Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos

LABAI SUDOMINO KAMSTINE DANGA. NORUI SUSIDETI. PARDUOTUVEJE PARODE KAMST.DANGA - IR PASAKE KAD TAI ''PLAUKIOJANCIOS'' GRINDIS. IR DEDASI TAIP PAT, SUJUNGIANT. JAUCIU, KAD NE APIE TOKIAS KALBAMA FORUME. AR GALIMA ANT GRINDU RULONAIS DIDELIAIS KLUOTI? (MACIAU REKLAMOS PSLP.) IR DAR IMESKITE KELETA ADRESIUKU KAUNE. ACIU.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunasada: 10 gruodžio 2006 - 21:14
Ir as cia beskaitydama susidomejau kamstine danga. Nuliudino, kad Lietuvoje kogero jos buna vient tik kamscio spalvos. Ermitaze man irgi parode lentas kaip ir laminato, tik virsus dengtas kamsciu - ar cia apie toki buvo kalbama? O kaina.. 99 lt/kvadratas... doh.gif Ir man sita danga kazkaip labai jau nepatvari pasirode.. Ar klystu?
Patarkit a? blush2.gif
Atsakyti
Kaune yra ivairiu spalvu(nuo visai sviesiu baltu iki rudu ivairiu atspalviu ir nekamstines strukturos) ir dvieju tipu:klijuojasi arba sujungiant 4u.gif
mes ziurejom savanoriuose priesais bites salona netoli iki 4u.gif (lyg namu interjeras ar studija vadinasi doh.gif )
kaina virs simto 4u.gif
ten dar pasakisku tapetu yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluke @ 2006 12 11, 17:26)
Kaune yra ivairiu spalvu(nuo visai sviesiu baltu iki rudu ivairiu atspalviu ir nekamstines strukturos) ir dvieju tipu:klijuojasi arba sujungiant  4u.gif
mes ziurejom savanoriuose  priesais bites salona netoli iki  4u.gif (lyg namu interjeras ar studija vadinasi  doh.gif )
kaina virs simto  4u.gif
ten dar pasakisku tapetu yra  biggrin.gif


Del KAMSTINES DANGOS -
Aciu, mergaites, padejot. drinks_cheers.gif

Buvau, patiko. Ir issamiai paaiskino. Kainos virs 100 lt. Pasirinkimas isties nemazas. Gal kas pigiau radot (zinoma, kad ir kokybe butu gera). Ar apsimoka lakstyti po visa miesta ieskant pigiau?
Atsakyti
diskutuojame toliau cia - nauja tema
Atsakyti
Ieskojau ir as kamstines dangos tai man labai patiko "Dubingiuose" turi visokiu spalvu ir plaukiojanciu ir plytelemis ir kainos apie 100 Lt. Dar visai patiko parketlentes rausvas azuolas ir medaus spalvos berzas tai sunku nusprest ka det:)
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2004 05 12, 17:37)
Esu maciusi pas zmones nulakuota laminata. Dabar labai gailisi. Lakas nusibraize, nusimyne, o ka daryt? Cia gi ne parketas, nenuslifuosi ir nenulakuosi is naujo.


Nu mes tai jau 2 metus gyvenamsu laminatu ir jokių problemų neturim.Jis kainavo 80Lt/m2, bet paskui jį nupigino kaip antrarūšį, nes buvo kai kurios lentos brokuotos.Tai mes paėmėm šito prabangaus laminato tiesiog 5 m2 daugiau, po 40 Lt/m2 kai nupigintas gavosi.Tai jokių problemų, jokių tarpų, jokių dėmių, nieko nelakavom papildomai.Dulkės aišku kamuoliais, jei per savaitę tik kartą išplaunu.Bet tas man netrukdo gyvent. Aš pirkau Medžio centre, įmonė Asmus, tel.2785944.
o vat ofisui irgi iš ten pat pirkau, raudonmedžio laminatą, tai š kažkoks, nusitrynė kru kėdė ant ratukų žiauriai verysad.gif , bet šitas ir kainavo tik apie 20 Lt/m2
Atsakyti
Na o mes kaip zadejom taip ir issiklojom Quick-step merbau lenteliu laminatu ir kol kas labai patenkinti, nors kaina doh.gif , bet manau vertos tu pinigeliu, labai panasios i naturalias grindis, jos siaurutes trieju ilgiu lenteles su mazais tarpeliais, ir nepasakyciau kad labai tos dulkes matosi, na o virtuveje kur buvom pirke slamsta, tai tuoj reiks keist-skupus moka du kartus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AVIAV @ 2006 11 23, 00:19)
http://images20.fotk...P1010302-vi.jpg

Liko pas mus problemėlė, kokia juostele sujungti tarpą atsiradusį tarp plytelių ir medinių maumedžio grindų? Norėtusi kad labai neišsiskirtų tas sudurimas.


Aš tai vakar buvau šitoej parduotuvėje, Mažeikių varduva, Verkių 29 korp. Nerelaūs ištiesų tapetai.Bet kainos....bbrrrr blink.gif
Atsakyti
Sveikos visos. Sumasciau kad noriu kamscio grindu, bet ne bet kokiu, o graziu, idomiu, pradejau ieskoti pardaveju ir ka jus manot? blink.gif Lietuvoj ju pasirinkimas labai mazas blink.gif Prekiauja pagrinde tik "Geros grinys", bet to, ka maciau cia http://www.harveymaria.co.uk/ ne su ziburiu nerasi. Negi i Lietuva niekas dar neuzveze tookiu groziu??? unsure.gif man sitos nerealios, atrodo kaip plyteles, o siltos, naturalios, ech... kaip noreciau. O gal kur nors galima uzsakyti? kas usidure? Is kur pirke esate? Padekit 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti