Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(Kettim @ 2010 04 18, 20:23)
sitas keksas superinis. wub.gif man skaniau kepant mazus keksiukus. rolleyes.gif
gaga ne i tema,bet tavo namuose plyteles  wub.gif gal mergaites neuzpyks, negalejau nutylet. biggrin.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif Man ir mažuose skaniau,bet kai pirmą kartą kepiau mažose firmose padauginau masės pridėti tai gavosi nekas doh.gif O ir naują formą labai norėjau išbandyti ax.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2010 04 18, 20:23)
gaga ne i tema,bet tavo namuose plyteles  wub.gif gal mergaites neuzpyks, negalejau nutylet. biggrin.gif  blush2.gif

man irgi jos istrigo wub.gif labai grazios o tiksliau nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitt @ 2010 04 18, 12:39)
Sveikos kepejos,
nesu kepusi keksiukų, tik didelį keksą, tad nebežinau kur man ieškoti formelių - noriu metalinių atskirų ir popierinių. Kur jūs įsigyjate?
Turiu prisirinkusi galybes receptukų ir maga išbandyti, o laiko ir sveikatos parduotuves nagrinėti - mažoka  nestuke.gif  mirksiukas.gif

Labas rytas,
Maximoje, bent jau mūsų (Taikos gatvėje, Justiniškėse, Vilniuje) yra silikoninių kepimo formelių atskiros. Kaina apie 7 ar 8 Lt už šešis vienetus (prieš kelias dienas jų kaina buvo netoli 13 Lt).
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 03 31, 09:12)
Išbandžiau rugiagele26 Negriuką transformuot į mažyčius negriukus ax.gif
user posted image
Gal foto ir nekokia, bet skonis  thumbup.gif
Rekomenduoju


Jetau kaip skaniai atrodo thumbup.gif O koks receptas? nesausi gavosi?
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 07 14, 13:55)
KEKSAS SU RAZINOM
100g minskto sviesto ar margarino
200g cukraus
150ml naturalaus jogurto arba grietines
2kiausiniai
5valg.s.pieno
280g miltu
1 a.s. kepimo milteliu
100g razinu
sviesta issukti su cukrumi,imusti po viena kiausini,gerai ismaisyti,ipilti pieno,jogurto,ismaisyti ir ideti su kepimo milteliais sumaisytus miltus...atsargiai imaisyti razinas...


Aciu uz labai skanu receptuka 4u.gif thumbup.gif ,tik as kepiau keksiukus,visi apsilaizem pirsciukus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jovitt @ 2010 04 18, 12:39)
Sveikos kepejos,
nesu kepusi keksiukų, tik didelį keksą, tad nebežinau kur man ieškoti formelių - noriu metalinių atskirų ir popierinių. Kur jūs įsigyjate?
Turiu prisirinkusi galybes receptukų ir maga išbandyti, o laiko ir sveikatos parduotuves nagrinėti - mažoka  nestuke.gif  mirksiukas.gif


Metalinių atskirų formelių mačiau Maximoje, tik jaučiu didelėse reikia ieškoti, nes vieno x tai turbūt nebus smile.gif Na, tik man jos didokos pasirodė, tos formelės. Aš Maximoje pirkau skardą 12 keksiukų. O su popierinėmis tai vargau trupučiuką.. Radau Gerduvoje. thumbup.gif Tik pasirinkimo spalvų nebuvo, su kalėdiniais piešiniais smile.gif Bet šiaip gan liuks formelės. Dar būna Thomas Phillips'e, bet reikia užtaikyt.. Kaune dar yra Arevitos įranga, bet nebuvau pati apsižiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šunvyšnė: 22 balandžio 2010 - 21:05
Atejau apsidziaugti, kad radau pati skaniausia kekso recepta - Negriukas

Kepu ir kekso formoj, ir keksiuku. skonis nerealus thumbup.gif
Dedu ne tik kakava, bet ir juodo sokolado, tai skonis dar geresnis. O vakar i vidu teslos pridejau sokolado gabaliuku, buvo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 04 23, 08:55)
Atejau apsidziaugti, kad radau pati skaniausia kekso recepta - Negriukas

Kepu ir kekso formoj, ir keksiuku. skonis nerealus  thumbup.gif
Dedu ne tik kakava, bet ir juodo sokolado, tai skonis dar geresnis. O vakar i vidu teslos pridejau sokolado gabaliuku, buvo super  thumbup.gif


O tai kur tas receptas pats skaniausias? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
ir as noreciau negriuko ,bet recepteliu gausoje nerandu blush2.gif
Atsakyti
Merginos, turbut apie si negriuka kalba eina ax.gif

http://www.supermama...?...&p=35094921
Atsakyti
as butent jo ieskojau aciuks.gif
kitam savaitgaliui ir isbandysiu
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 04 23, 18:59)
Merginos, turbut apie si negriuka kalba eina  ax.gif

http://www.supermama...?...&p=35094921

o soda i miltus deti nugesinta?? g.gif
Atsakyti