Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Cili @ 2009 06 29, 18:53)
žele  thumbup.gif  kaip darai varškės sluoksnį?  g.gif

250g varskes istryniau su mazdaug puse stiklines cukraus,supyliau 250g jogurto su persikais,ir zelatinos istirpintos pusei litro.Viskas.
Atsakyti
skaniai atrodo jusu zeliukai thumbup.gif thumbup.gif
vasara ir pas mus , kai braskes prasidea, tai ir zeliukai einami. ir visai nieks nesisieloja, jei nera sluoksnio biskvito.

darau jogurto pakelis didelis + 2 saukstai kupini zelatinos + daug daug braskiu

arba plakta grietine + vaisine zele( sustingusi paplakta kartu su grietine) + biskvito gabaliuku primesta i ta mase, + daug daug braskiu thumbup.gif

aisku, cia tokie kasdieniai be papuosimu blush2.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif ...agrastai ....maniau vynuogės blush2.gif .....reikia rytoj ką nors susipilstyti , gundote su tai želiukais rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Gundėte vis mane su tais želiukais , neatlaikiau schmoll.gif , nusipirkau visokių uogų ir padariau gogoli - mogoli tongue.gif

Viršutinis sluoksnis tik vanduo - cukrus - rūgštelė ir baltoji želatina , na ir aišku žemuogės , antras sluoksnis - lygiom dalim plakta grietinėlė - cukrus , kita dalis - tiek pat trintų braškių , dar į ją idėta pusiau pjautų trešnių , trečias toks taps kaip ir braškinis , tik vietoj jų dėtos mėlynės ( trintos ) ir į masę dadėta sveikų uogų .

Visko liko tai padariau desertuką , brangusis surijo akimirksniu doh.gif....sakė taurėje skaniau atrodo blush2.gif

user posted image

user posted image

------------------user posted image-------------------
Atsakyti
o vergeli šventas, tokių dalykų prieš miegą matyti nevalia karsta.gif karsta.gif ir kaip jums pavyksta tokius paprastus dalykus paversti tokiais nepaprastais ir gundančiais.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 23, 20:38)
Savaitgaliui saviškiams palepinti padariau tortuką Jogurtinis musas. Dar žiemą svajojau šį tortuką pasidaryt su šviežiom braškėm ar žemuogėm  wub.gif nu apsivalgyti galima blush2.gif labai tinkantis vasarai lengvas desertas  wub.gif Šį kartą po ranka turėjau jogurtą apelsininį su melisom, dar įpjausčiau braškių ir įbėriau apie puodelį žemuogių  wub.gif t. p. želės gabaliukų (galima jų ir nedėti ax.gif ). Biskvitą šį kart kepiau pagal duotą receptą - viskas puikiai gavosi, kepiau 26 cm formoj  ax.gif biskvitą postipriai sulaisčiau. Visą tortuką padariau per 1,5 val., įskaitant biskvito kepimą ir tai dar lėtai sukantis thumbup.gif Skanaus  ax.gif

o su kuo sulaistet biskvita? 4u.gif nebent busiu praleidus kazka blush2.gif
Atsakyti
Biskvitą galima sulieti bet kuo , sultimis , sirupu - praskiestu vandeniu ir paprastu vandenuku , jei biskvitas yra saldokas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 30 birželio 2009 - 23:26
prisiziurejau cia visokiu gaivesiu,tai neiskenciau ir atsinesiau ledu serbeto lotuliukas.gif ryt ir as darysiu koki zeliuka ax.gif
Atsakyti
Cipciuk blink.gif blink.gif koks gardesis,o dar zemuoges zemuoges zemuoges!!!! mega_shok.gif
Simta metu nevalgiau zemuogiu,seiles nutyso iki koju pirstu..
Atsakyti
o-pa-pa, kokie grožiai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ir jos miško ax.gif , tos žemuogės , kai važiau autiku , visi nosimis traukiojo ....seniukas toks pardavinėjo , sako mano miškelyje jų nemažai , pirkau anukytei - nevalgo velniūkštis doh.gif ....nieko kas raudonos spalvos schmoll.gif

JOLKA999 ...o aš šerbeto kameroj turiu - 5 bigsmile.gif , einu imesiu porcijikę tongue.gif

Skaniausias sluoksnis man buvo su mėlynėmis .....vyrą truputi patampė - nuo spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Gera, skani tema drinks_cheers.gif Mano pirmasis kurinys TW ziede mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
Beje, noriu paklausti Monses, jeigu ji cia uzsuks - maciau labai grazius jos zele kiausinukus su krevetem berods g.gif thumbup.gif -idomu, kokiu skysciu buvo uzpilta viskas -ar ten bulijonas ar kas nors kitko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 06 liepos 2009 - 20:10