Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(aguonele @ 2009 09 09, 19:11)
keksiukai su slyvomis & amaretu


Aguonėlės keksiukai tikrai super, kiek esu kepusi visi kuo puikiausiai pavyko ir begalo skanūs buvo thumbup.gif O nuotraukos nuokautuoja vietoje wub.gif Rašausi ir šį receptuką, kepsiu savo keksiukinei šeimynai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 09 10, 22:22)
... kepsiu savo keksiukinei šeimynai biggrin.gif

aciu ir tau 4u.gif gerai cia parasei, pas mane prie keksiukes dar ir isrankiai prideciau lotuliukas.gif pvz.sokoladinius tik as viena valgau lotuliukas.gif
Atsakyti
kodel mano keksiukai sukrenta verysad.gif atrodo ir neatidarineju du gal kartus per visa laika is pradziu neatidarau. taip graziai buna pakilia, o paskui sukrenta nors ir leidziu atvesti orkaiteje. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2009 09 18, 09:02)
kodel mano keksiukai sukrenta  verysad.gif  atrodo ir neatidarineju du gal kartus per visa laika is pradziu neatidarau. taip graziai buna pakilia, o paskui sukrenta nors ir leidziu atvesti orkaiteje.  verysad.gif

mano manymu permaisai produktus mirksiukas.gif kai miltus isijoji juos reikia sujungti su mase tik sluotele ir maisyti tik trumpai !!
Atsakyti
Keksiukai su raudonaisiais serbentais ..


12 keksiuku
100 g minksto sviesto
175 g cukraus
2 kiausiniai
1 a.s.vanilinio cukraus
ziupsnelis druskos
250 g miltu
2 a.s.kepimo milteliu
150 g Buttermilk (nu nezinau kaip tai lietuviskai butu... )
225 g raud.serbentu

>sviesta issukti su cukrumi iki purios mases.
>imusti po viena kiausinius ir gerai issukti.Imaisyti druska bei van.cukru.
>miltus maisytus su kep.milteliais pasikeiciant su buttermilk imaisyti i mase,jos nepermaisant.
>Serbentus atsargiai imaisyti i mase.
>pasauti i ikaitinta 200° orkaite 25 min.
Va nusiziurejau sita Aguoneles receptuka, jau taip skaniai atrodo, bet dabar su tais serbentais beda, nera, kazin, jei vysnias is kompoto deti, nebutu labai per slapiai, nesukristu jie man g.gif (Buttermilk tai pasukos)
Atsakyti
Sveikutes, as savaitgali kepiau sokoladnius ir avietinius keksiukus pagal Beatos virtuves http://beatosvirtuve...pyrageliai.html recepta.
4u.gif

user posted image
Atsakyti
mmmmmmmmm... kokie skanučiai rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Neišėjo mano šiandieninis keksas frusty.gif frusty.gif frusty.gif cray.gif doh.gif
Atsakyti
Vat ir as turiu kuom pasigirti mirksiukas.gif Mano kepti grazuciai, net buvo gaila valgyt thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 09 18, 09:26)
mano manymu permaisai produktus  mirksiukas.gif  kai miltus isijoji juos reikia sujungti su mase tik sluotele ir maisyti tik trumpai !!

aciu 4u.gif pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2009 09 27, 09:18)
aciu  4u.gif pavyko  thumbup.gif

saunu tada drinks_cheers.gif galetum pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Laaaaaaabai reikia jūsų pagalbos. Reikia truputėlio informacijos, apie keksų/vyniotinių atsiradimą, arba bent jau rūšis, kadangi ruošiu tokį straipsnelį, o informacijos nulis, google irgi atsisako padėti.. doh.gif Būtų labai didelis AČIŪ, kad bent didžiosios kulinarės surašytų kokios rūšys būna keksų vyniotinių ir pan.. Nes jau beviltiškai jaučiuosi verysad.gif Ačiū.
Atsakyti