Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

QUOTE(cipciukas @ 2008 12 12, 16:14)
Srove ....kiek tau tu bandeliu isejo , tiek kiek matosi ? nes as ir tik is puses normos kepsiu , bu dievai zino ar seimynai patiks , reikes paskui vienai naikinti tongue.gif

Dvylika visai nemazu bandeliu ax.gif Niekis sunaikinsit su sviestu, kaip mes, persipjovem, truputi sviestuko ir camemberto surio, niam thumbup.gif Siaip vienas nevalgyciau, nes nei saldumo, nei nieko nesijaucia, nu sakau panasios i mantingos isejo, tik sumustiniams, ar su kokia uogiene, dar prie kokios sriubos. rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 12, 19:24)
Srove, kaip siandien be ekscesu? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Ne visai nu bigsmile.gif , bet tvardausi lotuliukas.gif cool.gif

Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 12 12, 16:06)
Mūsiškės dar vioenos iškeptos ir jau vėl į pabaigą  thumbup.gif  doh.gif

Leisk, as iskepsiu dar
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Na ka .....kyla skardeleje mano " pliuskos" tongue.gif tiksliau bandeles prie arbatos , laukite vaizdelio rolleyes.gif ( jei su.....gausis , nerodysiu schmoll.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 09:07)
Na ka .....kyla skardeleje mano " pliuskos" tongue.gif tiksliau bandeles prie arbatos , laukite vaizdelio  rolleyes.gif ( jei su.....gausis , nerodysiu  schmoll.gif )

Man tos pliuskos primine is karlsono misis Frekenbok, taip juokstis pradejau. Bet kaip noreciau tu pliusku
Atsakyti
PLIUSKOS lotuliukas.gif " Bandeles prie arbatos "

Idesiu mergaitem receptuka , gal ne visos moka rusu kalba .

1 pakelis sausu mieliu ( 2 ir 1/4 arb. saukstelio )
1/4 puodelio silto vandens

1 puodelis pieno ar vandens
1/4 puodelio ( 4 did. saukstai ) sviesto
2 did saukstai cukraus
1 arb. saukstelis druskos
1 kiausinis
3 ir 1/2 - 4 puodeliai ( 500-550g.) miltu .

Mieles istirpinti siltame vandenyje .
Istirpinti ( vos, vos !!!) sviesta , cukru, druska ir piena ( 40-45 laipsiai) .
Dideliam inde ( mikseriu) paplakti tirpiny , mieles ir kiausini .
Per sieteli , po truputi isijoti miltus , maisant mediniu saukstu .
Tesla deti ant stalo ir minkyti 10 min.!!!!
Is pradziu tesla labai lips prie ranku is stalo , man po sesiu minkimo minuciu ji supuole i grazu teslos gabala wub.gif
Bet dar daminkykite iki 10 min.
Gavosu minkstute puri tesla .

Dedame ja i dubeni , aptepame sviestu ( as tepiau aliejum ) uzdengiame plevele ir ranksluosciu , lai pakyla dvigubai .
Autore rase , kad lesla buna skanesne ir puresne jeigi ji kyla leciau , ir patare ja deti i saldytuva , as taip ir padariau , ji pas mane kilo per nakti .

Ryte isemiau is saldytuvo jau iskiluse tesla bigsmile.gif
Supjausciau i 24 gabaliukus , padariau virveles po 21 cm. ja surisau i mazga , liko du ilgesni galai , viena perkisau pro skyle i apacia , o kita is apacios i virsu , islindo mazas dzibukas .

Skarda istepiau sviestu ir sudejau bandeles , palikdama 5-7 cm. tarpus .
Padejau ir laukiau kol pakilo ( apie valanda ).

Orkaite ikaitiname iki 190 laipsniu ir ikisake bandeles , man iskepe per 10 min. autore rase per 15-20 min. ziurekite pagal savo orkaite !!!!

Iskepuses aptepiau lydytu sviestu .

Kadangi pries mane jas kepe Srove , zinojau , kad jos nesaldzios , tinkancios net prie sriubytes , tai as paeksperimentavau ....cukraus dejau dvigubai + 2 pakeliai ( po 16 g. ) vanilinio cukraus .

Na ka .....jei as netingesiu , ju pas mane bus kiekviena diena pusryciams ( autore paminejo , kad jas galima uzsaldyti ir kai reikia atsildyti mikrobangeje ) taip kiekviena ryta tyresite , lygtai ka tik iskeptu siltu bandeliu .

