Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

Sveikos mamytes 4u.gif

Patarkite kokie yra veiksmingi kremukai bei kaukes aplink akis. Kadangi tos RAUKSLYTES gadina visa vaizda verysad.gif

Labai lauksiu jusu patarimu mirksiukas.gif



Atsakyti
Apie VEIKSMINGUS kremus bei kaukes gal kitos patars (mano jau ne tas amžius, kad kremai raukšles išlygintų), tongue.gif bet ekstriniams atvejams būna specialių tepalų/skysčių/serumų, panaikinančių raukšles... deja, neilgam. Pati turiu ir naudoju (ne kasdien, tik svarbesniems įvykiams, susitikimams, posėdžiams, vakarėliams...) Dioro serumą Capture R-Flash. thumbup.gif Poveikis TIKRAI yra, bent jau kelioms valandoms. Naudojasi labai ekonomiškai (visam veidui 3 lašai, paakiams gana ir vieno), bet vis tiek bjaurybė brangus... tik kad buvau gavus dovanų čekį kosmetikai, tai leidau sau pasišvaistyt... Kiek žinau, yra kitų firmų pigesnių (pvz., Avon), bet nebandžiau ir nežinau...
Šiaip jau būtų įdomu, ar dažnas tokių dalykų naudojimas neturi kokio visai priešingo poveikio, gal laikui begant oda be tos priemonės išvis atrodys kaip naginė... lotuliukas.gif Gal kada čia Prieblanda užsuks, tai pasakytų, ji viską žino kosmetikoj... thumbup.gif
Atsakyti
Jau užsukau biggrin.gif

Teisingai sakot, kad tų priemonių poveikis trumpalaikis. O dėl pripratimo... kol kas tokią nuomonę tik SM radau rolleyes.gif Tai galvoju, kad niekas ten prie nieko nepripranta, juo labiau, kad tos "antiraukšlinės" priemonės paprastai orientuojasi į ką nors vieną, pvz., skatina tik kolageno arba tik elastino gamybą, nors odai reikia abiejų. Galbūt todėl ir pasireiškia tas "pripratimas", kai oda gauna kažko vieno, bet kito trūksta. Bet čia tik mano pafantazavimai rolleyes.gif

O galynėjimasis su raukšlėmis pirmiausiai susiveda į jų prevenciją. Jei jau raukšlės atsirado, iš esmės padėti gali tik chirurgai (operaciaj arba botulino injekcijos). Visa kita - laikinas poveikis.
Atsakyti
Ačiū, Prieblanda, kad esat su savo nusimanymu ten ir tada, kur prireikia 4u.gif

Toks kilo pamąstymas - prevencinam mes tas raukšles prevencinam, o kas žino, kokį tai duoda efektą? Gaila, kad negali savęs palygint "prevencinusios" ir neprevencinusios"... Kiek per gyvenimą pinigų sukišam į tuos kremus kaukes losjonus, saulės saugomės, vandenį pliaupiam, nerūkom negeriam (bent jau stengiamės saikingai lotuliukas.gif )... Įdomu, ką/ar iš viso ką nors tai duoda? Lygint skirtingas moteris neteisinga - viena be jokių kremų pliaže visą vasarą drybsodama gali turėt gražesnę odą už kitą, labai ją puoselėjančią, bet tai nieko neįrodo... tik kad svarbiausi dalykai užrašyti genuose, o jei nepatinka - eik pas chirurgus, kaip Prieblanda ir sako...
Velniai nematė tų raukšlių; kai numirsiu sulaukus 90 metų, nors niekas neraudos, kad "tokia jauna graži numirė" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2007 02 19, 13:48)
Ačiū, Prieblanda, kad esat su savo nusimanymu ten ir tada, kur prireikia  4u.gif

Toks kilo pamąstymas - prevencinam mes tas raukšles prevencinam, o kas žino, kokį tai duoda efektą? Gaila, kad negali savęs palygint "prevencinusios" ir neprevencinusios"... Kiek per gyvenimą pinigų sukišam į tuos kremus kaukes losjonus, saulės saugomės, vandenį pliaupiam, nerūkom negeriam (bent jau stengiamės saikingai lotuliukas.gif )... Įdomu, ką/ar iš viso ką nors tai duoda? Lygint skirtingas moteris neteisinga - viena be jokių kremų pliaže visą vasarą drybsodama gali turėt gražesnę odą už kitą, labai ją puoselėjančią, bet tai nieko neįrodo... tik kad svarbiausi dalykai užrašyti genuose, o jei nepatinka - eik pas chirurgus, kaip Prieblanda ir sako...
Velniai nematė tų raukšlių; kai numirsiu sulaukus 90 metų, nors niekas neraudos, kad "tokia jauna graži numirė" lotuliukas.gif


Na gal ne viskas taip beviltiška, bet... biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi taip manau , kad visos priemonės yra laikinos, bet pati vis tiek naudoju krema nuo raukšlių firmos čiorny žemčiug nebrangi ir nors tai laikina , bet vis tiek naudoju , o gal nereikėtu taip kreipti dėmesio juk mums ne 16 metų, kaip pasižiūriu į veidrodi visai nieko atrodau ir su nežymiom raukšlelėm..... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklaust, nuo kiek metų patartut naudoti paakiams kremą nuo raukšlių? Man 23-eji, bet kai juokiuosi, tai jau labai gilios tos raukšlelės aplink akis, kai nesijuokiu - nelabai jų matyt. Bet gal jau reiktų imtis priemonių, kad jos neįsirėžtų? g.gif
Atsakyti
Sveikos, man 25m. ir pas mane namazai raukslyciu, pradejau nerimauti... g.gif Isigyjau Lancome kremuka paakiams nuo rauksliu blink.gif tepu kiekviekviena diena ryte ir vakare, ziuresiu ar pades... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strakalas @ 2007 03 26, 19:21)
Sveikos, man 25m. ir pas mane namazai raukslyciu, pradejau nerimauti... g.gif  Isigyjau Lancome kremuka paakiams nuo rauksliu blink.gif  tepu kiekviekviena diena ryte ir vakare, ziuresiu ar pades... smile.gif


Na tai pranesk kaip padejo smile.gif
As tai dar girdejau, kad per anksti ir neverta pradet tepliot, nes paskui oda islempa ir pati nebegamina reikalingu medz., ar panasiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(wahaha @ 2007 03 26, 20:59)
Na tai pranesk kaip padejo  smile.gif
As tai dar girdejau, kad per anksti ir neverta pradet tepliot, nes paskui oda islempa ir pati nebegamina reikalingu medz., ar panasiai  g.gif


Nesąmonė schmoll.gif Logika ta pati kaip nevalgyti daržovių, nes ateityje organizmas pripras ir nesugebės pasisavint vitaminų doh.gif
Atsakyti
Pora menesiu naudoju AVon paakiu seruma nuo 25 metu. Bet kol kas jokio efekto nematau ax.gif Kartais net atrodo, kad po nakties man tu rauksliu dar padaugeo verysad.gif
Atsakyti
Man smulkių mimikos raukšlių apie akis atsirado artėjant prie trisdešimt ax.gif Tikrai jų neišvengsiu - markstausi, šypsausi, išraiškos nekontroliuoju smile.gif Dabar stengiuosi pakankamai miegoti, gerti daugiau skysčių ir naudoti paakių kremus odai drėkinti. Viskas. Aišku, raukšlės nedingo, bet ir neblogėja. Botulino kol kas nesiruošiu leistis - man tai baisiai atrodo tos moteriškės, kurių veidai kaip pas barbes doh.gif
Atsakyti