Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

MAMICY ,tai , kad jau sianiai bevažiavo į tą Lenkiją ax.gif ...be to aš ne baisia mėgstu pirktinę , aš pati darausi , tik taip kaip sako ant Z pasiimsiu tongue.gif

justira- r ....tai AREVITOS tormelės , tik jūros žvaigždė , anūkytės , smėlio formelė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2009 05 14, 11:12)
Merginos,jūs man pasakykit neišmanelei,kaip su ta želatina reikia naudotis??? blush2.gif Pvz. rašo,kad ją reikia ištirpinti 0,5l vandenyje,tai ką paskui į paruoštą masę tą visą kiekį (0,5l) ir supilti,ar kaip???Tik nesijuokit su želatina aš dar nesusidraugavus. ax.gif Ačiū,kas atsilieps. 4u.gif


Paimi inda, supili is maiselio miltelius, uzsiverdi vandens, ir karsta uzpili ant tu milteliu (as pilu visad maziau nei nurodyta instrukcijoj, kokius 0,4 l, arba 0,3 l, jei darau zeliuka sluoksniais), ismaisai gerai, kad istirptu granules, ir viskas smile.gif atvesini, ir dedi i saldytuva.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 14, 14:47)
Paimi inda, supili is maiselio miltelius, uzsiverdi vandens, ir karsta uzpili ant tu milteliu (as pilu visad maziau nei nurodyta instrukcijoj, kokius 0,4 l, arba 0,3 l, jei darau zeliuka sluoksniais), ismaisai gerai, kad istirptu granules, ir viskas smile.gif atvesini, ir dedi i saldytuva.



Tai čia,kai želė darai iš pokiukų. Ačiū. biggrin.gif Ir aš taip darau,bet noriu pasidaryti iš varškės desertuką ir reikia,kad jis man sustingtų.Tai,kaip tada su ta želatina reikia??? g.gif Mergaitės,patarkit.
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2009 05 14, 16:35)
Tai čia,kai želė darai iš pokiukų. Ačiū.  biggrin.gif Ir aš taip darau,bet noriu pasidaryti iš varškės desertuką ir reikia,kad jis man sustingtų.Tai,kaip tada su ta želatina reikia??? g.gif Mergaitės,patarkit.

reikiama kieki zelatinos uzpilat vandeniu, laukiat kol isbrinks, o paskui kaitinat kol visiskai istirpsta, uzvirint nereikia, palaukiate kol atves ir pilate i gamini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2009 05 14, 14:40)
reikiama kieki zelatinos uzpilat vandeniu, laukiat kol isbrinks, o paskui kaitinat kol visiskai istirpsta, uzvirint nereikia, palaukiate kol atves ir pilate i gamini mirksiukas.gif

nedideliu kiekiu vandens. as pilu kad tik apsemtu...
Atsakyti
Didelis AČIŪ. 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau, neisigilinau i klausima, ir atsakiau ne taip.
Atsakyti
Zele tortukas su varske blush2.gif
user posted image
user posted image

receptas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 16 gegužės 2009 - 12:53
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif ...............jetau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , akys išvarvės bežiūrint ......jau kaip kirščiau user posted imageuser posted image
Atsakyti
labai noreciau isigyt tokia formele, bet nelabai zinau kur galima butu ja nusipirkt Vilniuje. gal kas galetu "uzvest ant kelio"? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iziuminka: 18 gegužės 2009 - 13:18
QUOTE(iziuminka @ 2009 05 18, 14:18)
labai noreciau isigyt tokia formele, bet nelabai zinau kur galima butu ja nusipirkt Vilniuje. gal kas galetu "uzvest ant kelio"?  4u.gif


Kokią tokią???? tuperwares žiedą ????....supermamoj nueik į temą " Tupewvares " ....ir parašyk , kad pirksi pas tą kuri pasiųlys pigiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iziuminka @ 2009 05 18, 14:18)
labai noreciau isigyt tokia formele, bet nelabai zinau kur galima butu ja nusipirkt Vilniuje. gal kas galetu "uzvest ant kelio"?  4u.gif

Tupperware Jei turi omenyje žėlė žiedą, ten pasiklausk, nes yra kas platina mirksiukas.gif
Atsakyti