Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

esu pasidarius lazerine akiu operacija,regejimas buvo -6,5,dabar regejimas -0,5. apie metus regejimas nesikeite,pastojau,pastebejau kad silpneja rega,pagymdziau-tas pat. sakykit ar daugeliui krenta regejimas? sako po gymdymo buna taip,kad turi pasitaisyt su laiku. bukit geri parasikyt kaip jum yra po sios operacijos? unsure.gif
Atsakyti
Sveika,
as jau beveik pries 6 m dariausi operacija. Man buvo -9,5 blink.gif
Mane tai perspejo pries operacija, kad geriausias rezultatas bus -1 ir po gimdymo pasilpnejo, bet iki -0,75 viena akis, kita -1. Turiu akinukus su kuriais vairuoju, dirbu kompiuteriu, bet visiskai nebekompleksuoju, o kartais net tycia juos uzsidedu, nes atrodo graziai smile.gif
O tiek metu prasikankinau su kontaktiniais lesiais ir laaaabai negraziais akiniais.
Tad tiek nepergyvenk ir laikyk tai stebuklu, nes juk -6,5 tai tikrai labai daug palyginus su -1 ir stilingais akinukais..
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2008 12 16, 22:36)
Sveika,
as jau beveik pries 6 m dariausi operacija. Man buvo -9,5  blink.gif
Mane tai perspejo pries operacija, kad geriausias rezultatas bus -1 ir po gimdymo pasilpnejo, bet iki -0,75 viena akis, kita -1. Turiu akinukus su kuriais vairuoju, dirbu kompiuteriu, bet visiskai nebekompleksuoju, o kartais net tycia juos uzsidedu, nes atrodo graziai smile.gif
O tiek metu prasikankinau su kontaktiniais lesiais ir laaaabai negraziais akiniais.
Tad tiek nepergyvenk ir laikyk tai stebuklu, nes juk -6,5 tai tikrai labai daug palyginus su -1 ir stilingais akinukais..
Sekmes!

tai mane irgi perspejo kad 100% regejimas nebus,tai va po operacijos tapo tik -0.5,tai ir akinuku visai nereik,bet ir as jau pasiilgau ju,jau kazkaip keista be ju,tai kai uzsakinejau akinukus tik su spec stiklais kompui,tai ir remeli parinkau grazesni,kad ir taip kada uzsidet panesiot biggrin.gif bet va dabar sakau,po gymdymo susilpnejo biski rega,tai bijau kad kuo toliau vis daugiau ne kristu,kaikurie net gazdina kad galima taip ir apakt unsure.gif bet kaip jus tiek metu pasidare,ir niekoo baisaus,tai padrasinot mane smile.gif aciuu,tikiuos daugiau ne kris zemiau smile.gif
Atsakyti
Sena tema yra čia.
Sukaupta jau nemažai informacijos ir asmeninės patirties istorijų. Paskaitykite... smile.gif
Atsakyti
(Miaškai)
Buvo nemokamos. Bet, tarytum, ten buvo išlyga, kad pacientas, pažeidęs pooperacinio tikrinimo nurodytą periodiškumą, praranda galimybę būt nemokamu... Žodžiu, reik tikslinti.

Atsakyti
aciu uz padrasinimus biggrin.gif 4u.gif

o del kainos pakilimo Minske, kad ziuriu ju puslapyje lygtais tokios pacios kainos kaip ir buvo pries pora menesiu, nebent ne ten ziuriu.... gaunas apie 96 lt uz apziura ir apie 1200 vienai akiai korekcija...

as tai sustrategavau tokia minti, kad operuojuos Minske o i apziuras einu pas vietinius, zinoma teks susimoketi bet bus ramiau, kad viskas tikrai gerai, o ir musiskiams manau idomu paziureti ka minskieciai pridare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2009 07 01, 18:52)
as tai sustrategavau tokia minti, kad operuojuos Minske o i apziuras einu pas vietinius, zinoma teks susimoketi bet bus ramiau, kad viskas tikrai gerai, o ir musiskiams manau idomu paziureti ka minskieciai pridare  biggrin.gif

Jokiais būdais. Nebent papildomai norėtumėt pasitikrint. Pooperacinės apžiūros, tai tam tikra garantijos sąlyga. Jeigu reikėtų (neduokdie) pakartotinio įsikišimo ar po ragena pakliūtų infekcija, praknisit nemokamos pagalboss galimybę. Be to, pooperacinę apžiūra atlieka operaciją daręs gydytojas, todėl visais atžvilgiais tai yra saugiau ir ramiau. Aišku, galima ir rizikuot - nevažiuot iš viso, kaip tai darė Miaška, tačiau jeigu būtų išsivysčiusi infekcija po ragena, tai apsaugok Viešpatie...
Atsakyti
QUOTE(Laikinas @ 2009 07 01, 19:52)
Jokiais būdais. Nebent papildomai norėtumėt pasitikrint. Pooperacinės apžiūros, tai tam tikra garantijos sąlyga. Jeigu reikėtų (neduokdie) pakartotinio įsikišimo ar po ragena pakliūtų infekcija, praknisit nemokamos pagalboss galimybę. Be to, pooperacinę apžiūra atlieka operaciją daręs gydytojas, todėl visais atžvilgiais tai yra saugiau ir ramiau. Aišku, galima ir rizikuot - nevažiuot iš viso, kaip tai darė Miaška, tačiau jeigu būtų išsivysčiusi infekcija po ragena, tai apsaugok Viešpatie...



tai reiktu vaziuoti po savaites, po menesio, po 3 ir po 6 men.? oho ir kiekviena karta issiimineti viza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2009 07 01, 19:59)
tai reiktu vaziuoti po savaites, po menesio, po 3 ir po 6 men.? oho ir kiekviena karta issiimineti viza  doh.gif

Man pirmą kartą liepė atvažiuot po mėnesio, pusantro. Atvažiavau. Apžiūrėjo, ir vėl po pusantro, dviejų liepė atvažiuot. Atvažiavau. Apžiūrėjo. Sako, dar rūkas ragenoje yra, todėl vėl po panašaus laiko rekomendavo pasirodyt. Ir tik trečią kartą atvažiavus išgirdau, kad visi rūkai dingo, ragena išskaidrėjo, todėl daugiau važiuot nebereikia, palinkėjo gražaus gyvenimo.
Tačiau apžiūrų metu labai įdėmiai per prietaisą spoksodavo į veizolus. Manau, kad ne be reikalo. Ba pinigų neima, o laiką gaišta. Manot, kad neturi jie daugiau ką veikt? Vis tik akys, o ne spuogas ant nosies galo...

o vizą ir trims mėnesiams galima išsirūpint, bile tik pinigų būtų... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laikinas @ 2009 07 01, 20:14)
Man pirmą kartą liepė atvažiuot po mėnesio, pusantro. Atvažiavau. Apžiūrėjo, ir vėl po pusantro, dviejų liepė atvažiuot. ...

o vizą ir trims mėnesiams galima išsirūpint, bile tik pinigų būtų...  mirksiukas.gif


Tai nemažai tų vizitų. Jei manęs atmintis neapgauna, man siūlė atvažiuot po pusmečio tiktai... g.gif

Va va, vizą pasidaryt ne problema, o vat pinigus vis randu kur kitur išleist... doh.gif Nu kažkada susiruošiu. Gal kitą pavasarį, o gal net šį rudenį.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 07 01, 21:51)
Tai nemažai tų vizitų. Jei manęs atmintis neapgauna, man siūlė atvažiuot po pusmečio tiktai... g.gif

Va va, vizą pasidaryt ne problema, o vat pinigus vis randu kur kitur išleist... doh.gif  Nu kažkada susiruošiu. Gal kitą pavasarį, o gal net šį rudenį.

Atmintis apgavo - po pusės metų pirmą kartą apsilankyt jie niekaip nesiūlo. Net ne formaliai... mirksiukas.gif

O kokia prasmė po tiek laiko ten važiuot? Viskas, kas galėjo įvykt, įvyko. Nebepakeisi, juolab, ragena galutinai lopinį "sugydo" per 8-10 mėn. Šaukštai po pietų, kitaip tariant. Dabar jau pakanka bendrosios praktikos oftalmologo apžiūros.
Beje, buvau med.komisijoje dėl vairuotojo pažymėjimo. Kategorijos autobuso ir krovininio. Jokių problemų - praėjau kaip "ledas"... O matavo akispūdį, spoksojo į akies dugną, žiūrėjo reakciją. Viskas "ales normales".

Todėl, linkiu ir toliau leist pinigėlius ten, kur randat naudingiau ir prasmingiau... Pvz, alui... biggrin.gif
Atsakyti
Tai va. Uzsiregistravau ketvirtadieniui 12 val i Minsko klinika. Iki isvaziavimo dabar reikia pasidaryt pasa ir viza biggrin.gif Tikiuosi spesiu biggrin.gif
Atsakyti