Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

Merginos gal patarsit kokio kekso recepta kuri galima butu kepti formoj kur Rimi parduotuvej buvo dalinama uz lipdukus nemokamai, ten siaip forma duonai bet manau tiks ir keksui.. blush2.gif ar tinka visi receptai keksiku kur fomelese kepami? 4u.gif

gal dar galima nuorodos keksiuku su kendensuotu pienu ? ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
kepiau pagal šį receptuką essen.gif labai skanus gavosi. ir kiekis kaip tik tai formai iš Rimi. Nes pirmą kartą bandžiau marmurinį, tai nežinodama kiek pakyla, kai supyliau visą, tai galima įsivaizuoti kas gavosi doh.gif
tiesa dariau as be glajaus ax.gif
Atsakyti
http://www.gaspadine...uotu_pienu.html
nenukopinau nuorodos blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 04 12, 12:41)


Labai aciu bigsmile.gif jauciu nerealiai skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 04 11, 17:46)
Merginos gal patarsit kokio kekso recepta kuri galima butu kepti formoj kur Rimi parduotuvej buvo dalinama uz lipdukus nemokamai, ten siaip forma duonai bet manau tiks ir keksui.. blush2.gif ar tinka visi receptai keksiku kur fomelese kepami?  4u.gif

gal dar galima nuorodos keksiuku su kendensuotu pienu ?  ax.gif
aciu  4u.gif

user posted image
Aš šiandien tą formą pasiėmiau,labai gera,niekas niekur neprikibo,lengvai išsiėmė biggrin.gif
Purus citrininis keksas pagal Aguonėlę 4u.gif
* 125 g minksto sviesto
* 125 g cukraus
* 2 kiausiniai
* 1 a.s. kepimo milteliu
* 65 g miltu
* 60 g krakmolo
* 1 citrina (zievele & sultys)

Sviesta plakti su cukrumi iki purios mases apie 4 min. Imusti kiausinius,po kiekvieno gerai isplakant bei imaisyti citrinos zievele. Miltus, krakmola bei kepimo miltelius sumaisyti ir isijoti i sviesto mase, gerai sluotele sujungiant. deti i kepimo forma ar keksiuku formles ir pasauti i ikaitinta orkaite 180° 30 min. na ziureti mediniu pagaliuku vis.
Paausinti, isimti is formos ir tada aplieti citrinos sultimis sumaisytomis su cukraus pudra. skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 17 balandžio 2010 - 19:49
QUOTE(GAGA @ 2010 04 17, 19:49)
user posted image
Aš šiandien tą formą pasiėmiau,labai gera,niekas niekur neprikibo,lengvai išsiėmė biggrin.gif
Purus citrininis keksas pagal Aguonėlę 4u.gif
* 125 g minksto sviesto
* 125 g cukraus
* 2 kiausiniai
* 1 a.s. kepimo milteliu
* 65 g miltu
* 60 g krakmolo
* 1 citrina (zievele & sultys)

Sviesta plakti su cukrumi iki purios mases apie 4 min. Imusti kiausinius,po kiekvieno gerai isplakant bei imaisyti citrinos zievele. Miltus, krakmola bei kepimo miltelius sumaisyti ir isijoti i sviesto mase, gerai sluotele sujungiant. deti i kepimo forma ar keksiuku formles ir pasauti i ikaitinta orkaite 180° 30 min. na ziureti mediniu pagaliuku vis.
Paausinti, isimti is formos ir tada aplieti citrinos sultimis sumaisytomis su cukraus pudra. skanaus



aciu uz recepteli bigsmile.gif su kondensotu pienu jau irgi isbandytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 04 17, 19:49)
Purus citrininis keksas pagal Aguonėlę 4u.gif

atrodo skaniai , tu kepei viena pyraga ?

QUOTE(Lu Lu @ 2010 04 18, 11:23)
aciu uz recepteli bigsmile.gif su kondensotu pienu jau irgi isbandytas  thumbup.gif

cia pagal mano recepta kepei su kondensuotu pienu?
dziugu merginos kad gaunas ir patinka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejos,
nesu kepusi keksiukų, tik didelį keksą, tad nebežinau kur man ieškoti formelių - noriu metalinių atskirų ir popierinių. Kur jūs įsigyjate?
Turiu prisirinkusi galybes receptukų ir maga išbandyti, o laiko ir sveikatos parduotuves nagrinėti - mažoka nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 04 18, 11:25)
atrodo skaniai , tu kepei viena pyraga ?
cia pagal mano recepta kepei su kondensuotu pienu?
dziugu merginos kad gaunas ir patinka  4u.gif



Tikriausiai pagal Jusu, aciu uz recepteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 04 18, 11:25)
atrodo skaniai , tu kepei viena pyraga ?
cia pagal mano recepta kepei su kondensuotu pienu?
dziugu merginos kad gaunas ir patinka  4u.gif

Taip vieną , Rimi kur už 50 lipdukų nemokamai duoda 4u.gif
Džiugu ,kad savo žiniomis dalinatės wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Kepiau keksiukus pagal kekso receptą NEGRIUKAS ,viską dariau pagal receptūrą.Pašovus į orkaitę iš pradžių jie gražiai iškilo,bet į pabaigą kepimo subliuško ir vietoj keksiukų gavosi krepšeliai doh.gif .Dėl ko taip galėjo nutikti? g.gif Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 04 17, 20:49)
Purus citrininis keksas pagal Aguonėlę 4u.gif
* 125 g minksto sviesto
* 125 g cukraus
* 2 kiausiniai
* 1 a.s. kepimo milteliu
* 65 g miltu
* 60 g krakmolo
* 1 citrina (zievele & sultys)

Sviesta plakti su cukrumi iki purios mases apie 4 min. Imusti kiausinius,po kiekvieno gerai isplakant bei imaisyti citrinos zievele. Miltus, krakmola bei kepimo miltelius sumaisyti ir isijoti i sviesto mase, gerai sluotele sujungiant. deti i kepimo forma ar keksiuku formles ir pasauti i ikaitinta orkaite 180° 30 min. na ziureti mediniu pagaliuku vis.
Paausinti, isimti is formos ir tada aplieti citrinos sultimis sumaisytomis su cukraus pudra. skanaus

sitas keksas superinis. wub.gif man skaniau kepant mazus keksiukus. rolleyes.gif
gaga ne i tema,bet tavo namuose plyteles wub.gif gal mergaites neuzpyks, negalejau nutylet. biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 18 balandžio 2010 - 20:24