Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

Pries kokius metus ar daugiau tepdamasi kremuku kojyte uzciuopiau slaunies uzpakalineje dalyje kazkoki nedideli sukietejima. Pasiskaiciau medicinines literaturos ir nusprendziau, kad man limfoma ar kazkas panasaus. unsure.gif Vienu zodziu, pradejau ruostis mirciai laugh.gif

Netrukus sveciavomes pas giminaiti chirurga, kuriam parodziau savo beda ir paklausiau, ar tai vezys. Tas gerai apciupinejo, skaniai nusijuoke ir pasake, kad nera ko rupintis, tik riebalinio audinio liaukute uzsikimsus.

Dabar ziuriu, kad tas guziukas jau padidejes ir net vizualiai siek tiek matosi. unsure.gif Ar man ji pjaut reiktu, a tept kuo nors, ar i onkologini begt? ohmy.gif
Atsakyti
Nuo vaikystes kaireje puseje ties kaklo viduriu uzciuopiu nedideli slankiojanti guziuka. Kazkodel i ji nekreipdavau demesio. Bet va per paskutinius keturis menesius jis jau kelis kartus laaaabai padidejo - beveik kaip puse kiausinio. Po savaites susitraukia. Ar galiu buti rami, kad cia tik lifmazgis? Ar visgi reikia reikalauti siuntimo i onkologini?
Atsakyti
Asmeniškai aš tai nelabai žinau, bet tokių slankiojančių guziukų buvo ir pas mano mamą, tai ji berods juos išsipjovė, pas vaikiuką savo užčiuopiu, bet kai jis dar nedidėja, tai ir palikau tai ramybėj. Geriausia yra nueiti ir išsitiri ir tada bus pačiai ramu. Visgi jei jis duoda apie save žinoti (tai mažėja, tai didėja g.gif )
Atsakyti
net jeigu tai tik padidejes limfmazgis-tai nera normalu-puse kiausinio blink.gif , reiskia organizmas turi infekcija. butina ir skubiai pas gydytoja. o gal tai kas nors rimciau ohmy.gif , nedelsk
bet kad limfmazgis ne ties kakklo viduriu g.gif o biski zemiau ausies po apatiniu zandikauliu
reikalauti i onkologini nezinat priezasties visai nereikia, pas bendros praktikos daktariuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babarskas: 06 spalio 2004 - 15:02
As galvoju , kad tai limfmazgiai padideje , bet reikalinga gert vaistus ,kuriuos skiria gydytojas , nes mano vaikui buvo slankiojantys guzeliai tai mes 2 men. gerem tabletes .
Atsakyti
tiksliausiai tai pasakys gydytojas, kažkas ir mane panašiai buvo, iš pradžių iškilo votis ant lūpos, po to sureagavo limfmazgiai ant kaklo ir ištino iki delno dydžio kairėj kaklo pusėj, kad net pasukt kaklą buvo sunku, tada nuėjau konsultuotis pas chirurgą ir šis pasakė, kad gali tekti operuoti , tai pagauldė į 3 ligoninę, kadangi buvau pradėjus gerti antibjotikus, limfmazgis nespėjo supūliuoti ir operuoti nereikėjo, atliko kaklo šildymus, dėjau salicilio spirito kompresus ant kaklo ir toliau gėriau antibjotikus, tai va kaip buvo
Atsakyti
ir aš turiu tokią problemėlę, tik ant rankos, žasto srity taip pat nieko nesugalvoju kaip čia pasielgti ir kur kreiptis, kaip gydyti, o gal nieko nereikia daryti?man jau matosi, guzelis kažkur apie 1 cm.Tad kas žinot kas tokiu atveju daroma, patarkite.
Atsakyti
pas mane taip pat yra -pažastyje.kai buvau onkologinėj ligoninėj tai sakė kad tai riebalinis darinys,operuot neverta nes vėl atsinaujina.
Atsakyti
QUOTE (fright @ 2004 10 25, 19:47)
taigi bisky susizinojau info apie juos.cia turbut bus limfmazgiai.kaip juos reik gydyt?ar kas dar cia panasuas kas gali but?gal kokios riebalines liaukos ar ka?

butinai kreipkis pas gydytoja, gal tai infekcija parinkus tinkamus antibiotikus ar kitus vaistus nustosi nervintis.

mano vyrui kirksnyje irgi buvo guzelis, tai pasirodo buvo infekcija, kuri prsidejo nuo nutrinto kojos pirsto. dejo netinkamus vaistus ir ji neisejo i virsu o uzblokuota kilo i vidui kojos i virsu, bet jam tuo metu buvo l.auksta kuno temperatura.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrute: 26 spalio 2004 - 10:53
Reiskia, merginos,kad greiciausiai gyvensim biggrin.gif
Atsakyti
o man guzas apie 1-2 cm nuo ausies ant zando iskilo, bet toks giluminis, tikrai ne spuogas ir juda.
tai jau ciuozt pas gydytoja? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija26 @ 2005 02 21, 15:22)
o man guzas apie 1-2 cm nuo ausies ant zando iskilo, bet toks giluminis, tikrai ne spuogas ir juda.
tai jau ciuozt pas gydytoja? sad.gif



Oi gerbiamoji ir nieko nelauk, tik varyk pas gydytoja, kad paskui netektu gailetis sad.gif
Atsakyti