Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 23, 02:45)
blink.gif  blink.gif ........o tas paskutinis nežinai kiek kainuoja , koks fainas jisman  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Lietuvoj tokiais net neprekiauja schmoll.gif čia jau reiktų per ebėjus įsigyt doh.gif tikrai labai faina forma bigsmile.gif
Atsakyti
Gaila ...... verysad.gif verysad.gif verysad.gif ....be galo graži forma ir neįkirėjusi ax.gif
Atsakyti

Pasirodau ir as siandieninius savo kurinius

user posted image



O cia margi putesiai pagal Cipciuko recepta tik kazkodel man tokios blankios spalvos gavosi. Sakykit Cipciuk , kada jus pilate dazus g.gif gal jau i isplaktus putesius ? Na kaip jums tokios grazios spalvos gaunasi?????? gal cia mano dazai nekokie verysad.gif

user posted image
Atsakyti
amorosa ,jau koks grozis zeliuko wub.gif ,noriu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2009 05 23, 19:34)
Pasirodau ir as siandieninius savo kurinius



O cia margi putesiai pagal Cipciuko recepta tik kazkodel man tokios blankios spalvos gavosi. Sakykit Cipciuk , kada jus pilate dazus  g.gif gal jau i isplaktus putesius ? Na kaip jums tokios grazios spalvos gaunasi?????? gal cia mano dazai nekokie  verysad.gif


Jetau koki želiukai blink.gif blink.gif ....putėsius sutvarkyčiau tuoj pat essen.gif essen.gif essen.gif ......mano dažai super stiprūs , pilu į žele ( dar neplaktą ) tik darau ryškią , nesplakant ji pašviesėja .
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 22, 22:27)
Paieškojau internete, tai pasirodo jų būna 3 formų ir dydžių  doh.gif



QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 23, 02:45)
blink.gif  blink.gif ........o tas paskutinis nežinai kiek kainuoja , koks fainas jisman  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Būna dar viena formelė - pati mažiausia. Irgi galima padaryti žiedą arba pilnavidurį.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 23, 19:34)
Jetau koki želiukai  blink.gif  blink.gif ....putėsius sutvarkyčiau tuoj pat essen.gif  essen.gif  essen.gif ......mano dažai super stiprūs , pilu į žele ( dar neplaktą ) tik darau ryškią , nesplakant ji pašviesėja .



Putesiuose turbut busiu padauginus citrinos rugsteles is viso nesijaute nei braskinio , nei citrininio ,nei apelsininio kvapo nors atrodo nemazai pyliau g.gif , gavosi vienodai rugstu , tik spalvos kitos . Gal sakau geriau daryti su apelsinu , ananasu sultimis , ar pilti kokio braskinio , metu ar kokio kitokio sirupo , na manau skonis butu ryskesnis
Atsakyti
Aš vakar gaminau Cipciuko Stiklo Šukes želė žiedo formoj, gavos thumbup.gif toks pagerintas želiukas bigsmile.gif pasigamino žiauriai greitai, skonis fantastinis. Labai džiaugiuos kad lietuviai pradėjo gamint natūralų saldintą jogurtą be jokių priedų, thumbup.gif tokiems torčiukams (nes skoninių jogurtų labai nemėgstu). Nenufotkinau, nes prie svečių išiminėjau iš formos, tai su fotiku lakstyt nepatogu blush2.gif

Cipciukui aciuks.gif


http://www.supermama...;#entry23564039
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galetuete patarti,kaip geriau sustandinti grietinele,su zelatinu ar grietineles standikliu g.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 05 27, 09:23)
Sveikos  4u.gif
Gal galetuete patarti,kaip geriau sustandinti grietinele,su zelatinu ar grietineles standikliu  g.gif
Aciu



Standikliu
Atsakyti
user posted image

user posted image


zele is pakeliu pasluoksniavau,baltas sluoksnis tai plakta grietinele sumaisyta su raugintom pasukom su spanguolem,labai gaivu ir skanu.
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2009 05 27, 10:10)
Standikliu

Aciu
Atsakyti