Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

As sviesta umu visada kambario temperaturos 4u.gif Kai karsta , tai palaikai puse val isimta is saldytuvo ir viskas, ziema laikau per nakti blush2.gif

dar vieni mano keksiukai smile.gif Mieliniai su nutella 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lettrines @ 2010 08 10, 12:09)
Vakar kepiau "Varškės keksiukus". Gavosi labai skaniai, tik per riebiai, kitą kartą dėsiu mažiau sviesto (į dvigubą porciją ne 300g, o 200g max).
user posted image

Laba diena 4u.gif

Išbandžiau šiuos keksiukus ir galiu tą patį pasakyt, kad šiek tiek per riebūs, sviestas tiesiog jaučiasi valgant, bet skanučiai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
iskepiau siandien savo seimynai ir as keksiuku. Kepiau obuoliu su razinom keksiukus (nezinau ar yra receptukas, nes kepiau is knygos, kai turesiu daugiau laiko perzvelgsiu ir jei nebus parasysiu). Tik truputi norejosi labiau obuoliu skoni jausti, bet skanu smile.gif Tik nufotografuoti nespejau, nes kol susiruosiau ju neliko doh.gif Bet svarbu patiko blush2.gif Uzsimaniau keksiukus kepti, tai reikes daugiau receptu ismeginti. Kaiperzvelgiau cia esanciu receptu sarasa net silpna pasidare, kiek ju daug doh.gif
Atsakyti
kriausiniai muffinai 4u.gif

user posted image

RECEPTAS
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 09 16, 13:37)
kriausiniai muffinai 4u.gif

bigsmile.gif Kokie fainuoliai thumbup.gif Na jei keksiuaki drėgni, reiks tada ir man bandyt smile.gif tik kol kas kriaušių nulis biggrin.gif
o kaži jei su obuoliais, at ireiktų dasaldint tešlą tada?? g.gif g.gif
Atsakyti
Labas,
saaitgali sesers gimtadieno proga jai ir sveciams dariau karsta deserta. Kadangi kepasi kaip keksiukai tai receptuka idesiu cia (jei pasikartosiu atsiprasau blush2.gif ) tik neturiu foto, nes sveciuose nei kaip fotkinti.
Taigi pristatau sokoladinius pyragaicius (reikia valgyti karstus, nors ir atvese skanus tik efektas ne tas mirksiukas.gif )

SOKOLADINIAI PYRAGAICIAI

100g juodojo sokolado
100g rudojo cukraus (dejom balta nes neturejome rudo)
100g sviesto
3 kiausiniai
100g miltu
0,5 saukstelio kepimo milteliu
50g maltu migdolu
100g baltojo sokolado

Juodaji sokolada istirpinti dubenyje karsto vandens voneleje. Sudeti kambario temperaturos sviesta, suberti cukru (truputi sviesto ir cukraus palikti kepimo formelems patepti ir pabarstyti) ir sukti kol cukrus istirps ir mase pasidarys puri.
Kiausiniu baltymus atskirti nuo tryniu. Trynius imaisyti i sokolado mase. Maisant suberti miltus, sumaisytus su kepimo milteliais bei maltais migdolais.
Baltymus, iberus ziubsneli druskos, standziai isplakti ir atsargiai imaisyti i tesla.
6 keksu formeles (apie 200ml talpos) patepti sviestu, pabarstyti cukrumi ir pripilti teslos. Man isejo 12 keksiuku (tokia forma istisa turejau ir buvo pats tas)
Baltaji sokolada sulauzyti gabaliukais. Juos ispausti i kiekviena formele. Pyragaicius 180 C karstumo orkaiteje kepti apie 15min (man reikejo 20min nes sokoladas neistirpo trumpiau kepant). Patiekti karstus.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 16, 15:11)
bigsmile.gif  Kokie fainuoliai  thumbup.gif  Na jei keksiuaki drėgni, reiks tada ir man bandyt smile.gif  tik kol kas kriaušių nulis biggrin.gif 
o kaži jei su obuoliais, at ireiktų dasaldint tešlą tada??  g.gif  g.gif

jei obuoliai rugstus tai reikia iberti daugiau cukraus, nes kriauses saldesnes wink.gif
Atsakyti
laba,
temos pradžioje KALNAS keksų receptų. Kokį galite pasiūlyti šokoladinį (arba ne) skanų, drėgną, bet tuo pačiu purų (na, kad nebūtų tešlinis (tankus, sunkus) koks)? Būčiau dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 24 rugsėjo 2010 - 10:48
QUOTE(simisimi84 @ 2010 09 24, 10:47)
laba,
temos pradžioje KALNAS keksų receptų. Kokį galite pasiūlyti šokoladinį (arba ne) skanų, drėgną, bet tuo pačiu purų (na, kad nebūtų tešlinis (tankus, sunkus) koks)?  Būčiau dėkinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

prasau mirksiukas.gif gali kepti keksiukus ar viena , nera skirtumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 09 24, 11:47)
laba,
temos pradžioje KALNAS keksų receptų. Kokį galite pasiūlyti šokoladinį (arba ne) skanų, drėgną, bet tuo pačiu purų (na, kad nebūtų tešlinis (tankus, sunkus) koks)?  Būčiau dėkinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Gali bandyti anksciau pateiktu sokoladiniu pyragaiciu recepta, jie purus ir tikrai sokoladiniai mirksiukas.gif Valgyti gali ir saltus, tik tada baltas sokoladas bus kietas arba jo isvis nedek. Man skanu ir likau patenkinta siuo receptuku.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 09 24, 16:39)
prasau   mirksiukas.gif  gali kepti keksiukus ar viena , nera skirtumo  ax.gif


bandysiu, gal gi gausis kažkas panašaus į Jūsų 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(SandraRupke @ 2010 09 24, 20:42)
Gali bandyti anksciau pateiktu sokoladiniu pyragaiciu recepta, jie purus ir tikrai sokoladiniai  mirksiukas.gif  Valgyti gali ir saltus, tik tada baltas sokoladas bus kietas arba jo isvis nedek. Man skanu ir likau patenkinta siuo receptuku.

irgi reiks pabandyti, AČIŪ, merginos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 09 24, 11:47)
laba,
temos pradžioje KALNAS keksų receptų. Kokį galite pasiūlyti šokoladinį (arba ne) skanų, drėgną, bet tuo pačiu purų (na, kad nebūtų tešlinis (tankus, sunkus) koks)?  Būčiau dėkinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš vienareikšmiškai už Negriuką (Rugiagėlės) thumbup.gif Man jis pats pačiausias iš šokoladinių 4u.gif
Atsakyti