Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

QUOTE(Berry22 @ 2011 11 08, 17:52)
Parodysiu ir aš ką pasiūnu smile.gif


Šaunuolė thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif šiaip tik mažąjam savo ir draugių vaikučiams siūvu , kitiems dar bijau , nors baigusi siuvimą esu tik daug metų nesiuvau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Berry22,2011 11 08, 18:52]
Parodysiu ir aš ką pasiūnu smile.gif

Super, labai labai! Gal kartais ir iskarpas turite kelnyciu?
Atsakyti
QUOTE(Aukses_mamyte @ 2011 11 07, 11:32)
aciu  4u.gif
supratau, o siula irgi reikia rinktis kazkoki tai specialu ? nes pavyzdziui trikotazas tamposi, o paprastas siulas ne, tai kai bandau siuti paliava gaunasi blush2.gif  g.gif  dar skaiciau kad ir adatos reikia specialos, bukesniu galu

user posted image
va kaip man negraziai gaunasi , kita puse irgi susivelusi gaunasi  unsure.gif  siuvau su universalia adata 80, gal plonesne rinktis ?

siulo spec nereikia, adatos irgi nebutinai, S siules yra trikotazines, nes siuva mazdaug tikiu principu: 2 dygsniai pirmyn, 1 atgal. is tos nuotraukos mazai ka suprantu. Tos siules skirtos 2 medziagos krastams siusiuti (ir nukirpti likusi krasteli palei siule). Bet siule neturetu buti susivelus. Yra kitos forumo temos apie siuvimo masinas ir pan. O siaip ir paprastas zigzagas tamposi.
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2011 11 14, 12:08)
siulo spec nereikia, adatos irgi nebutinai, S siules yra trikotazines, nes siuva mazdaug tikiu principu: 2 dygsniai pirmyn, 1 atgal. is tos nuotraukos mazai ka suprantu. Tos siules skirtos 2 medziagos krastams siusiuti (ir nukirpti likusi krasteli palei siule). Bet siule neturetu buti susivelus. Yra kitos forumo temos apie siuvimo masinas ir pan. O siaip ir paprastas zigzagas tamposi.



4u.gif 4u.gif 4u.gif
aciu, jau susidraugavau su trikotazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės,
visų pasiūti rūbeliai tiesiog pasakiški wub.gif
Man labai reiktų jūsų pagalbos 4u.gif 12 metų dukrai reikia į mokyklą pasiūti suknelę iš baltos tokios kaip paklodė medžiagos. Gal galėtų kas patarti ar įmesti kokių pavyzdėlių lengvo sukirpimo suknyčių. Reikia kažko paprasto, bet įdomaus. Nesu siuvėja, tad teks improvizuoti doh.gif Net nežinau blush2.gif
Atsakyti
user posted image user posted image


parsisiusti
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2011 11 16, 22:40)


O tai galima parsisiusti tik zurnala skenuota? Maciau ir puslapyje kazkur yra, galima pavartyti...bet gi iskarpu tai neparsisiusi? Ar as kazko nezinau dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2011 11 16, 22:50)
O tai galima parsisiusti tik zurnala skenuota? Maciau ir puslapyje kazkur yra, galima pavartyti...bet gi iskarpu tai neparsisiusi? Ar as kazko nezinau dar g.gif

Tik ką parsisiunčiau pagal šią nuorodą (ačiū, katcia 4u.gif ) - yra ir iškarpos, reikia tik atsispausdinti ant A4 formato lapų ir susiklijuoti (nors tikslumas matyt kažkiek vis tiek nukenčia mastau.gif - dar nesu bandžiusi)
Atsakyti
Sveikutes, gal galite imesti kokia iskarpos nuorada suknytes (snaige busim), tai man paprastos reikia, kad kuo lengviau iskirpti ir pasiuti. Aciu
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 12 15, 13:08)
sveikutes,mane domina gal zinot is kokiu medziagu ir kaip reikia padaryti tokia juostele mazylei? blush2.gif
user posted image

sveiki as tai tokias juosteles gaminu is sęnu nenaudojimu petkelnyciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, prisiziurejau cia visokiu grozybiu... smile.gif O as savo mazylei pasiuvau batukus - slepetes po namus vaikscioti, kad kojytems silta butu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kibirkstele*: 24 lapkričio 2011 - 15:20