Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

SVEIKI SUSIRINKĘ DAR VIENOJE TEMELĖJE 4u.gif
IR TOLIAU DALINAMĖS ĮSPŪDŽIAIS, DŽIAUGSMAIS, VARGAIS BEI SKAUSMAIS gossip.gif
TIK ČIA RENKASI ŠAUNIAUSI ŽMONĖS, TIK ČIA ŠILČIAUSI PAŠNEKESIAI, TIK ČIA

NUOŠIRDI PAGUODA
wub.gif

KELIĄ LINK HOLIVUDINĖS ŠYPSENOS KANTRIAI KELIAUJANČIŲ SĄRAŠIUKAS wub.gif


user posted image

SENĄ TEMĄ GALITE RASTI PASPAUDĘ ČIA rolleyes.gif




NAUJOKAI PAS MUS PRIIMAMI ŠILTAI, TAD JEI NORITE TAPTI MŪSŲ DRAUGIŠKOS KOMANDOS NARIU, TAI PADARYTI NEBUS SUDĖTINGA!!! thumbup.gif
JEI NORITE PATEKTI Į MŪSŲ SĄRAŠIUKĄ, PARAŠYKITE VISUS SAVO DUOMENIS IR KITOJE TEMOJE BŪTINAI IŠVYSITE SAVE thumbup.gif
Atsakyti
persikeliame i naujus namucius 4u.gif uj pridejau foto i fotki.com blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 22, 16:51)
fotki.com yra su ruzavom wink.gif as per visa laika kiek nesioju breketus tai turejau; ruzas, violetines ir zalias biggrin.gif


Nu va matai nedazlibinau lotuliukas.gif Violetiniu as irgi nooooriu unsure.gif Ziauriai ji man patinka bet kaip pirmam kartui tai dejaus megstamiausia spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 17:57)
Nu va matai nedazlibinau lotuliukas.gif  Violetiniu as irgi nooooriu unsure.gif  Ziauriai ji man patinka bet kaip pirmam kartui tai dejaus megstamiausia spalva biggrin.gif

man tai ruzava labai patiko ir ja dejausi beveik visada, tik poto ikalbejo uzsidet zalias wink.gif tai jau antra karta su zaliom.. ryt uzdes apacia tai busiu su visa zalia burna biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O tau visada gumytes dejo?Nes mano draugei tai ir vielutes kazkokias ir tada gumyciu nededavo.Idomu nuo ko priklauso ar deda gumeles ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 18:19)
O tau visada gumytes dejo?Nes mano draugei tai ir vielutes kazkokias ir tada gumyciu nededavo.Idomu nuo ko priklauso ar deda gumeles ar ne g.gif

na man per beveik metus visada dejo gumytes smile.gif ir kiekviena karta keite thumbup.gif
Atsakyti
As irgi taip noriu biggrin.gif O drauge jau prigasdino,nesidziauk nes kaip man turetu vielutes det unsure.gif O gumeles jai tik pora kart buvo uzdeje ax.gif Viena kart turejo tokias sviesiai zydras tai sake nuo maisto nusidaze ir pasidare kai mano salotines lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos dar vienoje naujoje temeleje 4u.gif aciu Achilles uz tai, kad idejo tiek laiko ir pastangu sukurti mums toki grozi 4u.gif

paziurejau naujas Justytes nuotraukytes, labai jau is tolo daugumoj nuotrauku tie breketukai su gumytem, o ten kur is arti su rozinem (o gal sviesiai violetinem) tai labai grazu thumbup.gif
kas ten per lialia, ar tavo??
Papildyta:
o jau blakstienos pas Katytes pupa, ar matet, kaip padazytos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 15:28)
As irgi taip noriu biggrin.gif  O drauge jau prigasdino,nesidziauk nes kaip man turetu vielutes det unsure.gif  O gumeles jai tik pora kart buvo uzdeje ax.gif  Viena kart turejo tokias sviesiai zydras tai sake nuo maisto nusidaze ir pasidare kai mano salotines lotuliukas.gif


aha, galima bandymus daryti su tom gumytem, valgyti ivaru dazanti maista ir laukti spalvu rezultatu smile.gif gal kokia stebuklinga spalva nusidazys smile.gif tik atsargiai reik, kad kokia murzina spalva nesigautu, po to nei siaip nei taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 22 liepos 2009 - 17:07
QUOTE(ajaja @ 2009 07 22, 19:06)
sveikos merginos dar vienoje naujoje temeleje  4u.gif aciu Achilles uz tai, kad idejo tiek laiko ir pastangu sukurti mums toki grozi  4u.gif

paziurejau naujas Justytes nuotraukytes, labai jau is tolo daugumoj nuotrauku tie breketukai su gumytem, o ten kur is arti su rozinem (o gal sviesiai violetinem) tai labai grazu  thumbup.gif
kas ten per lialia, ar tavo??
Papildyta:
o jau blakstienos pas Katytes pupa, ar matet, kaip padazytos  wub.gif
Papildyta:
aha, galima bandymus daryti su tom gumytem, valgyti ivaru dazanti maista ir laukti spalvu rezultatu smile.gif  gal kokia stebuklinga spalva nusidazys  smile.gif  tik atsargiai reik, kad kokia murzina spalva nesigautu, po to nei siaip nei taip  doh.gif

o man patinka spalvotos gumytes wink.gif bet ruzavos labiausiai patiko wink.gif
na jau na jau, aisku ne mano, dar per jauna as but mamyte smile.gif o dar kai vaikelis ne kudikis tai isvis biggrin.gif cia mano seses dukryte smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 22, 16:11)
o man patinka spalvotos gumytes wink.gif bet ruzavos labiausiai patiko wink.gif
na jau na jau, aisku ne mano, dar per jauna as but mamyte smile.gif o dar kai vaikelis ne kudikis tai isvis biggrin.gif cia mano seses dukryte smile.gif wub.gif


as ir galvojau, kad dar jauna, bet visaip gi gyvenime buna, uztai ir paklausiau ax.gif

o ruzavos nenusidazydavo nuo maisto, jos atsparesnes nei baltos??
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 22, 19:14)
as ir galvojau, kad dar jauna, bet visaip gi gyvenime buna, uztai ir paklausiau  ax.gif

o ruzavos nenusidazydavo nuo maisto, jos atsparesnes nei baltos??

nia dar ne mamyte as thumbup.gif
taip, jos man niekada nenusidaze tik kadangi kas du men einu i paverzimus tai paskutinem dienom jos tokios blankesnes atrodo, bet is toli nesimato ir niekam siaip nesimato, nebent tik paciai sau, prie veidrodzio kai issisiepi ir is arti paziuri biggrin.gif tada imanoma pamatyti skyrtuma biggrin.gif 4u.gif
ir beje visose ft fotki.com as su ruzavom gumytem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 22 liepos 2009 - 17:19
QUOTE(ajaja @ 2009 07 22, 14:53)
o kodel rinkaisi paprastus?? ka ji sake, koks skirtumas tarp damon ir paprastu metaliniu??

dabar neturiu laiko, veliau prisijungsiu ir pasakysiu ka sake ir koks mano sprendimas buvo smile.gif as cia tarp kitko kazkada ir rasiau smile.gif
Atsakyti