Stai koks gavosi pagramdukas lotuliukas.gif ( taip atrodo uzminkyta tesla ).

user posted image

Taip atrodo susuktos ir pakilusios " pliuskytes" tongue.gif

user posted image

Galutinis vaizdelis smile.gif

user posted image

Stai koks ju vidus .....purus purus bigsmile.gif

user posted image

Per savo gyvenima nebuvau iskepusi tokiu vykusiu bandeliu , didelis aciu autorei uz receptuka aciuks.gif

Rekomenduoju : neskubekite , leiskite teslai pakilti letai ( saldytuve ar balkone ) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
" Bandeles prie arbatos


niam niam kaip skaniai atrodo
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
PLIUSKOS  lotuliukas.gif  " Bandeles prie arbatos "

Bandeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 11:59)
PLIUSKOS  lotuliukas.gif 
Istirpinti ( vos, vos !!!) sviesta , cukru, druska ir piena ( 40-45 laipsiai) .
Dideliam inde ( mikseriu) paplakti tirpiny , mieles ir kiausini .

Nu va sakiau kazkas ne taip, kad as nesutverta bandelem verysad.gif
Padas man gavosi traskus, nors nestoras, vidus minkstas, tai cipsiuk pasakyk dabar, ka dariau ne taip, pas tave tokios minkstutes atrodo wub.gif ir padas minkstas wub.gif ar ne?Reik eiti paverkti kur nors
cray.gif
O pala cipciuk, gal negerai, kad as ne saldytuve laikiau per nakti? g.gif
Cia viska plakei mikseriu ir mieles ir kiausini?Ten kablelis padetas, ne visai supratau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 13 gruodžio 2008 - 12:20
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
" Bandeles prie arbatos "


Fantastiškos bandelės thumbup.gif Jau taip gražiai ir skaniai aprašėt essen.gif essen.gif essen.gif Einu arbatos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 13, 12:16)
Nu va sakiau kazkas ne taip, kad as nesutverta bandelem verysad.gif
Padas man gavosi traskus, nors nestoras, vidus minkstas, tai cipsiuk pasakyk dabar, ka dariau ne taip, pas tave tokios minkstutes atrodo wub.gif ir padas minkstas wub.gif ar ne?Reik eiti paverkti kur nors
cray.gif
O pala cipciuk, gal negerai, kad as ne saldytuve laikiau per nakti? g.gif
Cia viska plakei mikseriu ir mieles ir kiausini?Ten kablelis padetas, ne visai supratau blush2.gif


Tai , kad jos nieko nesiskiria nuo taviskiu ( bent jau isvaizda ), tik , kad as jas saldesnes padariau unsure.gif

Taip ....pries tai padaryta misini + mieles + kiausinis ....viskas plakame ( trumpai 1 min.) mikseriu vidutiniu greiciu , po to isijojau miltus po biskuti vis maisydama .

O tesla dabar as visada kildinsiu ilguoju budu ( saldytuve ), nezinau ar tame esme , bet tokiu skaniu bandeliu as dar nebuvau iskepusi schmoll.gif

Ir dar , atkreipk demesi kiek jos laiko pas mane kepe mirksiukas.gif padukas minkstutelis wub.gif ir jos visai nesausos gavosi unsure.gif galima valgyti neuzsigeriant .

Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2008 12 13, 12:28)
Fantastiškos bandelės thumbup.gif Jau taip gražiai ir skaniai aprašėt  essen.gif  essen.gif  essen.gif Einu arbatos lotuliukas.gif


Ne arbatos eik gerti , o mars kepti seimynai bandeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 13:14)
Ne arbatos eik gerti , o mars kepti seimynai bandeliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tikrai kepčiau, bet mielių nei šlapių, nei sausų šiuo momentu neturiu ir iki pardės be pirmadienio nedasikasiu doh.gif O galvojat aš prie arbatos nieko neturiu ax.gif kepiau varškės pyragą, bet kad toks niekuo labai neypatingas gavosi ir fotkės šiaip sau - tai tyliu blush2.gif, ir smalyžiauju patyliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
PLIUSKOS  lotuliukas.gif  " Bandeles prie arbatos "


bandelės labai,labai wub.gif wub.gif taip ir ištirpsta burnoje tongue.gif
aš nelabai draugauju su mieline tešla schmoll.gif bet kokie skanumynai iš jos gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites as vel ju uzsiminkiau doh.gif reikia sunaus seimai iskepti tongue.gif smaliziai jie pas mane lotuliukas.gif

O jus nebandete paskaiciuoti ju savikainos ???.....as paskaiciavau mirksiukas.gif ....pigiausia varijanta nepazeidziant recepto nuorodu ( piena keisti vandeniu , gera sviesta "Saulute ", akcijiniai miltai , bet butinai 550D , nedidinti cukraus kiekio , kiausinis pirktas ne pardeja , o turguje ( 3.50cnt. )
VIENOS BANDELES KAINA .....11.6 CENTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unsure.gif .....zinokite as vargu ar kada pirksiu pardeje g.gif

user posted image
Atsakyti