Įkraunama...
Įkraunama...

sunelio gimimas

aciu uz palinkejimus 4u.gif
augimam tikra velniuka bet jis ra musu pats didziausias dziaugsmas wub.gif
Atsakyti
perskaiciau, net sirdi suspaude verysad.gif
as kaip negimdziusi, prisiskaitau Jusu istoriju.. ir jau bijau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 11 06, 16:39)
perskaiciau, net sirdi suspaude  verysad.gif
as kaip negimdziusi, prisiskaitau Jusu istoriju.. ir jau bijau  doh.gif  doh.gif  doh.gif

dabar kai jau metai praejo ir bandau prisimint gimdyma tai nebeatrodo taip baisei kaip tada atrode hihihi.gif
tad nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukit sveikuciai ir diduciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu sulaukus sunelio 4u.gif aukit sveikuciai ir diduciai 4u.gif ax.gif
tik nors ir skausmingas gimdymas buvo, kaip ir daugeliui, bet manau kad visa tai eina parasyti labai graziai, nes visa kame tame galima izvelgti ir daug gerio ir issimti tuos negrazius zodelius. juk cia tavo vaio laukimo akimirka 4u.gif
Atsakyti
Skaumai pasimiršta, lieka tik džiaugsmas, gražūs prisiminimai wub.gif Aukit sveiki 4u.gif
Atsakyti
Aukit sveiki ir pasele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agotele1111 @ 2010 04 14, 09:12)
Sveikinu sulaukus sunelio  4u.gif aukit sveikuciai ir diduciai  4u.gif  ax.gif
tik nors ir skausmingas gimdymas buvo, kaip ir daugeliui, bet manau kad visa tai eina parasyti labai graziai, nes visa kame tame galima izvelgti ir daug gerio ir issimti tuos negrazius zodelius. juk cia tavo vaio laukimo akimirka  4u.gif

atsiprasau kad tuo metu man neisejo graziai aprasyt unsure.gif

QUOTE(Loglinga @ 2010 04 14, 13:43)
Aukit sveiki ir pasele  thumbup.gif

oi pasele ir augam drinks_cheers.gif wub.gif
o cia mano grozis ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai gražus berniukas:)
Atsakyti
Oho, kiek prikankino mažas padauža tave rolleyes.gif Bet dabar užtai auga širdžių ėdikas wub.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
tute kad ir toliau tas sirdziu edikas mane kankina lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik spek gaudyt doh.gif lotuliukas.gif
drugeliuk,cuoliuke aciu 4u.gif
Atsakyti