Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

sena tema
user posted imageKam smalsu
Atsakyti
o kaip nuotaikos kitose istaigose? mes labai abejojam ar kitamet savivaldybe musu projektui skirs pinigu, kad tiek pat nebus tai jau aisku, jau pernai vos iskovojo mums sena biudzeta...
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 07 09, 16:59)
kazkaip miegam, bet vat po truputi, po truputi judam bigsmile.gif
as pvz noriu magistra, ne, ne tiek magistar, kiek spec. profesines studijas, zadu tobulintis ax.gif


na aš ir galvoju apie magistrą,reiks kitą sav. vežti dok. į Riomerį gal pavyks įstoti g.gif
QUOTE(egliosha @ 2009 07 09, 18:29)
o kaip nuotaikos kitose istaigose? mes labai abejojam ar kitamet savivaldybe musu projektui skirs pinigu, kad tiek pat nebus tai jau aisku, jau pernai vos iskovojo mums sena biudzeta...

na kiek matau Kaune situacija labai prasta,vaikų dienos centram savivaldybė neskyrė pinigėlių...na kaip ir visa mūsų valstybė-atima iš tų,kam labiausiai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 09, 20:02)
na aš ir galvoju apie magistrą,reiks kitą sav. vežti dok. į Riomerį gal pavyks įstoti g.gif

na kiek matau Kaune situacija labai prasta,vaikų dienos centram savivaldybė neskyrė pinigėlių...na kaip ir visa mūsų valstybė-atima iš tų,kam labiausiai reikia doh.gif

bet kad ir brangu studijuot megistra, jei aiksu, neakivz ar pan g.gif doh.gif

mane siutina per zinias isgirdus, kad biudzetininkams, tarp ju ir mes, mazins 5% algas box.gif umn.gif
Atsakyti
gerai kad nevercia imt neapmokamu atostogu... mes is viso pesimistiskai nusiteike, nes siemet nei is jungtiniu tautu negavom nieko, nors projektas nedidelei sumai tebuvo. pernai savivaldybe optimistiskai maste kad vienas zmogus eis dirbt maziau nei puse etato vienas su narkomanais(ko saugumo sumetimais labai nerekomenduoja) doh.gif tai ka siemet pasiulys tada blink.gif sviecias, kad be darbo liksim unsure.gif
Atsakyti


QUOTE(Obuolinė @ 2009 07 09, 20:11)
bet kad ir brangu studijuot megistra, jei aiksu, neakivz ar pan g.gif  doh.gif

mane siutina per zinias isgirdus, kad biudzetininkams, tarp ju ir mes, mazins 5% algas box.gif  umn.gif


Na kainos tai virš 3000 už metus( na bent jau taip supratau),na manau už magistrą kaip ir normaliai....nes pasižiurėjau kaip kitur kainos sukilę(na ta prasme bakalauro studijos blink.gif ,kad ir tose pačiose kolegijose,tai baisu)
QUOTE(egliosha @ 2009 07 09, 20:38)
gerai kad nevercia imt neapmokamu atostogu... mes is viso pesimistiskai nusiteike, nes siemet nei is jungtiniu tautu negavom nieko, nors projektas nedidelei sumai tebuvo. pernai savivaldybe optimistiskai maste kad vienas zmogus eis dirbt maziau nei puse etato vienas su narkomanais(ko saugumo sumetimais labai nerekomenduoja) doh.gif tai ka siemet pasiulys tada blink.gif sviecias, kad be darbo liksim unsure.gif

Labai jau tragiška situacija,kaip ir visur,nėr ką norėti
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 09, 22:43)
Na kainos tai virš 3000 už metus( na bent jau taip supratau),na manau už magistrą kaip ir normaliai....nes pasižiurėjau kaip kitur kainos sukilę(na ta prasme bakalauro studijos  blink.gif ,kad ir tose pačiose kolegijose,tai baisu)
Labai jau tragiška situacija,kaip ir visur,nėr ką norėti

matyt klaidinga kaina kazkas pasake, nes dabar testines soc.darbo klaipedos universitete 2000 uz semestra blink.gif (as dar mokejau 1500, nuskilo, kad stojau kol nebuvo tu reformu). bet jei tokia kaip sakai tai dar puse velnio butu
mes nesinervinam baisiai, turim atsargini varianta blogiausiam atvejui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 07 09, 22:54)
matyt klaidinga kaina kazkas pasake, nes dabar testines soc.darbo klaipedos universitete 2000 uz semestra blink.gif (as dar mokejau 1500, nuskilo, kad stojau kol nebuvo tu reformu). bet jei tokia kaip sakai tai dar puse velnio butu
mes nesinervinam baisiai, turim atsargini varianta blogiausiam atvejui blush2.gif

tinklalapį pas juos kaina tokia parašyta,na važiuosiu dok.vežti,tai bus matyt g.gif Bet šiaip tai už metus dažniausiai rašo kainą
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 09, 23:04)
tinklalapį pas juos kaina tokia parašyta,na važiuosiu dok.vežti,tai bus matyt g.gif Bet šiaip tai už metus dažniausiai rašo kainą

tikrai nezinau kiek raso 4u.gif nuvezus dokumentus turetu duoti lankstinuka su siulomu studiju kainom, idomu, kiek riomery praso
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 07 09, 23:29)
tikrai nezinau kiek raso 4u.gif nuvezus dokumentus turetu duoti lankstinuka su siulomu studiju kainom, idomu, kiek riomery praso

tai čia tiek riomerį ir yra...3055( na ir rašo,kad metinė) socialinis,nes aš riomerin ir noriu,kitur kažkaip netraukia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma1978: 09 liepos 2009 - 22:52
QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 09, 23:49)
tai čia tiek riomerį ir yra...3055( na ir rašo,kad metinė) socialinis,nes aš riomerin ir noriu,kitur kažkaip netraukia blush2.gif


dar tik paduoti ruošiatės? hmm, KU jau šiandien laiko stojamąjį egzaminą, kas ne iš soc darbo nori soc darbo magistro smile.gif
kaip gerai, kad man tie visi vargai jau praeiti ir net spėjo užsimiršti per tuos kelis metus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inspektorer: 10 liepos 2009 - 08:51
QUOTE(inspektorer @ 2009 07 10, 09:50)
dar tik paduoti ruošiatės? hmm, KU jau šiandien laiko stojamąjį egzaminą, kas ne iš soc darbo nori soc darbo magistro smile.gif
kaip gerai, kad man tie visi vargai jau praeiti ir net spėjo užsimiršti per tuos kelis metus  thumbup.gif

tai čia dokumentus į magistrą iki 18dienos galima paduoti,aš kaip visada pavyzdingai ruošiuosi nuo pat pradžių,bet vežu paskutinę sav. lotuliukas.gif Aš tai toliau tęsiu savo soc. darbo kryptimi,nenoriu labai mėtytis ax.gif
Na an ir pasimiršo beveik jauduliukai prieš sesijas,bet vis kažkaip norisi,kažko trūksta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma1978: 10 liepos 2009 - 13:15