Įkraunama...
Įkraunama...

kudikelis pradejo zaliai viduriuoti!

sveikos mamytes. nezinau buvo tokia tema ar ne, tiesiog neturiu laiko ieskoti, as persigandau, mano mergytei 5 savaites, viduriuoja jau antra diena, bet ka tik pamaciau kad pradejo viduriuot zaliai, kas jai??? labai isigandau. pradejo viduriuot maniau kad labai daug giros prisigeriau, arba burokeliu sriubos suvalgiau, net nzn, bet viduriavimas nesustoja, o kai katik pamaciau zalsva spalva persigandau prasau padekit gal zinot kas mano lelytei??? verysad.gif
Atsakyti
kai mums taip buvo tai sake duot gert geruju bakteriju BIFOLAK. AS kai maitinu, tai maisiau su savo pienu pakiuka ir girdziau is puodelio (jam buvo gal 2 men).
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2009 05 19, 16:08)
kai mums taip buvo tai sake duot gert geruju bakteriju BIFOLAK. AS kai maitinu, tai maisiau su savo pienu pakiuka ir girdziau is puodelio (jam buvo gal 2 men).


as turiu ju, o visa pakeli ir davei? nes man sake kad puse pakelio arba ketvirti sumaisyt su pienu.
Atsakyti
o man kai nieko nesake, tai ir daviau po visa smile.gif o gal ir liepe po visa. 2 kartus per diena.

o mano draugei gydytoja sake, kad cia nieko blogo. ir is tikruju nieko blogo, tik gal truksta zarnyne ar tai skrandyje tu geruju bakteriju ir viskas. bet as bifolak yra visiskai naturalus, nereik bijot, nors jei nori, gali duot po puse, ziuresi kaip bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte_pi: 19 gegužės 2009 - 17:46
QUOTE(katyte_pi @ 2009 05 19, 16:45)
o man kai nieko nesake, tai ir daviau po visa smile.gif o gal ir liepe po visa. 2 kartus per diena.

o mano draugei gydytoja sake, kad cia nieko blogo. ir is tikruju nieko blogo, tik gal truksta zarnyne ar tai skrandyje tu geruju bakteriju ir viskas. bet as bifolak yra visiskai naturalus, nereik bijot, nors jei nori, gali duot po puse, ziuresi kaip bus.


aciu labai uz info:) katik nutraukiau pieneli ir sumaisysiu su jom smile.gif
Atsakyti
Na, ir mums taip buvo. Mums daktare sake, kad cia nieko baisaus. JI sake, kad zalia spalva atsiranda tada, kai vaikutis bevalgydamas daug oro prisirija. Pabandykit palaikyti vystykliuka su kakuciu visa diena ore ir kakutis pazaliuos po kurio laiko.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 05 19, 17:39)
sveikos mamytes. nezinau buvo tokia tema ar ne, tiesiog neturiu laiko ieskoti, as persigandau, mano mergytei 5 savaites, viduriuoja jau antra diena, bet ka tik pamaciau kad pradejo viduriuot zaliai, kas jai??? labai isigandau. pradejo viduriuot maniau kad labai daug giros prisigeriau, arba burokeliu sriubos suvalgiau, net nzn, bet viduriavimas nesustoja, o kai katik pamaciau zalsva spalva persigandau prasau padekit gal zinot kas mano lelytei??? verysad.gif

arba truksta geruju bakteriju,arba truksta jai pienelio,buna,kad vaikutis nedavalgo irgi zaliai daro 4u.gif tik bakteriju duok viena kart i dienele ir tik skirtus kudikiams ir sumaisyk su pieneliu ir duok tik kokia savaitele,nes as daviau 2 savaites tai uzkietinau viduriukus labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia40: 19 gegužės 2009 - 19:08
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 05 19, 16:39)
sveikos mamytes. nezinau buvo tokia tema ar ne, tiesiog neturiu laiko ieskoti, as persigandau, mano mergytei 5 savaites, viduriuoja jau antra diena, bet ka tik pamaciau kad pradejo viduriuot zaliai, kas jai??? labai isigandau. pradejo viduriuot maniau kad labai daug giros prisigeriau, arba burokeliu sriubos suvalgiau, net nzn, bet viduriavimas nesustoja, o kai katik pamaciau zalsva spalva persigandau prasau padekit gal zinot kas mano lelytei??? verysad.gif

Mano patarimas VISADA kai kyla kokie klausimai kreipkites i gydytoja mirksiukas.gif nes kiekvienai skirtingai mamai kas ir kaip buvo,tik gydytojas gali ivertinti kas yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 19 gegužės 2009 - 19:18
Siaip ir mums taip buvo,bet mums nuo misinuko netiko.. Tai gerem gerasias bakterijas VEGA labai geros... Mums db beveik 10men ir kokie buna pakitimai su skranduku tik jas duodu,nes kitos yra labai daug chemijos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2009 05 19, 16:17)
Mano patarimas VISADA kai kyla kokie klausimai kreipkites i gydytoja  mirksiukas.gif  nes kiekvienai skirtingai mamai kas ir kaip buvo,tik gydytojas gali ivertinti kas yra  4u.gif



Siaip tai pritariu DAIIVAI, tik cia tai man rodos ne tokia didele beda, kad pasitiket tik gydytoju. Mano maziui kai pazaliavo, tai as telefonu paskambinau gydytojai ir paklausiau, tai jinai sako: aaa, tai nieko, duok to ir to.. ir viskas.

Jau kai rimtesne beda, tai tikrai reiktu tik gydytojo klaust...
Atsakyti
Mano ir samanu spalva ir skystai, bet nevisai tryda kakoja ir daug bet 1 kart i para. Sake gydytoja delto kad keitem misinuka, bet taip ir nesusitvarko, uzvakar pradejau duot gerasias bakterijas BIFOLAK, bet gavau kapsulem tai isardau ir 1 kart i para sugirdau su misinuku, zesiu kaip bus...
Atsakyti
na nezinau, man dar nesusitvarke, as jau net dabar misinuka pradejau duoti, galvoju gal cia nuo mano pieno.. jai net skauda pilvuka, ir taip smirdanciai pakakoja, ir girdisi kaip vandeningai... tikiuosi greitai susinormalizuos sad.gif
Atsakyti