Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

Gelbekit! Nu nesuprantu, ir taip nekepu keksu, tik ta Negra, tai siandien bandau keksiukus is to Negriuko kept doh.gif nes reikia viena dekoracija torto padaryt. Nu blin, kepe kepe, iskilo, ir susilygino keksiukai, ta prasme gauburio ner doh.gif nors ir dideli keksa kaip kepu, tai iskyla, susilygina, virsus. Nu zodziu, kazkokia nesamone doh.gif nors ipyliau trecdali teslos i formeles, dabar sulig virsum, bet ne su kalnu, o lygu doh.gif
Atsakyti
kad reikia pilti 2/3 formeles, bet nezinau, ar tai turi itakos "kalnui" g.gif
as kiek bandziau tai man nesigaudavo su kalnu, tik lygus, o vakar pagal RiMami receptuka is 1 psl. kepiau, tai thumbup.gif iskilo, kalniukas grazus biggrin.gif, tokie greti ir paprasti, virsus toks idomus traskus gavosi ax.gif tiesa, as nedejau jokiu uogu, nieko.
Keksiukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 10 spalio 2010 - 09:46
Šiaip tikrai daug kur rašo, kad reikia tešla užpildyti 2/3 formelės. Tačiau aš jei noriu didelio, gražaus, išsipūtusio keksiuko su kauburėliu tai pilu beveik iki pat popieriuko viršaus. Tik tada jie būna gražūs ir su kauburėliu (bent man) smile.gif
Atsakyti
Nu siaip keksiukai sukrenta jei tesla permaisyta buvo blush2.gif neziurejau negriuko sudedamuju daliu, bet gal ir kepimo milteliu ciut daugiau reiketu, nes kiek zinau sokolado gabaliukai dedas g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 10 10, 16:47)
Nu siaip keksiukai sukrenta jei tesla permaisyta buvo  blush2.gif  neziurejau negriuko sudedamuju daliu, bet gal ir kepimo milteliu ciut daugiau reiketu, nes kiek zinau sokolado gabaliukai dedas  g.gif


Gabaliukai nesideda...o sodos pakankamai, nes keptas jau n kartu smile.gif ten tas mano receptas, as i ji dedu siek tiek sokolado, bet kaitindama istirpinu. Na bendram rezultate jie gavosi puikus smile.gif tik kad del 6 keksiuku, prikepiau dvi skardas lotuliukas.gif Siaip mes nemegejai keksu, tai isdalinau draugams smile.gif tik pasilikau kiek reikejo, bet ragavau, tai gavosi tokie pat skanus kaip didelis keksas, su traskiu virsumi smile.gif pyliau 2/3 formeles.
Atsakyti
Taip patiko dukrytei keksiukai, kad siandien vel paprase blink.gif tai ant greicio iskepiau pagal kakzurios cia imesta recepta. Gavosi tikrai skanus, tik man gavosi 10 keksiuku, o ne 40 biggrin.gif gal didesnes formeles biggrin.gif RECEPTAS Ir irgi idejau po gabaleli obuolio bigsmile.gif nors man ju ten norisi daugiau bigsmile.gif

user posted image





Atsakyti
Gal kam patiks 4u.gif

Labai šokoladiniai keksiukai su vyšniom

http://www_neringa-b...-vysniom-2.html
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 10, 09:59)


QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 11, 07:21)
bet ragavau, tai gavosi tokie pat skanus kaip didelis keksas, su traskiu virsumi smile.gif pyliau 2/3 formeles.

aš pastoviai kepu jūsų Negriukus keksiukus, nes mūsų šeimoj ir tarp svečių jie laabai jau teigiamai vertinami, bet beveik visad jie iškyla su kauburėliais.. g.gif kaip ir Fiji rašė, aš pilu daugiau nei kad 2/3, kad būtų didesnis "grybas" išlindęs. Tik va būna kartų matyt kada orkaitės funkcijos neatitaikau ir viena porcija iškepa beveik lygūs doh.gif
o jūs kokią orkaitės funkciją naudojat Negriukams ir kitiems keksiukams?? g.gif
Atsakyti
Kaitinimas is virsaus ir apacios.. Ant 180 laipsniu..
Atsakyti
kai morkos tokios pigios sulau issikepti morku keksiukus su riesutais

user posted image

http://www_neringa-b...-riesutais.html
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti