Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

QUOTE(Renata123 @ 2009 07 21, 22:25)
virsu folija uzdeng, o pries pabaiga nuimk ir kokiu dar 15-20 min pakepk.

Va va, su folija, tai pati nesenai suzinojau bigsmile.gif geras dalykas, kad virsus nesusviltu, kai kepiau "Varskes su pudingu pyraga" ten taip buvo parasyta, tai nuo to recepto ir ismokau sita, nu kaip sakoma: gyveni ir mokaisi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 07 21, 16:59)
Turbūt jau ryyyyškiai  pavėlavau su atsakymu blush2.gif , tik dabar pamačiau klausimą doh.gif Aš "Draugystę" kiek kartų esu kepus, tai visada iš dvigubos porcijos ir didelėje iš orkaitės skardoje  ax.gif jei kept iš vienos normos - tai turėtų tikt skardelė 25x35 cm dydžio arba apvali 28 cm forma mirksiukas.gif

Ne nepavelavai,vis gi kepiau vakar velai,uzvakar keksiuku issikepiau tongue.gif .Dekoju uz patarima,taip pat kepiau is dvigubos porcijos.Gavosi labai gerai thumbup.gif thumbup.gif ,tik as kaip visada truputi fiti miti biggrin.gif ir vietoj oboliu padariau tokia makalose ,isviriau vanilini pudinga,i ji idejau svieziu pjaustytu abrikosu ir bananu viska ismaisiau ir cia buvo mano pirmas idaras,o antras tai varskyte pagal recepta.Kas megstat visus mano parasytos makaloses produktus,tai pameginkit,nes labai skanu:valgis .Veliau idesiu foto,nes fotiko laidas kazkaip abra kadabra isgaravo g.gif ,tai foto i kompa negaliu ikelt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 21, 22:48)
Aš šiandien prasikankinau su morkų pyragu. Gaminau pagal tokį receptą:

Morkų pyragas

mm.... skaniai atrodo, bet vat bandžiusi nesu jo, gal kad man nesiderina morkos ir pyragas doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif nors niekada nesakau niekada 4u.gif
Atsakyti
SOS!!!!!!
Gal kuri nors turi recepteli biskvito, kur dedasi grietine ir medus? Na, niekaip neberandu...
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 22, 14:49)
mm.... skaniai atrodo, bet vat bandžiusi nesu jo, gal kad man nesiderina morkos ir pyragas doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif nors niekada nesakau niekada 4u.gif

Žinok aš irgi taip maniau, kol pirmąkart neišdrysau paragaut blush2.gif bet man tai jis labai skanus wub.gif tik prityngiu išsikept blush2.gif , t.y. morkas skust ir tarkuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 22 liepos 2009 - 15:17
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 21, 22:48)
Aš šiandien prasikankinau su morkų pyragu. Gaminau pagal tokį receptą:


na jei neklystu tai si recepta esu idejus as, tai man tavo pyragas nelabai panasus i originala blush2.gif savo klaidas surasei, tikrai iskepusiame jame nesimato nei morku ir jis buna baltas ir purus nuo migdolo riesutu ... man pats skaniausias morku pyragas smile.gif kas nebande su morkomis nieko kepti, pabandykit.anksciau buvau skeptike bet po keliu visokiu bandymu esu fane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 22 liepos 2009 - 20:03
QUOTE(aguonele @ 2009 07 22, 20:58)
na jei neklystu tai si recepta esu idejus as, tai man tavo pyragas nelabai panasus i originala  blush2.gif savo klaidas surasei, tikrai iskepusiame jame nesimato nei morku ir jis buna baltas ir purus nuo migdolo riesutu ... man pats skaniausias morku pyragas  smile.gif kas nebande su morkomis nieko kepti, pabandykit.anksciau buvau skeptike bet po keliu visokiu bandymu esu fane  biggrin.gif

Manau uzteks ir man but skeptike del morku ir pyragu santykiu biggrin.gif Reikia manau pamegint. Aguonele tada klausimas:o be migdolu nekaip?
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 07 22, 21:24)
Manau uzteks ir man but skeptike del morku ir pyragu santykiu  biggrin.gif Reikia manau pamegint. Aguonele tada klausimas:o be migdolu nekaip?

zinok negaliu nieko pasakyti, bandyk tada susimalti smulkiai kitokius riesutus, bet jie turi buti malti kaip miltai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 07 22, 15:19)
SOS!!!!!!
Gal kuri nors turi recepteli biskvito, kur dedasi grietine ir medus? Na, niekaip neberandu...


Gal šitas tiks ax.gif
Atsakyti
Mėlynių keksiukai.
nežinau ar buvo ar ne, bet aš radau čia man patiko user posted image
user posted image
Mėlynių keksiukai
Reikės:
*200g miltų;
*60g avižinių dribsnių;
*nubraukto šaukšto kepimo miltelių;
*~ stiklinės mėlynių;
*2 kiaušinių;
*300ml natūralaus jogurto;
*180g cukraus;
*150g sviesto;
*pakelio vanilinio cukraus;
*cukraus pudros.

Avižinius dribsnius sumalti kavamale ir sumaišyti su miltais bei kepimo milteliais.
Kitame inde išplakti kiaušinius, suberti cukrų, ištirpintą sviestą, vanilinį cukrų, natūralų jogurtą ir viską gerai išmaišyti.
Tešlą sumaišyti su miltų mišiniu ir galiausiai atsargiai įmaišyti mėlynes.
Tešlą dėti į keksiukų formeles ir kepti viduriniame orkaitės lygyje 180C temperatūros orkaitėje 20-25min.
Keksiukus atvėsinti formelėse, atvėsusius išimti ir apibarstyti cukraus pudra.
Atsakyti
Mmmm,kokie keksiukai,ir su melynemmmmm!!!! wacko.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 23, 19:42)
Mėlynių keksiukai.

bet atrodo jau labai skaniai su tieeeeeeeek daug melyniu bigsmile.gif thumbup.gif
išbandysiu, bet kai tik suvalgys spurgas cool.gif biggrin.gif
Atsakyti