Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(aguonele @ 2009 10 23, 10:51)
tai kam tu dedi is vis nebandytus receptus  g.gif  nes net ir nuotrauka idejus ne savo  doh.gif  isivaizduoju kad ir sis ikeltas receptas ne tavo ??????????? mes tokiu pokstu nemegstam ir skundziam moderatoriams  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 23, 16:05)

nesijuok, tvarka turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
niu siaip normalu, manau, cia deti nebandytus ir ne savo receptus, tik nurodyti saltini isties butu grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2009 10 23, 16:25)
niu siaip normalu, manau, cia deti nebandytus ir ne savo receptus, tik nurodyti saltini isties butu grazu smile.gif

o kas cia normalaus? tam ir yra temos,kad atsivertus cia galetum kepusiu komentarus paskaistyti smile.gif receptu pilnas internetas, tai neuztektu cia puslapiu visiems doh.gif reikia kepti ir tada deti recepta jei patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
as iskepiau toki keksa ax.gif
obuoliu pyragas su aguonomis
gavosi labai skanus, o atrodo taip ax.gif
user posted image
Atsakyti
Keksiukai “Drugeliai”

user posted image

receptas
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 26, 19:34)
Keksiukai “Drugeliai”


Kokie fainuoliai! wub.gif bigsmile.gif Tokia ideja berods forelles bloge maciau, taciau pas tave tikrai irgi labai puikiai igyvendinta thumbup.gif Taip ir norisi kad toks drugelis i burna iskristu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 10 26, 20:17)
Kokie fainuoliai! wub.gif  bigsmile.gif Tokia ideja berods forelles bloge maciau, taciau pas tave tikrai irgi labai puikiai igyvendinta  thumbup.gif  Taip ir norisi kad toks drugelis i burna iskristu hihihi.gif

pas mane pagal originalu recepta tokie drugeliai yra thumbup.gif tik grazesni aisku nuotraukoj nei pas mane, nes pas mane nelygus sparneliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 26, 21:34)
pas mane pagal originalu recepta tokie drugeliai yra thumbup.gif tik grazesni aisku nuotraukoj nei pas mane, nes pas mane nelygus sparneliai blush2.gif

taip idealumui ribu nera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 10 26, 21:42)
taip idealumui ribu nera  lotuliukas.gif

tkrai taip biggrin.gif
Atsakyti
Neryte, kaip manai, ar citrininius keksiukus eitų iškept kaip vieną didelį keksą?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 10 30, 15:16)
Neryte, kaip manai, ar citrininius keksiukus eitų iškept kaip vieną didelį keksą?

as kepiau, viskas kuo puikiausiai gavos tik truputeli daugiau kepimo milteliu deciau blush2.gif
Atsakyti