Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 27, 12:25)
zele is pakeliu pasluoksniavau,baltas sluoksnis tai plakta grietinele sumaisyta su raugintom pasukom su spanguolem,labai gaivu ir skanu.


geras bigsmile.gif cia tas skystalas kur nei pienas, nei rugpienis? bigsmile.gif
Atsakyti
tai jau taip,bet labai skanus tas skystalas,o svarbiausia jo riebumas tik 0,3 procento.
Atsakyti
super bigsmile.gif o aš baigiu suragauti pilnavidurį miško uogų skonio jogurtinį želiuką su persikais, bananais ir vynuogėmis essen.gif Jolka999 fainuoliai želiukai ir kokie dietiški thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 13, 10:45)
Labas rytas... 4u.gif

Vakar brangiausias prašė , ko nors gaivaus ( juk vasara tuoj  tongue.gif ).....pasitiurlinau biskuti , obuolių - bananų   skonio želiukai --------baltas sluoksnelis ( grietinė 30 proc. skiesta su pienu ir skaninta vaniliniu cukrum , labai skanu  essen.gif ) , kitą žele dariau pati iš želatinos ir amerikoniškų kvapų , cukrus , cirtinos rūgštelė , nelabai mėgstu pirktinių  ax.gif

Pilstyta į AREVITOS silikonines formele , tik žvaigždutę pasiėmiau anukytės formelę  blush2.gif ....visas ištepiau aliejum prieš pilstant----- iškrito kaip kulkos  doh.gif .

user posted image

Kokia proporcija grietinės su pienu ? 4u.gif
Atsakyti
Atnesu zele tortuka ax.gif prasom vaisintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dai'na: 29 gegužės 2009 - 19:52
QUOTE(Dai'na @ 2009 05 29, 20:51)
Atnesu zele tortuka  ax.gif prasom vaisintis mirksiukas.gif

o jau šaunutis essen.gif tos gėlytės kaip gražaiai atrodo thumbup.gif o viršuje tarkuota žele ar pjaustyta smulkiai?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 29, 19:59)
o jau šaunutis essen.gif tos gėlytės kaip gražaiai atrodo thumbup.gif  o viršuje tarkuota žele ar pjaustyta smulkiai?


tarkuota zele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 05 29, 21:51)
Atnesu zele tortuka  ax.gif prasom vaisintis mirksiukas.gif




mmmmmmmmm kaip skanu atrodo thumbup.gif o kaip gėlytes padarėt blush2.gif ax.gif



vaišinu ir aš mirksiukas.gif spalvoti žele gabaliukai užpilti jogurtiniu baltu žele ax.gif kadangi nešėm į daržiuką vaišint vaikus tai dar pridėjau guminukų biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2009 05 29, 22:19)
užpilti jogurtiniu baltu žele

o kiap jūs nuderinat to baltojo sluoksnio skonį? ar jūs tik jogutą ir žele į jį dedat???
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 29, 23:34)
o kiap jūs nuderinat to baltojo sluoksnio skonį? ar jūs tik jogutą ir žele į jį dedat???



Šiam tortukui pirkau persikinį jogurtą,dar dėjau truputį plaktos grietinėlės(ne grietinės),vanilinio cukraus na ir žinoma želatino.
Esu darius iš žemuoginio jogurto su šaldytom braškė bigsmile.gif nu skonis ir kvapas buvo pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 29, 22:34)
o kiap jūs nuderinat to baltojo sluoksnio skonį? ar jūs tik jogutą ir žele į jį dedat???

Aš tik jogurtą ir ištirpintą želatiną maišau mirksiukas.gif Gaunasi kuo puikiausiai ir skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Monse,kai sustenge zele tai formele isspaudziau mirksiukas.gif
tavo zeliukas irgi labai jau thumbup.gif



Papildyta:
QUOTE(lialytia @ 2009 05 29, 22:06)
Aš tik jogurtą ir ištirpintą želatiną maišau mirksiukas.gif Gaunasi kuo puikiausiai ir skanu bigsmile.gif


As irgi taip paciai gaminu drinks_cheers.gif
kas del saldumo tai galima cukraus pudros deti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dai'na: 30 gegužės 2009 - 12:06