Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Gabijoli @ 2009 06 26, 11:13)
prisiziurejau jusu grozybiu ir as nutariau pabandyt smile.gif
mano pirmieji bandymai padaryt zelinukus

http://public.fotki....olanta565/zele/

labai žavūs želiukai 4u.gif
Atsakyti
Gabijoli ....puiku thumbup.gif , šaunuolė biggrin.gif



Atsakyti
Gal galit kas patart ax.gif . savaitgali planuoju daryt zele is daug daug braskiu ir jogurtines zele (siaubsiu mamos darza lotuliukas.gif ). Man dar noretusi i ji pridet biskvito, tik niekada nesu dariusi zele su biskvitu (galvoju plaustyt gabaliukais). Gal kas galit parasyt, kaip daryt,koki biskvita naudot (pirkta ir kepti paciai) blush2.gif
Atsakyti
pažiurėk cia http://www.tavovaika...ddb5f5c6f1ccba3
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 06 28, 16:05)
Gal galit kas patart  ax.gif . savaitgali planuoju daryt zele is daug daug braskiu ir jogurtines zele (siaubsiu mamos darza  lotuliukas.gif ). Man dar noretusi i ji pridet biskvito, tik niekada nesu dariusi zele su biskvitu (galvoju plaustyt gabaliukais). Gal kas galit parasyt, kaip daryt,koki biskvita naudot (pirkta ir kepti paciai)  blush2.gif

oi tik ne pirktinis biskvitas, jis pasidarys kose, as dariau is braskiu, deserines varskes ir jogurto, dejau tokius pirktinius biskvitinius peteptus pyragelius, tai gavosi, gerai ir labai skaniai, (receptas ir foto yra keli puslapiai atgal) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 06 25, 15:33)
gal galima smulkiau butu? Niekur nerandu kur buvo apie tai rasyta  blush2.gif

Aš darau pasukas su paprasta žele. Dedu želatinos tiek kiek parašyta anp pokelio. Užtenka, nes labai gerai stingsta. Sluoksniuoju su spalvota žele ir aišku įdedu cukraus, bet kiek negaliu pasakyti, nes dedu nuo akies, pagal skonį. Kiek bandžiau baltą sluoksnį daryti tai man su pasukomis labiausiai patinka. Ir neriebu 4u.gif
Atsakyti
vakar ir as dariau vaisini zeliuka,labai norisi ismokt daryti grazius vaisinius tortus,bet zuriu,man iki graziu tortu,kaip iki menulio doh.gif Bet sitas valgymui namie,tai sueis,o dejau visokiu uogu ir vaisiu,kokiu tik turejau,kelis sluoksnelius dariau is varskes+jogurto,kiti apelsinines zele ir skaidrios,tik vanduo(virintas),cukrus,rugstele ir citrinos aromatas.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 29, 15:41)
vakar ir as dariau vaisini zeliuka,labai norisi ismokt daryti grazius vaisinius tortus,bet zuriu,man iki graziu tortu,kaip iki menulio doh.gif Bet sitas valgymui namie,tai sueis,o dejau visokiu uogu ir vaisiu,kokiu tik turejau,kelis sluoksnelius dariau is varskes+jogurto,kiti apelsinines zele ir skaidrios,tik vanduo(virintas),cukrus,rugstele ir citrinos aromatas.


Daividija , ką čia sapalioji unsure.gif ...koks gražūs žele tortas wub.gif ....koki skania atrodantys sluoksneliai , pasigavau tavo idėją blush2.gif , dabar kai vasara , ir daud uogų , tokie tortai tiesiog puikumėlis thumbup.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 29 birželio 2009 - 14:57
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 29, 15:56)
Daividija , ką čia sapalioji  unsure.gif ...koks gražūs žele tortas wub.gif ....koki skania atrodantys sluoksneliai , pasigavau tavo idėją  blush2.gif , dabar kai vasara , ir daud uogų ,  tokie tortai tiesiog puikumėlis  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif super tortukas, jamu gabaliuką ax.gif
Atsakyti
Imkit kol dar yra,nes labai greitai valgosi,toks saltas su rugstele nuo vaisiu.
As pasiziuriu i Glacee zele tortus ir verkt norisi,jos tooookie grazus,kaip is paveiksliuku wub.gif
Nu neblogas ir mano,bet ne tas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ten tie zali,tai agrastai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 29, 17:08)
ten tie zali,tai agrastai blush-anim-cl.gif


Gerai, kad paaiškinai, bo jau norėjau klausti as ten do agurkai? biggrin.gif

Fainas želiukas, viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
žele thumbup.gif kaip darai varškės sluoksnį? g.gif
Atsakyti