Įkraunama...
Įkraunama...

Spenelių priežiūra maitinant

ohmy.gif mazylei labai patinka zysti, kartais labai skaudziai uzgauna. o po naktinio zindymo, ryte, tai apskritai labai skauda spenelius. pasidalinkit patirtimi, kaip priziurit?


Atsakyti
As tai tepdavau Garmostan tepaliuku.

O kiek menesiu vaikeliui?

Po nakties ir man labiau skaudedavo del vienos priezasties:

nakti miegojau kietai ir kruti paduodavau bele kaip. O mazyle dar pati nemokedavo gerai paimti ir apgaubti ne tik speneli, bet ir laukeli aplink ji, tai buna ir nugrauzdavo.

Po 4 menesiu ismoko.

Taip kad reikia ziureti, kad gerai kruti paduoti, teisingai.

Nors ir dabar buna duodu kruti ir uzmiegu taip. Tai vyras demesingas, jei prabunda, atjungia ta "kosmine stoti" nuo mano kruties, kitaip sako atsibusi be speneliu.  ;D
Atsakyti
QUOTE
Tai vyras demesingas, jei prabunda, atjungia ta "kosmine stoti" nuo mano kruties, kitaip sako atsibusi be speneliu.  ;D


[smiley=lol.gif] [smiley=lol.gif] [smiley=lol.gif] [smiley=hah.gif]
O siaip tai pabandyk daznaiu diena be liemeneles pabut, kad speneliai daugiau oro gautu. As tai pirmus menesius is vis be liemeneles ir marskineliu praleidau. Zmones gyvenantys priesais name turbut prisiziurejo mano grozybiu iki soties  ;D
O dar man padejo saltalankio aliejus, patepdavau po kiekvieno maitinimo, o pries maitinima tik butinai nuplaut reik
Atsakyti
smile.gif)) kaimynams tikriausiai patiko smile.gif

as deja, be liemeneles vaikscioti negaliu, nes gana dideles krutys, ir pienui kaupiantis skauda krutines lasta. ..bet kazkaip vistiek pabandysiu smile.gif

Beja, mano kudikeliui tik 1 men ir 6d., garmastan tepaliuka turiu, taciau nakti maitindama uzmiegu sad.gif o vyras "neatjungia kosmines stoties" smile.gif tai ir pasitepti nespeju...

Atsakyti
Spygle, praeis tie skausmai pamatysi. Man pirma menesi skaudedavo siaubingai, pirmieji gurksneliai budavo tokie skaudus, kad sakydavau jog jau daug lengviau gimdyt nei maitint. Praejo gal mazdaug po menesio, o gal ir po dvieju. Jau nebepamenu smile.gif Tiesiog speneliai uzsigrudina, nebebuna tokie jautrus kaip is pradziu. Na, kad del speneliu reikia priimineti oro vonias - tai tiesa. Taciau sakyciau be liemeneles gal geriau ilgai nebuk, tai prisides kartu ir prie grazios krutines islaikymo po maitinimo  ;)
Atsakyti
as 1.5men maitindama verkiau-labai skaudejo  :'( visada tepiau garmastan tepalu ir nakti po kiekvieno maitinimo...kai jau negalejau pakest skausmo ir kad sugytu speneliai maitinau su avent firmos antspeniais(nieko nereklamuoju, bet jie buvo geri). maitinau su anspeniais iki 3men.. :smile.gif po to pamazu pratinau  be antspeniu ir dabar jau 8men-valgo be problemu ;D. o speneliai uzsigrudino, pasidare ne tokie jautrus.
linkiu sekmes ir kantrybes! [smiley=baby.gif]
Atsakyti
Teisybe, ICE-T, priminei, as irgi kai kuri laika maitinau su tais anspeniukais, truputeli maziau skaudedavo ir zaizdeles greiciau uzgijo.
Atsakyti
aciu saulute ir ICE-T, ismeginsiu jusu patarimus. O kaip jums budavo su pieno begimu, t.y. maitinant ar begdavo pienas is kitos kruties?
Atsakyti
As, Spygle, jau nebelabai pamenu smile.gif Gal truputeli ir begdavo, bet tik pirmais menesiukais. As naudodavau ideklus i liemenele, tai problemos kaip ir nebudavo.
Atsakyti
Kai trūkinėjo speneliai , tepiau Pantenol tepalu, bet geriau padėjo homeopatinis Traumeel tepaliukas, tik reikia prieš maitinimą nusiplauti.O kad maitinant pienas iš kitos krūties nebėgtų, patariama prieš pradedant maitinti, šiek tiek pieno iš tos kitos nusitraukti.
Atsakyti
SU TAIS IDEKLAIS smile.gif) man jie per daug sintetiniai pasirode, nes labai dirgino spenelius, tai as naudoju bela iklotus kasdieninius smile.gif perkerpu vieva ir viskas smile.gif dug svelniau ir patogiau
Atsakyti
Isradinga tu, Spygle  :D Na tu ikloteliu specialiu visa gausybe, gal tik tinkamus atrast reikia  ;) Karpyt nereiktu  ;) Man labai patikdavo berods baby compol - jie maziukai ir plonyciai, beje pakuotej ju nemazai, todel nebrangus smile.gif
Atsakyti