Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(laimingai istekejusi @ 2009 11 25, 09:33)
sveikutes,

ar galima keksiukus kepti tiesiog tuose popieriniuose indeliuose?
ar butinai reik deti i metalines ar kitokias formeles??

pirma karta kepiau tik popieriniuose - dalis pradejo begti,gal kazka ne taip padariau??

aciu is anksto uz patarimus
marmuriniai keksai super smile.gif

visalaik kepu tik popirinese ir niekada niekas neišbego, per daug tešlos pripilei todel kepant pradejo kilti ir bėgti , o popieriniu formu po dvi irgi nededu užtenka man vienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzencija @ 2009 11 25, 12:40)
visalaik kepu tik popirinese ir niekada niekas neišbego, per daug tešlos pripilei todel kepant pradejo kilti ir bėgti , o popieriniu formu po dvi irgi nededu užtenka man vienos smile.gif

Geras formeles turi thumbup.gif mano tai tikrai plonos jos iš Domo Extra paskutinės buvo, tai su 1 niekaip butu doh.gif schmoll.gif nu nebent net iki pusės tešlos nedadėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 11 25, 13:35)
Geras formeles turi thumbup.gif mano tai tikrai plonos jos iš Domo Extra paskutinės buvo, tai su 1 niekaip butu doh.gif  schmoll.gif nu nebent net iki pusės tešlos nedadėčiau lotuliukas.gif

paprastos popierinės formelės pirkau vilkpedes gatvej, Vilniuje, pradžioje ir aš dejau dvi, o paskui ziuriu kad pakanka ir vienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziuzencija: 25 lapkričio 2009 - 14:46
as visad kepu formelese, nes keleta nuotrauku maciau kai kepa tik popierinese tai keksiukai tokie be formos buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 25, 16:19)
as visad kepu formelese, nes keleta nuotrauku maciau kai kepa tik popierinese tai keksiukai tokie be formos buna ax.gif

Mano tai su forma būna lotuliukas.gif tik tokie platesni, o ne aukšti ir siauri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2009 11 25, 00:20)
Gal kas turit kekso recepta su jogurtu? Buciau labai dekinga  4u.gif

reikia ieškot receptuko pirmame puslapyje, vieną radau:
http://beatosvirtuve...s-gyvenimo.html

o kodėl ieškot su jogurtu g.gif

man ir geriausia keksiukus kept silikoninėse kepimo formikėse bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 11 25, 18:52)
reikia ieškot receptuko pirmame puslapyje, vieną radau:
http://beatosvirtuve...s-gyvenimo.html

o kodėl ieškot su jogurtu g.gif

man ir geriausia keksiukus kept silikoninėse kepimo formikėse bigsmile.gif

dekui 4u.gif Vyras parnese jogurto dideli indeli, nu nelabai as jo noriu, o dar be priedu, galvoju geriau koki keksa iskepciau ax.gif
Atsakyti
Kepiau siandien Nerytes keksiukus su aguonomis ir citrinomis.Skonis geras,bet kazkokie jie sunkus ir slapi gavosi g.gif Nors laikiausi recepturos ir viso kito....

Gal jie skirti kepti tik mazose popierinese formytese?
As kepiau silikoninej formoj,kur didesni keksiukai.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 11 26, 18:05)
Kepiau siandien Nerytes keksiukus su aguonomis ir citrinomis.Skonis geras,bet kazkokie jie sunkus ir slapi gavosi g.gif Nors laikiausi recepturos ir viso kito....

as esu kepus ir mazus keksus ir viena dideli, niekad nesigaudavo sunkus g.gif gal per mazai kepimo milteliu dejai ir neiskilo gerai g.gif sunku net pasakyti, o gal permaisei tesla? as nesvarbu kokius keksus ar pyragus darau, visada isijotus miltus sujungiu sluotele arba saukstu su mase.
Atsakyti
Purus citrininis keksas

user posted image

* 125 g minksto sviesto
* 125 g cukraus
* 2 kiausiniai
* 1 a.s. kepimo milteliu
* 65 g miltu
* 60 g krakmolo
* 1 citrina (zievele & sultys)

Sviesta plakti su cukrumi iki purios mases apie 4 min. Imusti kiausinius,po kiekvieno gerai isplakant bei imaisyti citrinos zievele. Miltus, krakmola bei kepimo miltelius sumaisyti ir isijoti i sviesto mase, gerai sluotele sujungiant. deti i kepimo forma ar keksiuku formles ir pasauti i ikaitinta orkaite 180° 30 min. na ziureti mediniu pagaliuku vis.
Paausinti, isimti is formos ir tada aplieti citrinos sultimis sumaisytomis su cukraus pudra. skanaus 4u.gif
P.S. maniau jog nemegstu citrininiu kepiniu doh.gif bet kai pamaciau si recepta, orejau isbandyti ir nenusivyliau. nuo syrupo igauna toki sunkuma, bet ta rugstele su saldumu pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 11 26, 19:05)
Kepiau siandien Nerytes keksiukus su aguonomis ir citrinomis.Skonis geras,bet kazkokie jie sunkus ir slapi gavosi g.gif Nors laikiausi recepturos ir viso kito....

Gal jie skirti kepti tik mazose popierinese formytese?
As kepiau silikoninej formoj,kur didesni keksiukai.

g.gif sunku pasakyti ka ne taip padarei... nes kiek merginu kepe visos gyre... blush2.gif


aguonele, labai skaniai atrodo kekesas thumbup.gif as labai megstu citrininius kepinius wub.gif
Atsakyti
[quote=aguonele,2009 11 26, 21:53]
Purus citrininis keksas

Aguonele 4u.gif -nuostabus keksiukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti