Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

Tęsiam apie pomidorus, paprikas, agurkus, salotas,
ridikėlius, prieskonius ir kitas daržo gėrybes, auginamas balkone.


Pirma tema čia
Antra tema čia

user posted image
Atsakyti
Na ir pleputės mes biggrin.gif

QUOTE(marimacho @ 2009 06 06, 10:32)
merginos, ar paprikos savidulkes yra?
siandien radau ziedelius nukritusius  g.gif  idomu kodel taip galejo nutikti?  verysad.gif

Na, jos tipo savidulkės, bet radau keliuose tinklalapiuose kad "pagalba" teptuku joms ne pro šalį. Ar gal bent pajudint žiedelius reikia, kaip kad pomidorų...

Mano agurkų klausimas kybo ore. Gal kuri pastebėjot, per kiek maždaug laiko nukrinta moteriškas žiedas jei jis nėra savidulkis ir nėra apvaisintas? Nes maniškiai žydėt baigė, ale krist lyg ir nesiruošia... Negi bus savidulkiai?... (laikau pirštus sukryžiuotus).
Atsakyti
O as vakar pirkau petrazoliu seklu ir nesusilaikius nusipirkau pomidoru. Siandien pasejau, nezinau, gal iki rugsejo uzaugs mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Sempaula @ 2009 06 06, 13:17)
O as vakar pirkau petrazoliu seklu ir nesusilaikius nusipirkau pomidoru. Siandien pasejau, nezinau, gal iki rugsejo uzaugs mastau.gif

Tai žiūrėsim kartu, nes aš irgi ateinančią savaitę sėsiu porą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 06 06, 12:27)
Tai žiūrėsim kartu, nes aš irgi ateinančią savaitę sėsiu porą  blush2.gif

Aa tai tu cia su manim bandysi laime smile.gif Gerai smile.gif As tai manau kad perdaug prisisejau kaip tokiam eksperimentui unsure.gif Is vienos seklytes isauga visas pomidoras? Ar buna kad kaikurios nesudygtu? As sejau mazaugius pomidorus i mazus indelius po kokia 10 seklyciu doh.gif O kazin ar gerai pietryciu balkone daigint, ar dar kambary palaikyt kol sudigs? Isvis nieko apie pomidoru auginima nezinau, kazkaip visas temas perskaityt reiks atrast laiko unsure.gif Nezinau kaip cia reiks trest ar netrest, maciau kazkur parasyta kad dilgeliu nuoviru reik palaistyt..i kokia zeme sodint, jei neiskris kokia bite i balkona, kazin ar apsivaisins ?.. ax.gif Zodziu nieko nezinau, bet labai noriu. Gal trumpai kuri netingi man papasakot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sempaula @ 2009 06 06, 14:34)
Aa tai tu cia su manim bandysi laime smile.gif Gerai smile.gif As tai manau kad perdaug prisisejau kaip tokiam eksperimentui unsure.gif Is vienos seklytes isauga visas pomidoras? Ar buna kad kaikurios nesudygtu? As sejau mazaugius pomidorus i mazus indelius po kokia 10 seklyciu doh.gif  O kazin ar gerai pietryciu balkone daigint, ar dar kambary palaikyt kol sudigs? Isvis nieko apie pomidoru auginima nezinau, kazkaip visas temas perskaityt reiks atrast laiko unsure.gif Nezinau kaip cia reiks trest ar netrest, maciau kazkur parasyta kad dilgeliu nuoviru reik palaistyt..i kokia zeme sodint, jei neiskris kokia bite i balkona, kazin ar apsivaisins ?.. ax.gif Zodziu nieko nezinau, bet labai noriu. Gal trumpai kuri netingi man papasakot? 4u.gif

Manau, kad pietryčių balkone, ypač kol sudygs pridengus kokia plėvele (na, kad šilčiau būtų) - pats tas. Arba dar geriau nešti į vonią ir prie gyvatuko kur padėti, kol daigiukai išlįs - tada jau balkonan. Dėl daigumo, tai bent jau aš kai pavasarį sėjau, tai taip... iš širdies biggrin.gif Tai pridygo tiek, kad dalinau visiems į visas puses. Dabar bandysiu pasėt dvi arba tris sėkliukes, nes labai nagai niežti, tooookią gražią veislę gausiu - "Black sea man"... O bičių pomidorams nereikia, reikia tik pajudinti žydinčias kekes kartas nuo karto ir jie patys apsidulkina.
Aš čia taip sakant pasireklamuosiu - mano mėgėjiški balkonininkystės bandymai štai čia aprašomi, gal pagelbės ir tau http://balkonas.blogspot.com

Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 06 06, 12:47)
Na ir pleputės mes biggrin.gif
Na, jos tipo savidulkės, bet radau keliuose tinklalapiuose kad "pagalba" teptuku joms ne pro šalį. Ar gal bent pajudint žiedelius reikia, kaip kad pomidorų...


mano irgi paprika buvo numetusi daug zieduku, nzn kodel. Ypac ziema, kai daug zydi, tai vos ne daugiau kaip puse ziedu nukrenta blink.gif . O db jau beveik visos iraudonavo, jau galima bus valgyti.
Beje vakar pamaciau, kad zemuoges jau zydet pradejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 06 06, 13:42)

Aciu tau uz informacija 4u.gif Vau kaip fainai augini savo derliu, ivairios veisles ir tiek daug visko thumbup.gif Pas mane vien tik geles buvo kol neuztikau temos apie is kauliuku isaugintus augalus tai prisisejau visokiu granatu, citrinu, persimona, manga, mandarinu..na o kai uztikau sita tema, jau ziuriu kad vietos mazai liko doh.gif O noreciau dar papriku, krapu ir baziliku, tai gal ir tuos dar pasisesiu. O paprikoms reikia panasios prieziuros kaip pomidorams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sempaula: 06 birželio 2009 - 15:02
Kažkuri anoj temelėj apie augalų nelaistymą domėjosi. Tai Norfoj mačiau tokių dėžučių su kažkokia skaidria želė. Ją reikia dėti į vazona ir atsiet 2 savaites palaiko drėgmę g.gif Bet nelabai domėjausi iš ko ji pagaminta, tik pagalvojau, kad va kai reiks jei maža kas tai būtų galima. O norfoj buvo padėta vazonėlių ir žemių skyriuje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 06 06, 14:35)
mano irgi paprika buvo numetusi daug zieduku, nzn kodel. Ypac ziema, kai daug zydi, tai vos ne daugiau kaip puse ziedu nukrenta blink.gif . O db jau beveik visos iraudonavo, jau galima bus valgyti.
Beje vakar pamaciau, kad zemuoges jau zydet pradejo wub.gif


mano tiek daug pumpuru paprika prikrovus wub.gif bet kai pamaciau vakar visus ziedelius nukritusius issigandau, kad visi gali nukristi, o kadangi nezinau kodel taip yra nezinau ir ka daryt verysad.gif
QUOTE(simbail @ 2009 06 06, 21:16)
Kažkuri anoj temelėj apie augalų nelaistymą domėjosi. Tai Norfoj mačiau tokių dėžučių su kažkokia skaidria želė. Ją reikia dėti į vazona ir atsiet 2 savaites palaiko drėgmę  g.gif  Bet nelabai domėjausi iš ko ji pagaminta, tik pagalvojau, kad va kai reiks jei maža kas tai būtų galima. O norfoj buvo padėta vazonėlių ir žemių skyriuje  ax.gif

reiks paieskot thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 06 07, 10:07)
mano tiek daug pumpuru paprika prikrovus  wub.gif  bet kai pamaciau vakar visus ziedelius nukritusius issigandau, kad visi gali nukristi, o kadangi nezinau kodel taip yra nezinau ir ka daryt  verysad.gif

Nezinau ka tau patarti. Manoji irgi butu turejusi ne 16 papriku o kokias 30, bet vat puse nukrito ir nzn kodel.
O tai nuo vienos paprikos kiek apytiksliai nukrito ziedeliu? O matosi vidury ziedelio, kad formuojasi paprika?
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 06 07, 18:37)
Nezinau ka tau patarti. Manoji irgi butu turejusi ne 16 papriku o kokias 30, bet vat puse nukrito ir nzn kodel.
O tai nuo vienos paprikos kiek apytiksliai nukrito ziedeliu? O matosi vidury ziedelio, kad formuojasi paprika?


siandien radau jau du ne ziedelius, o pumpurelius nukritusius verysad.gif nebezinau kas cia daros.
Atsakyti