Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos būnančios namuose su 3 vaikais

4u.gif Sveikos,


Atsiliepkite mamos auginančios, t. y. visą laiką būnančios namuose su 3 vaikais. Kaip tvarkotės?Ar yra tokių? Mano merginoms 2, ir 5 metai, berniukui - 2, 5 mėn.
Atsakyti
Niu, as..o ka.. ax.gif tvarkomes po truputi..kartais uzknisa viskas, bet mano bernai jau nebemazi, tai pagrandukas uz juos visus atstoja.
Atsakyti
na ir as namiseda, su visais vaikuciais,,,,,kaip vilke minejo, kartais buna labai sunku,,,,bet kartais tos mazos sypsenytes nuveja visus nuovargius ir stresus 4u.gif
Atsakyti
daug sunkiau buvo, kai vienam buvo 11 men o kitas tik gimes, ir niekas nepadejo..tada tai nezinau, kaip neisprotejau.
Atsakyti
4u.gif man tai nuo nuovargio kojas, rankas skauda, diena nakti bet gal veliau bus lengviau....
Padet nera kam....o kam ta aukle, neisivaizduoju, ka cia ji veiktu, jei ir butu. Negi sakysi - pakeisk pampersa, ipilk sriubos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2009 06 03, 09:52)
4u.gif man tai nuo nuovargio kojas, rankas skauda, diena nakti bet gal veliau bus lengviau....
Padet nera kam....o kam ta aukle, neisivaizduoju, ka cia ji veiktu, jei ir butu. Negi sakysi - pakeisk pampersa, ipilk sriubos... ax.gif

niu as nesupykciau uz aukle, bent retsykiais tongue.gif
Atsakyti
Nu, aukle darys tai, uz ka jai pinigus mokesit..jei pasakysi, keiskpampersus, tai ir keis..jei yra galimybe samdyt, tai kodel gi ne, bent kart per savaite..man tai jos nereikia..
Atsakyti
Aš kol kas su dviem, rudenį būsiu jau su trim smile.gif Tik tiek, kad didžioji į darželį eis iki pietų, o paskui kažkaip reikės tvarkytis ax.gif Sunku ir su vienu būti namie mirksiukas.gif Man asmeniškai dvi auginti lengviau nei vieną - viena kitą užiminėja. O kaip bus su trim, matysim mirksiukas.gif
Atsakyti

sveikutes ,

dar atrodo visai neseniai ,buvau namuose su visu sesetu ,bet trys vyresneliai
jau uzaugo,isskrido is namu kaip pauksteliai,liko mano dar trys pagrandukai ,o jauciuosi taip lyg tai butu mano pirmieji vaikai .Gal sakau nuo to vaiku gausumo jau nuprotejau ? gal stogas man ciuztelejo ?bet tai dar ne viskas ,kai sueina mano vyresneliai su mano anukais ........... :super ,nors jauciuosi dazniausiai :hm ,
bet savo vaikams stengiuosi parodyti savo fizionomija tooookia , :super
Atsakyti
QUOTE(lslinuska @ 2009 06 10, 14:07)
sveikutes ,

dar atrodo visai neseniai ,buvau namuose su visu sesetu ,bet trys vyresneliai
jau uzaugo,isskrido is namu kaip pauksteliai,liko mano dar trys pagrandukai ,o jauciuosi taip  lyg tai butu mano pirmieji  vaikai .Gal sakau nuo to vaiku gausumo jau nuprotejau ? gal stogas man ciuztelejo ?bet tai dar ne viskas ,kai sueina mano vyresneliai su mano anukais ........... thumbup.gif ,nors jauciuosi dazniausiai  g.gif  ,
bet savo vaikams stengiuosi parodyti savo fizionomija tooookia , thumbup.gif

kasko mazokai vaiku anketoj uzrasius g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2009 06 02, 08:56)
4u.gif Sveikos,
Atsiliepkite mamos auginančios, t. y. visą laiką būnančios namuose su 3 vaikais. Kaip tvarkotės?Ar yra tokių? Mano merginoms 2, ir 5 metai, berniukui - 2, 5 mėn.


Na sveikos daugiavaikes. Ir as prisijungiu. Turim tris (6,5; 3; 1,5), dar du vyro uzauginom, bet tiems jau virs 20. Taigi, dabar bunu su trimis namuose, kadangi vasara vyresneles i darza neleidziu. Galiu atsakingai pareiksti, kad i darba eiti butu lengviau, nes pas mane namie tikras beprotynas. Aukles nesamdau, faktiskai niekas nepadeda. Labai sunku ir namu uki ir vaikus apeit. Su kiekvienu savos problemos, teisybe pasakius, gyvenimo dziaugsmo ir pilnatves nelabai jauciu. Gal patars kas, ka nors protingo?
Atsakyti
Labos 4u.gif
Oij gera tema radau lotuliukas.gif . Kazkaip kitose temose visos toookios viskuom patenkintos, lygtai ju vaikai idealiai idealus, tai pradedu kartais galvoti, kad as negera mama. doh.gif
Mano vaikai nurodyti sone (5, 3, ir 11 men). Dabar dickiai darzelyje, tai maze mane kontroliuoja lotuliukas.gif . O savaitgaliais ar per ligas, kai buna visi trys, tai gyvename kovu lauke. Bet taip trunka kokia dienele.
Papasakosiu, kaip as tvarkausi. rolleyes.gif
Maziausiai, pagal aplinkybes, daznai keiciama dislokacijos vieta, jei ateina zirzaliukas, tai buna pamyluojama, tada kazkuom sudominama, o ir bernu atrakcijos jai visai idomios lotuliukas.gif
O vat bernai tai kartais, bet tikrai labai retai, dirziuko uzsidirba (koki karta per menesi). O Siaip, tai nereikia leisti konfliktams isivaziuoti. O jei matau, kad kazkas dusioj vaikui negerai (piktas, susierzines), tai uzsidarau su juo atskiroj patalpoj ir pakalbu apie bet ka, pamyluoju, ir vaikas apsiramina, Dar dickis buna nubaudziamas pabuvimu atskiroje patalpoje vienam (maziui to padaryt negaliu, nes paskui ilgai ta patalpa tektu tvarkyti lotuliukas.gif )jis toks tyrinetojas).
Aukle tiktu, jei liktu viena su vaikais. O jei priimti tik tamn, kad kartu butu su manimi, tai jau neeeeee. Bandziau, tikrai nesamone. Vistiek vaikai trinasi aplink mama, svetimas zmogus visus erzina
Atsakyti