Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

user posted image

SENOJI TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytea: 14 liepos 2009 - 13:03
turiu rimel svytejima, labai prasta. gavau dovanu...
dar turiu dior dregna, smagus. bet vasarai per riebus. ka galit parekomenduot, en tokio jau brangaus ir biraus, gal net rutuliukus?
Atsakyti
As nusipirkau is SM Limituotos Estée Lauder kolekcijos "Brilliant Shimmer" All-Over Powder - Nr.03 Coral Sand. Dar manes nepasieke, bet labai jau norisi isbandyti bigsmile.gif . Gal turite kas toki ? Kokie ispudziai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiva: 23 liepos 2009 - 15:15
As turejau,visai fainas...... Naudojau ir kaip seselius atskiras spalvas. Tik pardaviau,nes spalva man pasirode,kad man netinka. Nors visi sake,kad atrodo gerai, norejau rozinio atspalvio tuputi.
Atsakyti
Naudoju TBS va toki :

user posted image

Atspalvis Blush.

Labai patinka wub.gif
Atsakyti
O juos naudojate ir diena ? Ar tik vakariniam makiazui?
Atsakyti
Naudoju ir diena vos vos.
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 07 23, 16:14)
Estée Lauder "Brilliant Shimmer" All-Over Powder - Nr.03 Coral Sand.


Turiu butent sia spalva, svytejimas grazus, toks aukso spalvos ax.gif
Atsakyti
user posted image
Man pas sita mergina veidas labai graziai svyti bigsmile.gif Idomu kas suteiktu toki efekta?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 07 29, 17:59)
user posted image
Man pas sita mergina veidas labai graziai svyti  bigsmile.gif Idomu kas suteiktu toki efekta?



o tai visu giriami meteoritai nesuteikia?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 29, 23:48)
o tai visu giriami meteoritai nesuteikia?


suteikia smile.gif bet tas svytejimas yra labai delikatus, lyg butu is vidaus, pazviezina veiduka, ir lyg em.... kaip cia aprasyt... na vienuzodziu nera jis toks blizgus, ar dregnai-blizgus kaip sitos nuotraukoj.
et, bet pas mane klasikiniai, gal kokie proginio leidimo meteoritai ir bus ypatingai blizgus
bet manau cia koks ypatingas shimmeris, ir tik ant t.t. vietu pritemta (skruostikauliai, po antakiais, smakras, gal kiek ant kaktos)
O meteoritais gali pagyvinti visa veiduka (bent jau mythic'ais) nebijant kad atrodysi kaip blizgantis blynas
Atsakyti
QUOTE(absinthfaerie @ 2009 07 30, 01:54)
suteikia smile.gif bet tas svytejimas yra labai delikatus, lyg butu is vidaus, pazviezina veiduka, ir lyg em.... kaip cia aprasyt... na vienuzodziu nera jis toks blizgus, ar dregnai-blizgus kaip sitos nuotraukoj.
et, bet pas mane klasikiniai, gal kokie proginio leidimo meteoritai ir bus ypatingai blizgus
bet manau cia koks ypatingas shimmeris, ir tik ant t.t. vietu pritemta (skruostikauliai, po antakiais, smakras, gal kiek ant kaktos)
O meteoritais gali pagyvinti visa veiduka (bent jau mythic'ais) nebijant kad atrodysi kaip blizgantis blynas


Jei is limituotu meteoritu, tai manyciau toki efekta duotu 'gold temptation' arba 'winter radiance'. O jei megstat nesausas priemones, tai rekomenduoju Benefit firmos highlighter'i - spalvytes tik tiksliai nepasakysiu, nes vis maisau, bet internete rasit, kuri artimesne ('moon beam' ar pan pavadinimas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 30 liepos 2009 - 03:39