Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių imtumėtės priemonių užkirsti kelią

oi mergaitės, slidus reikalas su tom foto...atkask gi tu, kad gudras, kuri sava, kuri ne...

kitas foto kokybė išduoda, kad jos tikrai naminės, bet turim gi ir profesionalių fotografių forume...negalima diskriminuoti ir jų, jei moka gražiai padaryti...


reiktų priimti vieną sprendimą, kuris užkirstų kelią savinimuisi foto iš konkurso (šaldytio mėnesiui jas aš ką lotuliukas.gif ir paskui nepriimti niekada dalyvauti konkursuose jokiuose)

o šitą konkursą gal palikti taip kaip yra, nes dabar gaunasi, kad kaip ir niekas nesakė, kad negalima, o kaip ir buvo (ir visada būna) aitšku, kad dalyvaujama su savom nuotraukom.

fotosesijines, manau irgi reikėtų uždrausti, nebent autorė turi studiją, ir pati tuo užsiima.

prašau pareikšti savo nuomonę šituo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 05 08, 09:20)
fotosesijines, manau irgi reikėtų uždrausti, nebent autorė turi studiją, ir pati tuo užsiima.


šitam kaip ir pritarčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 08, 10:24)
šitam kaip ir pritarčiau  unsure.gif

o aš va priėjau porie išvados, kad reikia neleisti išvis dalyvauti niekada tom, kurios savinasi foto...

nes jei čia tik viešai įspėsim, jos atsiprašays ir dalyvaus vėl...
Atsakyti
Aš tai labai griežtai bausčiau ax.gif kadangi kartą (o gal ir daugiau tiesiog to nepastebėjau, nebuvo man pranešta) buvo pavogtos mano šuniuko (populiarios veislės) foto, tai žinau kaip jaučiausi unsure.gif doh.gif labai šlykščiai, kai kažkoks žmogėnas, pasivadinęs jolantukksss užvardino mano mylimą ir puoselėjamą gyvūnėlį Luju doh.gif ir pateikė konkursui jos foto blink.gif jei man kas būtų pristatęs tą asmenį, tai mažiausiai - primusčiau, o daugiausia tai dar į teismą paduočiau rolleyes.gif
kad ir kas pavogia gamtos foto, ne vaiką, ne gyvūną, bet vistiek, žmogus gaišo savo laiką, fotkino, ieškojo gražaus saulėlydžio, gražios žiemos ar pan., o kažkas bac ir panaudojo kaip savo blink.gif ir nesvarbu ar tai buvo mums nepažįstamo užsieniečio foto ar kažkieno iš Lietuvos - tai vistiek neteisėtas pasisavinimas rolleyes.gif

yra apdovanojimai, padarykim ir anti-apdovanojimus cool.gif lai profilyje prie apdovanojimų kaba baudos 'medalis' tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 08, 09:28)
yra apdovanojimai, padarykim ir anti-apdovanojimus cool.gif lai profilyje prie apdovanojimų kaba baudos 'medalis' tongue.gif


maža naudos iš to.
išsiregistruos ir vėl prisiregistrus šavus, be jokių medalių schmoll.gif
Atsakyti
Na gal ne niekada, o kažkokiam apibrėžtam laikui pradžiai (keliems konkusams). Bendrai už.
O dėl to, kad ne pats fotkinau - nedalyvauju, pritariu.

Šiaip užuojauta. Žmogiškai. Rustė labai humaniška ir supratinga, aš mažiau "terliočiaus" ir aiškinčiau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 gegužės 2009 - 09:33
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 08, 10:28)

yra apdovanojimai, padarykim ir anti-apdovanojimus cool.gif lai profilyje prie apdovanojimų kaba baudos 'medalis' tongue.gif

o čia idėja tongue.gif, kad visos matytų biggrin.gif

``````````````

mane kankina dar kita bėda, tai ką darom su dabartiniu konkursu?

jei čia kapstytis, tai dauguma foto su inetinėm detalėm, ir pasiskolintais fonais, akcentasi...ir žodžiais (ne visi, kitos autorius įdėję yra).


Atsakyti
jei kas skaite diskusiajas ir aptarimus tai tikrai manau tas konkursas pasidare nebe konkursas....as ir pati visai nesmagiai jauciuos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 08, 10:31)
maža naudos iš to.
išsiregistruos ir vėl prisiregistrus šavus, be jokių medalių schmoll.gif


tai juk piniginėm baudom gal nenubaus moderatoriai smile.gif mirksiukas.gif
kodėl maža naudos? jau žmogus priverstinai turės pasikeisti niką, liniuotes vaikų, kad būtų mažiau atsimenamas, turės vėl iš naujo bendraminčius per a/ž informuoti: 'ę, čia gi aš, nu ta ir ta, teko išsiregistruoti ax.gif " ar pan. Vėl bus su naujoko statusu, kuris dažnai yra nemėgstamas, visi nori senbuviais greičiau tapti...

Manau, kad bausmė kaip tik thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 05 08, 09:32)
mane kankina dar kita bėda, tai ką darom su dabartiniu konkursu?


jei internetinė foto koreguota, gražinta - paliekam.
jei tik teksas užrašytas ar tik rėmas uždėtas - metam lauk, tokiu atveju, jei yra internete randamas orginalas (be teksto ar tai rėmo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Lakūdra_: 08 gegužės 2009 - 09:37
smile.gif+2009 05 08, 10:32-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 05 08, 10:32)
Na gal ne niekada, o kažkokiam apibrėžtam laikui pradžiai (keliems konkusams). Bendrai už.
O dėl to, kad ne pats fotkinau - nedalyvauju, pritariu.

Šiaip užuojauta. Žmogiškai. Rustė labai humaniška ir supratinga, aš mažiau "terliočiaus" ir aiškinčiau. blush2.gif

galima ir kuriam tai laikui. tarkim parašyti bausmės laiką toje gedos stulpo temoje, nes konkursai nebūna konkrečiomis datomis, visaip čia išsimėto tas laikas.

tik, manau senaties terminą galėtumėm pritaikyti laukinei, nes nesąžiningas konkursas buvo seniai, aš tada dar neprižiūrėjau konkursų, tad manyčiau pašalinu tą foto ir tiek.
Atsakyti
Gal būtų įmanoma, kad prieš pildant paraišką, reikėtų padėti varnelę ties tokiu punktu: Nuotrauka yra mano/nuotrauka nėra vogta.
Neuždėsi varnelės, nepateks nuotrauka į konkursą.
O tos kurios pavogė nuotraukas, negalės pasiteisinti, kad nežinojo, jog negalima dėti svetimų foto bigsmile.gif .
Atsakyti