Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Labai grazus pirmasis kurinys wub.gif Tai kokie bus kiti biggrin.gif

O pikantiskus galima daryti su citrinu sultimis ir zelatina 4u.gif Ir dar sio bei to del skonio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 07 06, 22:09)
Gera, skani tema  drinks_cheers.gif Mano pirmasis kurinys TW ziede  mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
Beje, noriu paklausti Monses, jeigu ji cia uzsuks - maciau labai grazius jos zele kiausinukus su krevetem berods g.gif  thumbup.gif  -idomu, kokiu skysciu buvo uzpilta viskas -ar ten bulijonas ar kas nors kitko? g.gif




mmmmmmmmmmmmmm pasaka tortukas thumbup.gif toks gaivus vasariškas wub.gif

Monse užsuka biggrin.gif virtualiai pasmaližiaut biggrin.gif

Ne bulionas ten o specelus želatinas šaltienai g.gif ant pakuotės nupiešta šaltiena buvo,jis toks skaidrus.

pVZ....dedu į kiaušą kelis žirnelius krevetę ir užpilu tuo želatinu,tada į šaldytuva sustingsta tada dedu krapą kukurūzą aluvuogę vęl užpilu ir tttttt nes jei iš kart viską sudęsit tai tik vienam gale viskas ir bus. dariau tokius kiaušinukus ir iš spalvotos želatinos velykoms tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2009 07 06, 20:50)


Ne bulionas ten o specelus želatinas šaltienai g.gif ant pakuotės nupiešta šaltiena buvo,jis toks skaidrus.

pVZ....dedu į kiaušą kelis žirnelius krevetę ir užpilu tuo želatinu,tada į šaldytuva sustingsta tada dedu krapą kukurūzą aluvuogę vęl užpilu ir tttttt nes jei iš kart viską sudęsit tai tik vienam gale viskas ir bus. dariau tokius kiaušinukus ir iš spalvotos želatinos velykoms tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aaa, supratau dekui mirksiukas.gif net nezinojau kad yra spec. zelatinu saltienai, reikes paieskot g.gif Tie kiausinukai super atrodo bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
jungiuosi ir as i jusu buri smile.gif zele gaminau ne pirma karta,bet si karta tragiskai nesiseke doh.gif nestengo ir panasiai
Bandau ikelti foto blush2.gif
Atsakyti
Mano želiukas iš įvairių uogų ir ivairiausių želė bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
o kaip padaryti kad graziai isiimtu pati zele is formos?
Atsakyti
Sveikos želių mylėtojos...noriu paklausti vieno klausimuko, nes darysiu pirmą kartą žele tortuką, ar man užteks 20 g. želatinos į 900 g.jogurto geriamo kad sustingtų...Ačiū katra atsakysit... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglej @ 2009 07 15, 22:01)
Sveikos želių mylėtojos...noriu paklausti vieno klausimuko, nes darysiu pirmą kartą žele tortuką, ar man užteks 20 g. želatinos į 900 g.jogurto geriamo kad sustingtų...Ačiū katra atsakysit... mirksiukas.gif


* į tavo kalsuimą atsakiau papuošimų temoje, nes ten pirma užmačiau mirksiukas.gif

** formelę reikia vos vos aliejinais pirštais prasukti, ir iščiuoš dangtuką nuėmus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 07 15, 21:01)
Mano želiukas iš įvairių uogų ir ivairiausių želė bigsmile.gif

Šitas želiukas labai estetiškas, natūralus ir kelia apetitą. Niu kai pridėta dirbtinių spalvų, mane siaubas ima, į gerklę tokio niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos žele gamintojos 4u.gif


Sumasčiau pasidaryti tokius deserčiukus: jogurtą sumaišyti su želatina, pridėti aviečių, mėlynių. Tik va, neįsivaizduoju kiek to želatino dėti pvz litrui jogurto. Gal kuri nors galėtų man pagelbėti. Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolita2 @ 2009 07 21, 23:40)
Sveikos žele gamintojos  4u.gif
  Sumasčiau pasidaryti tokius deserčiukus: jogurtą sumaišyti su želatina, pridėti aviečių, mėlynių. Tik va, neįsivaizduoju kiek to želatino dėti pvz litrui jogurto. Gal kuri nors galėtų man pagelbėti. Būčiau labai dėkinga  smile.gif


apie 20 g zelatino
Atsakyti
QUOTE(Lolita2 @ 2009 07 21, 23:40)
Sveikos žele gamintojos  4u.gif
  Sumasčiau pasidaryti tokius deserčiukus: jogurtą sumaišyti su želatina, pridėti aviečių, mėlynių. Tik va, neįsivaizduoju kiek to želatino dėti pvz litrui jogurto. Gal kuri nors galėtų man pagelbėti. Būčiau labai dėkinga  smile.gif


Reikia žiūrėti, kokia yra želatina. Jei oetkeris, tai litrui bendro tūrio (kartu su uogomis, ne tik jogurtui) turėtų užtekti ir 20 g., jei naudosite kitą - pažiūrėkite, ką rašo ant pakelio, nes yra ir tokios želatinos, kur reikia ir 30 g, o net ir 50 g litrui. Priklauso nuo želatinos stiprumo (bliumu)
Atsakyti