Įkraunama...
Įkraunama...

Universitetinė Antakalnio klinika (AK)



Universitetinė Antakalnio klinika

user posted image

Dalinamės savo patirtimi ir įspūdžiais apie šiuos gimdymo namus bigsmile.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Sena tema štai čia
Atsakyti
Teko is AK darbuotoju girdeti, kad pries savaite, o ypac ana savaitgali buvo itin daug gimdymu. AK vos sutalpino visas, o 2.gif pritruko loveliu. Tai prase tevu, kad atsiveztu savo lopsiukus ax.gif
Atsakyti
cia geras!
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 05 31, 20:21)
Teko is AK darbuotoju girdeti, kad pries savaite, o ypac ana savaitgali buvo itin daug gimdymu. AK vos sutalpino visas, o 2.gif pritruko loveliu. Tai prase tevu, kad atsiveztu savo lopsiukus ax.gif

taip buvo ju be galo daug as gimdziau 21 diena tai tom dienom sakes kas dares unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 05 31, 20:41)
taip buvo ju be galo daug as gimdziau 21 diena tai tom dienom sakes kas dares unsure.gif

angeloangel, jei nepainioju, minejai, kad labai tvanku suremontuotose palatose, ir geriau - neremontuotos - jos prapuciamos (Tu patekai i tokia dviviete). Nejau naujose palatose langai neatidaromi?

Taip pat idomu but suzinoti, ar reiktu su savimi tureti kazkokiu higienos priemoniu leliuko bambikei valyti (o gal vistik ten duoda)? O gal dar kazko ypatingo reiktu tureti, kas nebuvo minima ankstesnese diskusijose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 31 gegužės 2009 - 20:35
QUOTE(angeloangel @ 2009 05 31, 17:57)
as irgi senoj gulejau, pasiule man i nauja eiti po operacijos, bet kartu ir patare, jog neapsimoka sako paziurek kaip cia karsta ir tvanku tai ir likau senojoj dvivietej palatoj rolleyes.gif  ir visai nesiskundziu ax.gif

as gulejau naujoj dvivietej ir joje visai nebuvo karsta smile.gif langai i siaurine puse buvo, tai saules beveik is vis nekliudavo wink.gif

QUOTE(claudija @ 2009 05 31, 20:21)
Teko is AK darbuotoju girdeti, kad pries savaite, o ypac ana savaitgali buvo itin daug gimdymu. AK vos sutalpino visas, o 2.gif pritruko loveliu. Tai prase tevu, kad atsiveztu savo lopsiukus ax.gif


o as saviskio ir neguldziau i tas loveles, nes pas mus kuri buvo tai klibejo unsure.gif visa laika miegojo su manim, o ir naujoj lovos mes puikiai abu tilpom smile.gif

QUOTE(Mamaitukas @ 2009 05 31, 20:33)

na, tik ko neatsisakyciau, tai palatos, kad ir MB butu smile.gif gal ka nugirdai tuo klausimu? o gal bent zinai i ka reiktu kreiptis?

o kreiptis reiketu jauciu i daktara pas kuri gimdai... Mano daktaras gimdymo metu atejo ir pasiklause ar noretumem geros palatos, nes kaip tik atsilaisvimo tai jis ja uzimtu, pasakiau kad noreciau smile.gif

QUOTE(claudija @ 2009 05 31, 21:33)
angeloangel, jei nepainioju, minejai, kad labai tvanku suremontuotose palatose, ir geriau - neremontuotos - jos prapuciamos (Tu patekai i tokia dviviete). Nejau naujose palatose langai neatidaromi?

Taip pat idomu but suzinoti, ar reiktu su savimi tureti kazkokiu higienos priemoniu leliuko bambikei valyti (o gal vistik ten duoda)? O gal dar kazko ypatingo reiktu tureti, kas nebuvo minima ankstesnese diskusijose?

langai tikrai atidaromi, as vedinau palata kada tik norejau.
Bambute ten valo personalas, nieko nereikia savo tureti. As ti9esa, turejau vatytes nusivezusi o vandenuko tinkamo valymui ir apiprausimui veiduko jie duoda tokiam buteliuke.
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2009 06 01, 08:36)
o kreiptis reiketu jauciu i daktara pas kuri gimdai... Mano daktaras gimdymo metu atejo ir pasiklause ar noretumem geros palatos, nes kaip tik atsilaisvimo tai jis ja uzimtu, pasakiau kad noreciau smile.gif


o tu gimdei susitarusi ar ne? nes as galvoju nesitarusi vaziuoti, tai, galvoju, gal vel kas kitaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 05 31, 21:33)
angeloangel, jei nepainioju, minejai, kad labai tvanku suremontuotose palatose, ir geriau - neremontuotos - jos prapuciamos (Tu patekai i tokia dviviete). Nejau naujose palatose langai neatidaromi?

