Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Mano želiukas iš daug sluoksniukų bigsmile.gif
user posted image
Geltona - citrininė žėlė
Žalia - kivių žėlė
Balta - persikinis jogurtas + želatina
Viršutiniame sluoksnyje pjaustyti apelsinai, o apatiniame(tik nesimato ax.gif ) obuoliai mirksiukas.gif
Atsakyti
KOKS NUOSTABUS ZELIUKAS bigsmile.gif IR SPALVOS KOKIOS GRAZIOS. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 10, 21:29)
KOKS NUOSTABUS ZELIUKAS bigsmile.gif IR SPALVOS KOKIOS GRAZIOS. thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
įdedu ir aš savo želiuką ax.gif

user posted image

raudona:aviečių ir vyšnių želė Dr.Oetker ir balta:grietinėlės ir švelnios varškės miksas su želatina ir sunka nuo koncervuotų persikų.... Kažkaip šį kart man tas baltas sluoksnis gal riebokas buvo, nes užuodžiau grietinėlės kvapą tongue.gif reiks kada pabandyt su pienu pagal cipciuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 10, 20:49)
Mano želiukas iš daug sluoksniukų  bigsmile.gif

gal galėtumėt parašyt, kiek laiko užima tokio želiuko padarymas? Apytiksliai
wub.gif
QUOTE(davija @ 2009 05 11, 14:26)
įdedu ir aš savo želiuką ax.gif

wub.gif
gal galėtumėt parašyt, kiek laiko užima tokio želiuko padarymas? Apytiksliai.
esu baisiai nekantri ir man nusibosta sukti ratus prie šaldytuvo kada kada gi galima pilti kitą sluoksnį... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 05 11, 13:39)
gal galėtumėt parašyt, kiek laiko užima tokio želiuko padarymas? Apytiksliai
wub.gif

Kadangi sluoksniukai labai ploni, tai gan greit sušąla... aš pasigaminu visų skonių žėlė ir pilu sluoksneliais. Kai vienas sluoksnis sušąla pilu kitą smile.gif Man užtruko gal apie 2-3 val., nes vis pamiršdavau, kad gaminu žėlė ir neįpildavau naujo sluoksniuko ax.gif Kaip sakant - kuo plonesni sluoksniukai, tuo greičiau sušąla žėlė... o jei netyčia kartais per daug sustingsta ta, kurią tik turi pilti(kokiam indelį kur yra ištirpinta ir paruošta sluoksniams), tai įkišu į mikrobange trumpam ir atitirpsta smile.gif
Atsakyti
aš tai vakar ir tik pirmą kart ir pasirįžau tiek sluoksniuot, visad tik tris darydavau... tai ką galiu pasakyt, vienos baikos su tais sluoksniais, biški reikia ratais pasisukt apie šaldytuvą mirksiukas.gif bet tie sluoksniai stingsta žiauriai greit bigsmile.gif man ir užtruko geras 2-3 val., nes aš jį ir pamiršdavau, žodžiu rytą pradėjus, vakare tai jau dsrąsiai galėsi valgyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 11 gegužės 2009 - 12:59
davija,koks zeliuko grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 09, 12:33)
BEVEIK VISUOSE , KUR PRASIDEDA MAISTO PRODUKTAI , AŠ PERKU 17 , TEN IĖJIMAS , KAIP Į ŽUVIES TURGŲ , YRA IR 16 IR 15 .

Aciu, radau . 4u.gif
Atsakyti
oho davija ir lialytia, nu ir groziai pas jus cia, net geda savo gabaliuka det blush2.gif
bet idedu nes pirma karta dariau sluoksniuota zeliuka, kaip pirmas blynas biskiuka prisviles, bet taip greit visi suvalge, net viso nespejau nufotkinti tai idedu gabaliuka, tamsiai raudoni tai misko uogu zele, ten kur svelni ruzava tai pati dariau is grietines, zelatinos ir zemuogiu, ir dar vienas sluoksnis buvo apelsininis, bet man jis kazkodel labai susiliejo (turbut pergreit supyliau blush2.gif )
[attachmentid=176747]
Papildyta:
taip pat dariau jogurtiniuz zeliukus, i 900ml braskinio jogurto supyliau 2pakelius istirpintos (500ml vandens) braskiu skonio zele, i vidu dejau konservuotas braskes ir zele gabaliuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rootha: 11 gegužės 2009 - 14:01
wacko.gif wacko.gif wacko.gif.....jetau , susisuko galva nuo jūsų merginos želiukų grožio wub.gif wub.gif wub.gif...einu , ką nors supilstysiu ir aš ..... blush2.gif
Atsakyti
Cipciuk, turiu tau klausimeli, kazkur rasei apie ta baltaja zelatina, nusipirkau bazej, ten prie zuvies turgaus, prieskoniu skyriuj, bet ji tokia smulki, sake jos net brinkinti nereikia, o i 1l 1 v.s( lyg) ismaisyti ir viskas, tai ar cia ta stiprioji? g.gif (pardaveja sake kad pati stipriausia, o turejo tos paprastos, paskui smulkesnes, o man dave tokia kaip miltukai g.gif ) tai ar cia ta pati apie kuria snekejai? ir jei tiksliau tai kiek jos reikia deti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti