Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(Barbaryta @ 2010 07 11, 22:44)
aguonos, turetu buti skanumelis bigsmile.gif
o kaip reikia aptepti sureliu? g.gif


Labai skanus is tiesu wub.gif Tik svarbiausia nepadauginti citrinos sulciu ir tarkuotos zieveles, nes tada per rugstu butu. Kadangi neturiu to maiselio, kurio pagalba butu galima sureli isspausti graziai ant keksiuko, tai bandziau susukti kepimo popieriu i tutele ir per ja isspausti, bet man per daug vargo pasirode blush2.gif Tai tiesiog su saukstu uztepiau paprastuoju budu rolleyes.gif
Atsakyti
As tai beviltiska kulinare doh.gif mega_shok.gif cray.gif Jau praradau vilti kadanors ka nors skaniai pagaminti... Milijona kartu kepiau keksiukus, kieti, neskanus nors tu ka. Perskaiciau jusu foruma supratau, akd per daug makaluoju. Siandien bandziau pasitaisyti, kepiau su aguonomis citrininius keksiukus, kuriuos visos gyret... ir ka sau manot verysad.gif Apacia sudege(ko anksciau nebudavo) ir aliejaus per daug, tai nei iskilo, nei ka, riebu ir fe... Draugas bando guosti, sako nekalta tu, reikia svarstykles isigyti... Bet menka paguoda, nes geri kulinarai moka is akies viska deti verysad.gif
Tai dabar neapsisprendziu, arba susinervinu ir susiperku visa reikalinga inventoriu, t.y.svarstykles, ml su kuo matuot ir normalias keksiuku formeles, arba spjaunu ir nuo siol valgom pirktinius "gardesius" doh.gif
http://public.fotki....igux/keksiukai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soledada: 12 liepos 2010 - 19:13
QUOTE(soledada @ 2010 07 12, 20:48)
As tai beviltiska kulinare doh.gif  mega_shok.gif  cray.gif  Jau praradau vilti kadanors ka nors skaniai pagaminti... Milijona kartu kepiau keksiukus, kieti, neskanus nors tu ka. Perskaiciau jusu foruma supratau, akd per daug makaluoju. Siandien bandziau pasitaisyti, kepiau su aguonomis citrininius keksiukus, kuriuos visos gyret... ir ka sau manot verysad.gif  Apacia sudege(ko anksciau nebudavo) ir aliejaus per daug, tai nei iskilo, nei ka, riebu ir fe... Draugas bando guosti, sako nekalta tu, reikia svarstykles isigyti... Bet menka paguoda, nes geri kulinarai moka is akies viska deti verysad.gif
Tai dabar neapsisprendziu, arba susinervinu ir susiperku visa reikalinga inventoriu, t.y.svarstykles, ml su kuo matuot ir normalias keksiuku formeles, arba spjaunu ir nuo siol valgom pirktinius "gardesius" doh.gif
http://public.fotki....igux/keksiukai/


Oi, kiek mane nesekmiu yra virime ir kepime istike, kad net nenoriu prisiminti doh.gif Svarbiausia nenuleisti ranku ir i viska ziureti su humoru mirksiukas.gif
Butinai nusipirkit svarstykles arba tokius kausiukus matavimui po 100ml, 50 ml, 15 ml. Beje, ar jusu vyrykle elektrine ar dujine. Pas mociute kepiau keksiukus dujineje virykleje, tai visu keksiuku dugnai irgi sudege blink.gif O su elektrine - tai no problem thumbup.gif Taip kad bandykit, bandykit ir dar karta bandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2010 07 12, 20:26)
Oi, kiek mane nesekmiu yra virime ir kepime istike, kad net nenoriu prisiminti  doh.gif  Svarbiausia nenuleisti ranku ir i viska ziureti su humoru  mirksiukas.gif
Butinai nusipirkit svarstykles arba tokius kausiukus matavimui po 100ml, 50 ml, 15 ml. Beje, ar jusu vyrykle elektrine ar dujine. Pas mociute kepiau keksiukus dujineje virykleje, tai visu keksiuku dugnai irgi sudege  blink.gif O su elektrine - tai no problem  thumbup.gif  Taip kad bandykit, bandykit ir dar karta bandykit  4u.gif

Dujine... Bet kepiau kitos rusies keksiukus is beatos knygos tai nesudege apacios. Kazkas tikrai buvo negerai teslai... Jau pasakiau saviskiui kad nieko nebekepsiu, kol neturesiu svarstykliu, tai manau kad greitai gausiu, nes jis megsta mano tas nesekmes biggrin.gif tik situ keksiuku nevalge, sake jam per riebu
Atsakyti
As tai net negaliu paziuret per tokius karscius i keksiukus ar kitokius pyragus...ir siaip kita karta darysiu puse porcijos, bo nera tiek valganciu...ir paciai kelis keksiukus suvalgius daugiau nebesinori..
Tai man vis keista, kai cia paskaitau, kad kiti keksus kepa.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2010 07 13, 01:56)
As tai net negaliu paziuret per tokius karscius i keksiukus ar kitokius pyragus...ir siaip kita karta darysiu puse porcijos, bo nera tiek valganciu...ir paciai kelis keksiukus suvalgius daugiau nebesinori..
Tai man vis keista, kai cia paskaitau, kad kiti keksus kepa.. ax.gif


kai daug valganciu dziaugiesi, kad ir tuos du keksiukus gauni suvalgyti ax.gif
Atsakyti
Gal kuri provė apšvies, kokia orkaitės programa labiausiai tinka būtent keksiukams?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 07 14, 20:00)
Gal kuri provė apšvies,

na nesijauciu profe, bet as kepu senoj dujines orkaitej pacioj auksciausioj skalej ( t.y. nr.8). Darbe kepiau keksiukus su vintiliatorium tik 175° orkaitej ir kuo puikiausiai iskepe. Cia individualiai man man rodos reikia ziureti. as po puses kepimo laiko visada paziuriu kaip tesla atrdo ir tada nusprendziu ar prisukti ugni ir t.t.

na ir kad jau cia uzejau, tai vaisinu Mieliniais keksiukais su sokoladu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aš su tokiu keistu klausimu ax.gif
Noriu draugei padaryt staigmeną, iškept 30 keksiukų-tortukų ir į kiekvieno vidų įdėt po palinkėjimą, gal kas galit paprotint ant kokio poprieriaus ir su kuo rašyt ir kaip supakuot tą popieriuką, kad iškepus keksą jį lengvai išvyniotum ir perskaitytum ax.gif g.gif
Gal kas kitokių minčių turi su 30 ,,tortų-staigmenų" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 27 liepos 2010 - 14:58
Šiandiena buvo užduotis su varške(reikejo kuo greičiau sunaudoti), tai išbandžiau šį receptuką.
kadangi tešla pasirode tiršta, tai pieno pyliau 100ml, ir kepiau 40 min. rezultatas nustebino. gavosi super skanus keksas iš labai nedaug produktų thumbup.gif essen.gif
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 24, 11:56)
user posted image

Varškės keksas su šokolado gabaliukais

110 g sviesto
220 g varškės
250 ml cukraus
2 kiaušiniai
1 a. š. vanilės
280 g miltų
1,5 a. š. kepimo miltelių
¼ a. š. druskos
60 ml pieno
160 – 200 g šokolado gabaliukų

Viršui pabarstyti
2 - 3 v. š. cukraus
1 a. š. cinamono
2 – 3 v. š. smulkintų riešutų

Išplakti minkštą sviestą, varškę, cukrų ir kiaušinius iki vientisos kreminės masės. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais bei druska, suberti į kiaušinių masę, supilti vanilę ir viską gerai išmaišyti. Supilti pieną ir viską dar kartą gerai išmaišyti. Įmaišyti šokolado gabaliukus ir dėti tešlą į riebalais pateptą kekso formą. Viršų pabarstyti cukrumi, sumaišytu su cinamonu ir riešutais.
Kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 50 – 60 min., kol įbedus pagaliuką ar peilį, ištraukus jis bus beveik visiškai švarus.

P. S. dėjau 1 indelį Mūsų tepamo varškės sūrelio ir 1/3 indelio Mūsų švelniosios liesos varškės, todėl druskos nebedėjau... Šokoladą naudojau Karūnos juodą... Kiekvieną gabaliuką perpjoviau į 4 dalis... Labai lengvai paruošiamas ir tikrai labai skanus keksas, puikiai tinkantis Kalėdoms... rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif Gal jūs kokių minčių turėsit blush2.gif
Kepiau pirmą kartą mažus keksiukus, bet man jie formelėj kažkaip susiplojo. Na, tiesiog ne tai, kad neiškilo, bet į šonus ištežo, gavosi ne keksiukai, o skanūs, purūs blyneliai doh.gif Ar aš čia su tešla kažką ne taip padariau, ar mano formelės netiko g.gif
Įdedu foto iškepusių, tik nekokybiškas vaizdas...
user posted image

O va tokios formelės.
user posted image

Pagal šį receptą kepiau. Tešla tiršta gavosi.
Grietinės keksiukai
Reikės:
2 Kiaušinių
1 Puodelio cukraus (puodelis yra 230 ml.)
½ Puodelio aliejaus
½ Šaukštelių vaniles
2 Puodelio miltų
½ Šaukštelių druskos
1 Šaukštelių kepimo miltelių
1 Puodelis grietimes
1 Puodelis uogų ar šiaip kitų ingrediantų (vaisių, razinų, riešutų ir t.t.)
Gaminimo eiga:
Įkaitinkite orkaitę iki 200°C. Paruoškite 12 keksiukų formelų. Dideliame inde suplakite kiaušinius, beplakant palaisniuj suberkite cukrų. Nenustojus plakti lėtai įpilkite aliejų. Po to įmaišykite vanilę. Kitame inde sumaišykite miltus, druską ir kepimo miltelius. Veliau palaipsniuj atsargiai sumaisykite pasirinktus įgredientus į kiaušinių masę, pakaitom su grietine. Įliekite is sumaišykite abiejų indų turinius. Tešlą įdėkite į formeles. Kepkite 20 min.
Atsakyti
Jeigu norite, kad keksiukai laikytų formą, reikia popierines formeles sudėti po kelias arba dėti į atatinkamo diametro metalines ar silikonines formeles
Atsakyti