti, jei kepenys nėra pakenktos. Gėriau po 1tab 3kartus per dieną, sakė jei labai apkraunami kepenys, tada galima po 2tab 3kartus per dieną smile.gif
Atsakyti
Jo,Carsil daug tablečių reik gert tik jei kas yra blogo kepenim,o apsaugai kaip ir prieštai buvo minėta 1tab 3x dienoj.Aš pati gerdavau rodos po 3 tab. 3x dienoj doh.gif
Atsakyti