Taip pat idomu but suzinoti, ar reiktu su savimi tureti kazkokiu higienos priemoniu leliuko bambikei valyti (o gal vistik ten duoda)? O gal dar kazko ypatingo reiktu tureti, kas nebuvo minima ankstesnese diskusijose?

ta kuria man siule buvo labai tvanki nes saule pastoviai sviete doh.gif
vedint gali bet reikia nepamirsti, jog kai ateina sesele ar dar kas o jos ten vaiksto daznai susidaro skersvejis leliukui ir tau mirksiukas.gif

bambute valo ten vietoje kiekviena ryta 4u.gif
man asmeniskai nieko ten per daugiausiai nereikejo blush2.gif leliukui pampersu serveteliu ir rubeliu, ir sau ka reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 05 31, 22:33)
Taip pat idomu but suzinoti, ar reiktu su savimi tureti kazkokiu higienos priemoniu leliuko bambikei valyti (o gal vistik ten duoda)? O gal dar kazko ypatingo reiktu tureti, kas nebuvo minima ankstesnese diskusijose?

as tai pries 3 metus (dieve, atrodo kaip dinozauru amziuje - nes kai uzpraeita savaite apziurejau AK, tai kaip diena ir naktis skiriasi) 2 cemodanus veziausi ax.gif visu pirma, tai niekur nevaziuoju be savo pagalves, nes nuo pukiniu galiu uzdust vietoj, tai vien ji jau uzima viena cemodana rolleyes.gif ko per daug prisidejau- tai sau rubu. O visu tu higieniniu reikmenu tai buvau susidejusi, kad nereiktu blaskytis ir tiketis kazkieno malones - ir paklotuku ir vandens ir vatos sterilios, ir ausu krapstuku steriliu bambytei valyt... pvz ko man pritruko - tai sau tu specialiu iklotu- paskui vyra siunciau, o jam tai tikrai sudetinga tokius dalykus nupirkt... dar is namu savo termometra atsivezt reikejo, nes AK termometrai kaip uzburti - visi nerode temperaturos, o naminis parode, kad vistik yra 37,3... o daugiau tai ko reikedavo, tai atvezdavo. Tik va, buvau grieztai apsisprendus neduoti ciulptuko, bet kai artejant vidurnakciui papuliai buvo nepaleidziami, tai teko paprasyti kad MB atveztu ciulptuku....
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 06 01, 09:35)
as tai pries 3 metus (dieve, atrodo kaip dinozauru amziuje - nes kai uzpraeita savaite apziurejau AK, tai kaip diena ir naktis skiriasi) 2 cemodanus veziausi  ax.gif visu pirma, tai niekur nevaziuoju be savo pagalves, nes nuo pukiniu galiu uzdust vietoj, tai vien ji jau uzima viena cemodana rolleyes.gif ko per daug prisidejau- tai sau rubu. O visu tu higieniniu reikmenu tai buvau susidejusi, kad nereiktu blaskytis ir tiketis kazkieno malones - ir paklotuku ir vandens ir vatos sterilios, ir ausu krapstuku steriliu bambytei valyt... pvz ko man pritruko - tai sau tu specialiu iklotu- paskui vyra siunciau, o jam tai tikrai sudetinga tokius dalykus nupirkt... dar is namu savo termometra atsivezt reikejo, nes AK termometrai kaip uzburti - visi nerode temperaturos, o naminis parode, kad vistik yra 37,3... o daugiau tai ko reikedavo, tai atvezdavo. Tik va, buvau grieztai apsisprendus neduoti ciulptuko, bet kai artejant vidurnakciui papuliai buvo nepaleidziami, tai teko paprasyti kad MB atveztu ciulptuku....

as ir pries tris metus gimdziaubet mums tiek vata tiek vandenukas, tiek paklotelis buvo duodamas mirksiukas.gif cia jau turbut ziurint kaip papulsi g.gif
o bambyte juk valo kiekviena diena paciai nereikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 01 birželio 2009 - 08:47
QUOTE(Mamaitukas @ 2009 06 01, 08:55)
o tu gimdei susitarusi ar ne? nes as galvoju nesitarusi vaziuoti, tai, galvoju, gal vel kas kitaip? unsure.gif


as gimdziau susitarusi. Bet manau kad ir nesitariant atvykus gimdyt, galima paprasyti is kart daktaro kad jei atsiras laisva mokama palata tai Jus noretumet ka gauti 4u.gif
Atsakyti
na, galetu taip ir atsitikt smile.gif
Atsakyti