Įkraunama...
Įkraunama...

KERASTASE priemonės plaukams

O kuriam laikui uztenka Kérastase Reflection Fluide Chroma Riche ?
Atsakyti
Kur Panevėžyje prekiauja Kerastase? Mačiau centre viešbutyje maždaug ant kampo.. o dar kur nors yra? įdomu kokios kainos...
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 02 25, 13:15)
Mergaites reik patarimo smile.gif Siuo metu naudoju
Kérastase ELIXIR ULTIME Versatile Beautifying Oil
user posted image
Cia mano pirmas serumas is Kerastase. Plaukuciams patinka , labai glotnus , zvilga 10/10 thumbup.gif  bet gal kam teko naudoti si seruma ir Kérastase Nutritive Sérum Oléo-Relax Smoothing Sérum
user posted image
gal galite juos palyginti ? nes kainu skirtumas dvigubas 4u.gif



Pirmas Elixir Ultime,man asmeniskai daug geresis,negu Oleo Relax Smoothing Serum.Elixir daug tirstesnis,toks tikras aliejukas,o Oleo Relax skystas.Nezinau man Oleo nepatiko.Nors ir antro karto nekartosiu Elixir,nes uz tokia kaina,galima daug geresni nusipirkti. Neskalsus jie,galvojau uzteks iiiiiilgam,bet jauciu tik pusmeciui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 02 25, 12:15)
Mergaites reik patarimo smile.gif Siuo metu naudoju
Kérastase ELIXIR ULTIME Versatile Beautifying Oil

Sérum Oléo-Relax Smoothing Sérum



man abu patinka. Naudoju Oleo pagrinde,man ELIXIR per sunkus smile.gif mano plaukas gana sveikas, to glotnumo is saves turi..o Oleo man lengvesnis,labiau patinka.
Naudosiu jau antra buteliuka smile.gif Uztenka laaaabai ilgam smile.gif plaukai ilgi,iki juosmens beveik smile.gif
Atsakyti
merginos kaip naudojat Kérastase Reflection ? ten parasyta po ranksluoscio,kai plaukai dar dregni ...o kirpeja man tepe jau ant isdziovintu ?ir kaip daznai naudojat ?
Atsakyti
kerasteases oleo relax isgelbejo ir padejo atauginti plaukus,kurie pries tai labai skilinejo. Dabar jau bandau elixir ultime, taip pat labai patinka smile.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi nutritive ir resistance serijos? Nežinau ką pasirinkti.

Mano plaukai normalūs/sausi, tiesūs, ilgi, linkę slinkt, galai greitai šakojasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2012 03 07, 14:07)
Kuo skiriasi nutritive ir resistance serijos?

Nutritive - Sausi ir pažeisti plaukai
Resistance - Nusilpę ar ploni plaukai

plauku-prieziura.lt
Atsakyti
Labukas mergaites,gal jus galesite padeti man tokiu klausimu blush2.gif Siandien mano kirpeja pasakojo apie Kerastase nauja kazkoki aliejuka plaukams kad neskilinetu jie ir taip toliau ir sake jis yra is vitacimen linijos ir zalsvos spalvos buteliukas,gal zinote apie toki? nes niekaip nerandu internete doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 03 07, 20:07)
Labukas mergaites,gal jus galesite padeti man tokiu klausimu  blush2.gif Siandien mano kirpeja pasakojo apie Kerastase nauja kazkoki aliejuka plaukams kad neskilinetu jie ir taip toliau ir sake jis yra is vitacimen linijos ir zalsvos spalvos buteliukas,gal zinote apie toki? nes niekaip nerandu internete  doh.gif

gal šitas?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti