Įkraunama...
Įkraunama...

Šonkauliukų receptai

Sveikos mamytes,gal zinote kaip skaniai iskepti sonkauliukus,nes man nesigauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE (gemaite @ 2004 03 31, 10:22)
Sveikos mamytes,gal zinote kaip skaniai iskepti sonkauliukus,nes man nesigauna. g.gif

Nezinau, as pati nekepiau, bet mano anyta kepa paprasciausiai, juos itrina mesos prieskoniais ivairiais, palaiko per nakti, o po to kepa orkaitej suvyniojus i folija, o pries gala dar atvynioja ta folija ir dar truputi pakepa kol apskrunda jie, nu nezinau laabai skaniai gaunasi wink.gif
Atsakyti
As sonkauliukus ruosiu taip:
itrinu prieskoniais ir apkepinu keptuveje.
Dedu i puoda, pilu puse normos alaus, puse vandens, druskytes ir troskinu kol suminksteja. Labai skanu... thumbup.gif Galima iberti kmynu, jei yra noro ir vyras nesipriesina thumbup.gif
Atsakyti
O as is vakaro pamarinuoju su keciupu ir majonezu, aisku prieskoniai ir kita diena kepu orkaiteje, na labai skanu.... thumbup.gif
Atsakyti
kolkas radau tik toki recepta.manau galima vietoj versienos deti kiaulienos sonkauliukus wink.gif

MAKARONAI SU VERŠIENOS ŠONKAULIAIS


600g makaronų (lakštinių)
1kg veršienos šonkaulių
3 skiltelės česnako
3 šaukštai pomidorų padažo
0,5 l vištienos sultinio
100g sviesto
100g fermentinio sūrio
2 šaukštai majonezo
1 morka
1 svogūnas
1 šaukštelis čiobrelių
1/2 šaukštelio cinamono



Veršienos šonkaulius supjaustyti mažais gabalėliais ir pakepinti svieste. Morką rupiai sutarkuoti, svogūną ir česnaką susmulkinti. Daržoves sumaišyti su šonkauliukais, suberti prieskonius ir patroškinti. Makaronus išvirti pasūdytame vandenyje, išgriebus nuvarvinti ir perlieti šaltu vandeniu. Dėti į karščiui atsparų indą, ant viršaus sukrėsti troškintus šonkauliukus. Sūrį sutarkuoti ir sumaišius su majonezu uždėti ant šonkauliukų. Ant viršaus užpilkite pomidorų padažo. Kepti orkaitėje 10-15 minučių.

Atsakyti
Aš tai arba kepu folgoj, arba su kopūstais torškinu.
Beto kai su prieskoniais marinuoju, tai prieš kepant su garstyčiom aptepu, labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
Na, mane vyras dievina uz tokius sonkauliukus:

Istrinu cesnaku, druska ir kt. prieskoniais. Palaikau valanda. Po to aptepu kecupu. GEriausia kokiu nors tirstu, pvz. Heinz. Palaikau per nakti. Ir kt. diena kepu orkaiteje apie 40 min. Paprasta ir essen.gif skanu
Atsakyti
O cia eina kalba apie parukytus sonkauliukus ar zalius? ph34r.gif

rolleyes.gif nepykit, as vis dar mokinuos gaminti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 05 balandžio 2004 - 13:12
megstu troshkintus shonkauliukus: apkepu aliejuj itrintus prieskoniais ir miltais, o po to troshkinu su bulvemis bei pakeptomis morkomis bei svoguneliais.
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 04 05, 13:11)
O cia eina kalba apie parukytus sonkauliukus ar zalius? ph34r.gif

rolleyes.gif nepykit, as vis dar mokinuos gaminti

Apie zalius.
Nieko tokio, bisos mes po truputi pradejom clap.gif
Atsakyti
Labai skanūs ir taip pagaminti šonkauliukai (mano vyrais ir draugai labai už juo giria):

Šonkauliukus (kas kokius mėgsta) per naktį palaikyti marinate+ patinkantys priekoniai.
Išmirkusius šonkauliukus apkepti, sudėti į skardą. Ant šonkauliukų uždėti sluoksnį saliero šaknies, morkyčių, kas mėgsta, gali ir svogūėlių. Įpilti vandens, kad neprisviltų.

Pasigaminti tokį užpilą: garstyčios+grietinė. Kuo daugiau garstyčių ir mažiau grietinės, tuo aštresni šonkauliukai bus. Taigi proporcijos pagal poreikį.
Šitą užpilą užpilti ant šonkauliukų su daržovėmis. Kiek patroškinus orkaitėje (apie 10 min.) ant garsyčių užberti žalių žirnelių ir dar patroškinti kokį 20-30 min. (priklauso nuo sluoksnių storio.

Geriausia valgyti karštus
sakanaus biggrin.gif
Atsakyti
Dabar kepa mano šonkauliukai, o nuo kvapo makaulė net sukasi rolleyes.gif

Receptukas
Kepti orkaitėje, dviem aukštais

Apatinėje skardoje, į ją įpilti truputį aliejaus ir puodelį vandens, sudėti skersai perpjautas, nuskustas bulves, ant jų kmynų, druskos, pipirų, na kas ko nori

Aukščiau ant grotelių, jas kiekvieną virbelį sutepu aliejumi, sudėti pamarinuotus šonkaulius ir kepti 200 laipsnių t, aš kepu 1 valandą, nes tie šonkauliukai tikri šonkauliai

Nuo viršuje kepamų šonkauliukų per groteles varva įvairūs ten skystalai, tai bulvės oi be žodžių kokios skanios. O šonkauliukai nedžiūsta, nes iš apačios drėmė eina

Vakar vietoj šonkaulių buvau užmetusi pamarinuotą viščiuką, tai gavau heart.gif
Atsakyti