Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Dekui. tepti tai tepiau aliejumi, zinau sita. Tik va kad nesulaukem paskutinio sluoksnuo gerai sustingusio - nekantravo vaikai tai ir truputy minkstas buvo.
del sono, tik siandien perkelus i kompa nuotrauka tai pagalvojau. 4u.gif
Atsakyti
man jau laikas keisti stilių, bet patinka nors Tu ką blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 09, 07:56)
man jau laikas keisti stilių, bet patinka nors Tu ką blush2.gif

O tu,visur visokiu groziu prigaminus!!!! thumbup.gif
Ir nekeisk to stiliaus,labai grazu,noreciau zeliuko dabar. blush2.gif
ruzilona,itariu,kad skanus ten pas tave,su braskem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2009 05 09, 09:02)
Na gi, rodau ir as savo pirma "blyna". Smarikiai neispeikit  ax.gif  mirksiukas.gif
Vaizdo gal ir nera, bet jau skonis  wub.gif  Sluoksniai - pienas, braskes, varske, braskes, pienas - vaikai sake  thumbup.gif 

o gal galite pasakyti pieninio sluoksnio proporcijas? grietineles neturiu, galvoju, gal su pienu arba grietine kas iseitu? (lb tingiu per toki ora i parde pedint blush2.gif )
Atsakyti
želiukas aną savaitę darytas į darželį dukrytės gimtadieniui, nes sukremais nieko neleidžia, ir ne visus darbus bekeliu į SM, tinklapin kėlioju, ir dabar jau prisikaupę, reikės MB įdarbinti blush2.gif iš to želiuko dar vieną idėją padarysiu ir bandysiu keisti kažką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 05 09, 11:24)
o gal galite pasakyti pieninio sluoksnio proporcijas? grietineles neturiu, galvoju, gal su pienu arba grietine kas iseitu? (lb tingiu per toki ora i parde pedint  blush2.gif )

As piena su cukrumi isplakiau, idejau istirpintos zele ir viskas.
Varskes sluoksnis pilnai sustinges buvo per kietas nes kogero per daug zelatinos idejau (is akies viska dariau blush2.gif ). Gal ir sausokas, kitakart pieno daugiau reikes deti.
Papildyta:
Olesta, laabai grazu , imk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 05 09, 08:45)
Cipciuk, kuriam sandely ta zele ?


BEVEIK VISUOSE , KUR PRASIDEDA MAISTO PRODUKTAI , AŠ PERKU 17 , TEN IĖJIMAS , KAIP Į ŽUVIES TURGŲ , YRA IR 16 IR 15 .
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2009 05 09, 11:32)
As piena su cukrumi isplakiau, idejau istirpintos zele ir viskas.
Varskes sluoksnis pilnai sustinges buvo per kietas nes kogero per daug zelatinos idejau (is akies viska dariau  blush2.gif ). Gal ir sausokas, kitakart pieno daugiau reikes deti.

dekui uz atsakyma, as grietine biski praskiedziau su pienu ir idejau zemuogines zeles, gal gausis kas nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 05 09, 12:35)
dekui uz atsakyma, as grietine biski praskiedziau su pienu ir idejau zemuogines zeles, gal gausis kas nors  blush2.gif

As grietines i varske dejau truputy. Na o jei dar skonio idedi - bus tikras liuks thumbup.gif
kad ir kokia isvaizda bus - skonis gausis nerealus. rolleyes.gif
Atsakyti
Atradau seną seną vaikystės receptą ir nusprendžiau pabandyt ( tuo labiau, kad IKI vyksta akcija plombyro skonio varškei mirksiukas.gif )
TORTAS “PAUKŠČIŲ PIENAS“

200 g. sviesto
200 g. cukraus pudros
6 saldūs varškės sūreliai (dėjau 3 pakiukus plombyro skonio varškės)
6 kiaušiniai
3 šaukštai želatinos
1 stiklinė pieno
1 a. š. citrinos sulčių

Sviestą ištrinti su pudra iki purumo. Dėti po vieną trynį ir sūrelį ir maišyti. Po to sudėti citrinos sultis ir piene ištirpintą želatiną. Išplakti baltymus iki purumo, atsargiai maišant sudėti. Formą sudrėkinti vandeniu. Dėti į šaldytuvą.

user posted image
user posted image
Tik man atrodo želatinos mažoka (matyt dabartinė želatina nebe tokia verysad.gif ) nes toks labai jau netvirtas gavosi, bet skonis thumbup.gif vaikai valgė su sriubiniais šaukštais lotuliukas.gif

Neturiu jokių žiedų, tai įdėjau į paprastą silikoninę formą, ir su puošimu daug nesistengiau nes vyrija jau laukė alkanais žvilgsniais lotuliukas.gif
Atsakyti
koks skanuolis bigsmile.gif bus išbandytas mirksiukas.gif thumbup.gif kokio dydžio sūreliai, kiek gramų???? nes plombyrinės varškės tai esu mačius ir po 200 g, o mažesnių kažkaip neužkliuvo už akių blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 09 gegužės 2009 - 18:56
QUOTE(Olesta @ 2009 05 09, 19:55)
kokio dydžio sūreliai, kiek gramų???? nes plombyrinės varškės tai esu mačius ir po 200 g, o mažesnių kažkaip neužkliuvo už akių blink.gif


čia tarybinis receptas, tai nelabai pamenu po kiek gramų būdavo tie sureliai g.gif be man atrodo panašiai kaip dabar tie neglaistyti, lietuviški g.gif (būna su razinom arba vaniliniai) o ta plombyrinė po 180 g , tai 180x3= 540 g

Na man varškės kaip tik, bet jei būtų ir daugiau nieko blogo, mažiau jau nee schmoll.gif . Be to gaunas laaaabai saldu , kam nepatinka reikia mažint cukraus pudros mirksiukas.gif ir man norėtusi biskvito kažkur , tai dabar mąstau kas čia tiktų g.gif gal plikytos tešlos sluoksnis g.gif
Atsakyti