Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

As irgi nevolioju vaisiu, sokolado gabaleliu miltuose, man nenuseda.. imaisau pacioj pabaigoj, sudedu i formeles ir i ikaitinta orkaite

o as atnesu parodyti keksiukus su zaliosios arbatos milteliais, gal kam patiks wink.gif
user posted image
receptas
Atsakyti
Labai panasus i zaliosios arbatos keksiukus - sokoladiniai - citrininiai keksiukai
user posted image

receptas
Atsakyti
Čia, kad nepamiršus, Rugiageles NEGRIUKAS:man tai pats skaniausias ŠOKOLADINIS keksas. Skanesnio nevalgius, tada daugiau nebeeksperimentuoju su šokoladiniais receptais biggrin.gif Šį kart dariau skystesnę tešlą, tai gavosi beprotiškai fantastiškas - drėgnas ir purus purus thumbup.gif

user posted image

Keksas "NEGRIUKAS"

Pirmi produktai
200 g margarino,
2 stiklines cukraus,
2 dideli saukstai kakavos,
trys saukstai vandens,
~100 g juodo sokolado (cia pati sugalvojau idet).

Antri produktai
1,5 stiklines miltu,
1 nubrauktas saukstelis su trupuciu sodos,
5-7 saukstai grietines arba kefyro,
3-4 kiausiniai,
siek tiek likerio, arba kitokio alkoholio.

Visus pirmus isvardintus produktus sudeti i puoda ir pakaitinti, uzvirus dar pavirti kokias 5 minutes, kol mases virsus ims blizgeti.

Miltus sumaisyti su soda, supilti i isvirta mase ir ismaisyti. Supilti grietine arba kefyra, imusti kiausiniu trynius, ipilti likeri. Ir viska ismaisyti. Pabaigoje sudeti isplaktus kiausiniu baltymus ir vel viska atsargiai ismaisyti.

Kepti 180 laipsniu orkaiteje.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 02 24, 11:03)
Čia, kad nepamiršus, Rugiageles NEGRIUKAS:man tai pats skaniausias ŠOKOLADINIS keksas. Skanesnio nevalgius, tada daugiau nebeeksperimentuoju su šokoladiniais receptais biggrin.gif Šį kart dariau skystesnę tešlą, tai gavosi beprotiškai fantastiškas - drėgnas ir purus purus thumbup.gif

atrodo labai skaniai wub.gif
Atsakyti
blush2.gif as irgi ji daznai kepu. Kai tik kokie sveciai, tai si ir kepu.
Atsakyti
Neryte, kaip smagiai atrodo šokoladiniai-citrininiai keksiukai wub.gif jaučiu reiks ir man paeksperimentuot kanors tokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ASTYT€ @ 2010 02 24, 15:37)
Neryte, kaip smagiai atrodo šokoladiniai-citrininiai keksiukai  wub.gif  jaučiu reiks ir man paeksperimentuot kanors tokio  ax.gif

4u.gif aciu..eksperimentuok ir mums parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai labai grazus tie keksiukai dvieju spalvu thumbup.gif reiks kada paeksperimentuoti ir man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Spyglė*: 26 vasario 2010 - 18:33
[quote=Nerytė,2010 02 23, 13:23]
Labai panasus i zaliosios arbatos keksiukus - sokoladiniai - citrininiai keksiukai
[img]http://www_neringa-blogas_com/wp-content/uploads/2010/02/DSC_8704
Neryte 4u.gif esu dariusi keksiukus,pagal Tavo receptuką su kokoso drožlėmis,gavosi gerai,skanūs.
Šiandiena,susigalvojau daryti keksiukus citrininius-sokoladinius.
Viska dariau,pagal tavo receptą{tik nedariau sluoksnio su kakava,nemėgstu}
Dariau,su kombainu{virtuviniu}
Kepiau keksiukų formoje,popierinių įdėkliukų nedėjau,tiesiog a.š. dėjau į formas.
Iškepiau,purūs,skanūs,bet negaliu išimti cielų,jie man lūžta,perpusę nusima kepurėlė,lieka apačia.
Patark,ką aš,negerai darau.?
Produktus svėriau konditerinėmis svarstykliukėmis
Būsiu dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
[quote=regna,2010 02 26, 19:22]
[quote=Nerytė,2010 02 23, 13:23]
Labai panasus i zaliosios arbatos keksiukus - sokoladiniai - citrininiai keksiukai
[img]http://www_neringa-blogas_com/wp-content/uploads/2010/02/DSC_8704
Neryte 4u.gif esu dariusi keksiukus,pagal Tavo receptuką su kokoso drožlėmis,gavosi gerai,skanūs.
Šiandiena,susigalvojau daryti keksiukus citrininius-sokoladinius.
Viska dariau,pagal tavo receptą{tik nedariau sluoksnio su kakava,nemėgstu}
Dariau,su kombainu{virtuviniu}
Kepiau keksiukų formoje,popierinių įdėkliukų nedėjau,tiesiog a.š. dėjau į formas.
Iškepiau,purūs,skanūs,bet negaliu išimti cielų,jie man lūžta,perpusę nusima kepurėlė,lieka apačia.
Patark,ką aš,negerai darau.?
Produktus svėriau konditerinėmis svarstykliukėmis
Būsiu dėkinga. 4u.gif
[/quote]
regna, jei nedejai i popierines formeles tai gal patepei sviestu seneles? jei ne tai to reikejo ir tiketis, kad prilips sad.gif
Isiminejai kai jau visiskai atveso ar dar siltus? reikia kai atvesta 4u.gif

As visad (nors ir silikoninese kepu) dedu i popierines formeles, po to patogiau valgyti, o ir su isemimu nebuna problemu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 02 26, 19:22)


man atrodo, nors ir ne manes klausiat, kad popieriniu formeliu visgi reikejo... Apacia prikepe labiau, o virsus liko purus ir nusiima...
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 02 26, 20:31)
man atrodo, nors ir ne manes klausiat, kad popieriniu formeliu visgi reikejo... Apacia prikepe labiau, o virsus liko purus ir nusiima...

KibirVibir 4u.gif
Taip,dabar pati jau suvokiu,kad reikėjo dėti popierėlius,ko,aš ir,nepadariau.
Ačiū,tau 4u.gif už patarimus
Papildyta:
[quote=Nerytė,2010 02 26, 20:30]
regna, jei nedejai i popierines formeles tai gal patepei sviestu seneles? jei ne tai to reikejo ir tiketis, kad prilips sad.gif
Isiminejai kai jau visiskai atveso ar dar siltus? reikia kai atvesta 4u.gif
Neryte 4u.gif
Aš,jau niekuomet neimu kepinių šiltų ,laukiu kol jie atvėsta.
Bet,šį kartąpadariau didelė klaidą,kad nedėjau popiierėlių,nors ir turėjau.
Tiesiog reikia pasimokyti,iš,savo klaidų,jeigu matavau tiksliai,tai praleidau tokią klaidą.
Na,ką susivalgys,tik reiks kažką galvoti rytdienai,nes...
Neryte 4u.gif -ačiū už receptuką,už patarimus 4u.gif
Atsakyti