Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2009 09 14, 22:44)
Aišku. Nežinojau. 4u.gif
Aktualu? biggrin.gif


aha biggrin.gif labiau norejom i svirpliuka, bet ten is vis be sansu, tai pasilikom boruzelej uzsirase,tai vis galvoju ar ner jis labai baisus ir ar imanoma ten bent kokias budais patekt, nes nesvarbu kad saviski uzrasiau tik gimusi, bet eilej irgi esam neaisku ten kelinti doh.gif o dar tokia optimiste, kad noreciau nuo nauju ten jau vest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 09 14, 23:47)
aha  biggrin.gif labiau norejom i svirpliuka, bet ten is vis be sansu, tai pasilikom boruzelej uzsirase,tai vis galvoju ar ner jis labai baisus ir ar imanoma ten bent kokias budais patekt, nes nesvarbu kad saviski uzrasiau tik gimusi, bet eilej irgi esam neaisku ten kelinti doh.gif o dar tokia optimiste, kad noreciau nuo nauju ten jau vest ax.gif

Na, nieko blogo apie "Boružėlę" nesu skaičiusi.
Šiaip, sėdedama namie nieko nesužinosi. Turi nueiti pas direktorę, tada sužinosit kelinti eilėje esat. o nuo Naujų metų vesti galėsi tik tuo atveju, jei bus vietos grupėje, nes grupės sudaromos dar gegužės mėnesį, ir jei jos pilnos, taviškio nrbus, kur dėti.
Šiaop, internete parašyta, kad laisvų vietų nėra, bet gali taip nutikti, kad kokia mama nebeves saviškio, nes šiam nepavyks adaptuotis, tai ir atsiras laisva vieta.
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2009 09 14, 20:10)
o kodėl iki puse šešių dirba, juk iki 18.00 dirba darželiai  g.gif

nebūtinai.

QUOTE(ezra @ 2009 09 14, 20:16)
Mūsiškis dirba iki 17.30, o paskui pailgintos darbo dienos grupė iki 19 val.
Dar ir darbo pradžia tokiu atveju skiriasi.

mūsų irgi. Pradeda 7,30. o prailginta iki 18,30
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 15, 11:25)
nebūtinai.
mūsų irgi. Pradeda 7,30. o prailginta iki 18,30

Mūsiškis tai nuo 7 val. dirba.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 15, 10:16)
Na, nieko blogo apie "Boružėlę" nesu skaičiusi.
Šiaip, sėdedama namie nieko nesužinosi. Turi nueiti pas direktorę, tada sužinosit kelinti eilėje esat. o nuo Naujų metų vesti galėsi tik tuo atveju, jei bus vietos grupėje, nes grupės sudaromos dar gegužės mėnesį, ir jei jos pilnos, taviškio nrbus, kur dėti.
Šiaop, internete parašyta, kad laisvų vietų nėra, bet gali taip nutikti, kad kokia mama nebeves saviškio, nes šiam nepavyks adaptuotis, tai ir atsiras laisva vieta.


tai situs visus dalykus as kuo puikiausiai zinau biggrin.gif ji pati nelabai ka gali pasakyt, tik nieko nezinau, nieko nezinau doh.gif man idomu ar imanoma ne pagal visas eiles papult cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 09 15, 11:36)
tai situs visus dalykus as kuo puikiausiai zinau  biggrin.gif  ji pati nelabai ka gali pasakyt, tik nieko nezinau, nieko nezinau doh.gif man idomu ar imanoma ne pagal visas eiles papult cool.gif

neuprantu, kas ten per direktorė.
Kaip ji gali nežinoti? Juk mato, kiek eilėje, keik išbrauktų. Mato, kelinti esat, mato, kiek vaikų išeis į darželio grupes, kiek lasvų vietų liks lopšį. Tai ir nesunku paskaičiuoti, ar papulsit.
O šiai dienai, juk jai irgi nesunku pažiūrėti, ar visos grupės užpildytos. Taip, ji negali žinoti, ar po Naujų atsilaisvins vieta, bet kitus dalyksu turi žinoti, juk ji direktorė.
O papulti be eilės galima. Tik reikia eiti, eiti, eiti. ir neį vieną darželį, o į visus, kurie jums nors bent kiek tinka pagal dislokacijos vietą. IngaV taip ir gavo Viliui vietą. Ir ne bet kur, o Beržely, ir be kyšių.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 15, 11:27)
Mūsiškis tai nuo 7 val. dirba.

doh.gif 6,30 pradeda.
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 15, 11:22)
doh.gif 6,30 pradeda.



blink.gif kur taip? kaip mum tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 15, 12:32)
blink.gif  kur taip? kaip mum tiktu  ax.gif

Gargžduose.
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 15, 12:22)
doh.gif 6,30 pradeda.

ne, nu aš šian tikrai trenkta. fool.gif . gi tik 7 iš namų išeinam, o daržas nuo 7,30 dirba dry.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 15, 11:33)
Gargžduose.


tooli tongue.gif

QUOTE(jovana @ 2009 09 15, 11:42)
ne, nu aš šian tikrai trenkta. fool.gif  . gi tik 7 iš namų išeinam, o daržas nuo 7,30 dirba  dry.gif



nu va as apsidziaugiua, man tokie variantai thumbup.gif nes dirbu nuo 7
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 15, 12:42)
ne, nu aš šian tikrai trenkta. fool.gif  . gi tik 7 iš namų išeinam, o daržas nuo 7,30 dirba  dry.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti