Įkraunama...
Įkraunama...

***Kremines pudros***

user posted image
Papildyta:
Nuoroda i senaja tema
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 06 14, 21:12)
turbut , kad nenutaikei spalvos, nes jos kaip tik visai nesimato ant veido ir labai graziai dengia  wub.gif  artimiausias mano pirkinys  drinks_cheers.gif

nutaikiau, kaip tik dėl jos ir pyliaus Kristutėj
man ji visai netiko. Drėkinimo reik geresnio. Dar bandysiu ne kartą. Prisipyliau iš širdies cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 14, 21:36)
nutaikiau, kaip tik dėl jos ir pyliaus Kristutėj
man ji visai netiko. Drėkinimo reik geresnio. Dar bandysiu ne kartą. Prisipyliau iš širdies  cool.gif


kokį nr bandėt? domina, nes kiek mačiau, jūsų odos spalva panaši į mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 06 14, 22:13)
kokį nr bandėt? domina, nes kiek mačiau, jūsų odos spalva panaši į mano  ax.gif

nr. 20 clair smile.gif
pati šviesiausia, kitos per tamsios
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 14, 22:51)
nr. 20 clair  smile.gif
pati šviesiausia, kitos per tamsios

as irgi prisipyliau i indeli, bet kazkaip mazokai sakyciau doh.gif reikejo daugiau lotuliukas.gif
as 40 nr prisipyliau, bet pilnai uztektu 30 g.gif reik dar pavaiksciot aplink ta stenda. smile.gif
Atsakyti
o jus pilates pacios g.gif ? Niekada nebandziau pati,paprasau konsultantes,kad ipiltu, tai kaip kuri ,kartais ipila kelis lasus, o paskutini karta pyle Kanebo fluid'a, tai naudoju trecia savaite biggrin.gif
Atsakyti
As tai kazkaip nedrystu paprasyti, kad ipiltu, o po to pastoviai problemos su nepataikytais atspalviais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2009 06 15, 11:56)
As tai kazkaip nedrystu paprasyti, kad ipiltu, o po to pastoviai problemos su nepataikytais atspalviais doh.gif

Douglase labai noriai visada ipila,dar nesu turejus problemu... Tik paprasai,atnesa specialu indeli ir ipila.....
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 06 15, 11:27)
o jus pilates pacios g.gif ? Niekada nebandziau pati,paprasau konsultantes,kad ipiltu, tai kaip kuri ,kartais ipila kelis lasus, o paskutini karta pyle Kanebo fluid'a, tai naudoju trecia savaite  biggrin.gif

blush2.gif as tai pati isipyliau..
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 06 15, 12:15)
Douglase labai noriai visada ipila,dar nesu turejus problemu... Tik paprasai,atnesa specialu indeli ir ipila.....

Kuriam cia Douglase turi jau indeliu? bigsmile.gif
Panoramon dar neseniai savo temdavausi...
Atsakyti
Ar kas nors bandet Helena Rubinstein Color Clone?

Ili siol naudojau, kancome, color ideal. Nusprendziau pakeisti i ka nors kita.
Is christian dior, eclat satin (girdejau geru atsiliepimu) neradau savo spalvos.

Tai pasiule ta HR.
Ka galite pasakyti apie ja?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 06 15, 13:23)
Kuriam cia Douglase turi jau indeliu? bigsmile.gif
Panoramon dar neseniai savo temdavausi...

Akropoly jau seniai pila i savo indelius.....
Atsakyti